Šta je novo?

Chuvanje DVD-a

Да чекаш да их врате? Знаш коју технологију има НАСА? То нема нико на свету. Ја сам чуо да могу да пошаљу фајл брзином од 1 терабајт у стотинки.

И немој сад да ме питаш па што други људи немају тако брз уплоад. Зато што НАСА има милијарде. То им ти остали људи плаћају. Донације, истраживања, буџет...

Значи, диск ти шаљу брзином светлости, малтене.
 
Poslednja izmena:
ajmo sad svi u red i da krenemo da saljemo nasi diskove na cuvanje, tamo ce biti najsigurniji... :D

sleep
prostor je najmanji problem, ima nasa ogromne bunkere. :D
 
Newbies, ne preterujte sa zahebancijom :trust:
 
Да чекаш да их врате? Знаш коју технологију има НАСА? То нема нико на свету. Ја сам чуо да могу да пошаљу фајл брзином од 1 терабајт у стотинки.

И немој сад да ме питаш па што други људи немају тако брз уплоад. Зато што НАСА има милијарде. То им ти остали људи плаћају. Донације, истраживања, буџет...

Значи, диск ти шаљу брзином светлости, малтене.

To mi se svejedno neda, bolje onda da ih ostavim da trunu u futroli i gotovo!:-devil-::-devil-:
 
stolex je napisao(la):
sleep
prostor je najmanji problem, ima nasa ogromne bunkere. :D

Ne daj boze da imam neki viruscic :-devil-: na nekom od diskova, optuzili bi me za medjunarodni terorizam :S:. Jedino sto me nebi mucili u Gvantanamu vec ne nekoj novoj lokaciji (zamisli :p).


:wave::wave::wave:
 
Poslednja izmena:
Ne daj boze da imam neki viruscic :-devil-: na nekom od diskova, optuzili bi me za medjunarodni terorizam :S:. Jedino sto me nebi mucili u Gvantanamu vec ne nekoj novoj lokaciji (zamisli :p).


:wave::wave::wave:

Pazi e poslali bi te u Hag da ti sude smrtnu kaznu za sirenje virusa :-devil-::d:-devil-:
 
Ma jok, oni nemaju smrtnu kaznu, bilo bi poliranje izgrebanih diskova do kraja zivota :d.


:wave::wave::wave:
 
Ja ih cuvam na stapovima, ustvari, stapicima:D, posto koristim ona zvona za 25 diskova, lakse se snadjem sa njima kada treba da nadjem neki disk, do sada nisam imao problema:).
 
U kutijama i torbama, nisu na suncu, na sobnoj temp i (da cuknem vo drvo) sve ok.
 
stap, kutije, futrole sve po malo... meni je bitnije od cuvanja obelezavanje, pisem samo broj a koristim programcic cd catalod expert i tu u search lako nadjem koji je... super za divx-ove na dvd-u...
 
I ja drzim u zvonima, ali nisam pristalica teorije da je to najbolje resenje...jednostavno mi je najprakticnije obzirom da se radi o ko zna koliko hiljada diskova...vec duze vreme planiram da napravim fioke i da ih cuvam u zasebnim kesicama, em je dugovecnije resenje, po mom misljenju, em je laksa pretraga, po abecedi...
 
Kesice na polici, torbice u ormanu, ma gde i kako stignem.
Ali kako vreme ide ima da predjem na HDD-ove ako nista drugo manje mesta zauzimaju.
 
Imam ja cdove i od ranije koji rade ali mnogo je vise onih koji su posle 4-5 godina poceli da prave probleme.
Barem je u mom slucaju tako , mada ja ih i nisam previse pazio
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno