Šta je novo?

22" sa dvi-om

Itsvet.com kaže da je ovaj najjeftiniji, e sad - kvalitet je jako diskutabilan... ;)
 
Itsvet.com kaže da je ovaj najjeftiniji, e sad - kvalitet je jako diskutabilan... ;)

I ja mislim d aje kvalitet diskutabilan. Neki su se zalili na vidljivost pod uglom.
Ono shto pishe tamo mozda nije tachno i da je to neki 120 stepeni samo. Nisam siguran za ovaj model ali znam da neki prestigio imaju ochajnu ovu karakteristiku.
 
Poslednja izmena:
Imao sam prilike da 'osetim' ovaj monitor.............. horror! :)
 
Evo npr. ViewSonic VA2226W, jeste da je 21,6" ali mislim da je BB za te pare...

Koristim ga 2 meseca i extra je. Gledam preko njega TV kao i filmove iz kreveta koji je niže u odnosu na sto i slika je odlična. Kad pogledam sa strane ekran, opet nema degradacije. Odlični uglovi vidljivosti.

Jako sam zadovoljan ekranom, svaka preporuka.
 
Koristim ga 2 meseca i extra je. Gledam preko njega TV kao i filmove iz kreveta koji je niže u odnosu na sto i slika je odlična. Kad pogledam sa strane ekran, opet nema degradacije. Odlični uglovi vidljivosti.

Jako sam zadovoljan ekranom, svaka preporuka.

I ja ga imam. Brukica je. Glas za VA2226W. Koristim oba ulaza. Na DVI kačim moji računar dok na VGA stoji download mašina. Mada njoj uglavnom pristupam preko RD-a, ali nekad zatreba, plus kad kačim neki treći komp.

Menjam ulaz na smao jedan taster. Stisnem 2 i prelazim na VGA, stisnem opet i vrnem se da DVI. ;)
 
Nazad
Vrh Dno