Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

I meni je provera na *121*4#
 
kod mene je:
*121*4# je za 10 para minut
*121*6# za specijalnu ponudu dopunite najmanje 200din za 1000min+1000sms-a
 
U pitanju je provera za "specijalnu ponudu" tj poklon. Ne za akcije :)

Dakle *121*6#, kako miha vec napisa..
 
Ja sam celo leto koristio na nekoj staroj kartici sledecu akciju. "Uplatite minimum 200 dinara, i dobićete 1000 SMSa u nacionalnom saobraćaju i 1000 minuta u mreži u trajanju od 30 dana. Ako uplatite do xx juna, stičete pravo i na istu akciju u julu, i u avgustu." Tako da sam celo leto slao poruke fraj, i razgovarao u telenoru fraj, i ostalo 600 dinara za saobraćaj van mreže.

Takodje ta kartica dugo bila neaktivna, ali, srećom bila u fonu, pa sam video.

Pre par dana (imam još jednu takvu karticu) ubacim u fon, kad ono stiže ista takva ponuda. Doduše, nisu spominjali sledeće mesece, ali možda, možda . . . ;-) a provera je na *121*11#

Telenor RULEZZZZZ

Nisam se ja zezno što sam prešao na telenor.
I to na više brojeva.

Imao sam 063/abc-def. Prepaid. Dugo vremena. Pa nabavim 062/abc-def . . . I tako sam 063 držao na tarifi najpovoljnijoj za razgovor, a 062 na paketu Poruke, gde je poruka bila 1 dinar. I ljudi nisu ni provaljivali , jer su isti bili, a tada je većina fonova vršila ID preko poslednjih 5 do 6 cifara broja. Kada sam hteo da predjem na postpaid, bilo me je žao da neki od ova dva vežem na postpaid, zbog nemogućnosti povratka na prepaid, u slučaju da sam se zezno, jelte, pa uzmem 069/2abc-def na prenesi 150. I eto, dobro je što sam uzeo poseban, jer sada na ove dve stare koristim i te, ali samo najbolje akcije. :) Stizale i one tipa na 7 dana, ali za takve se nisam trudio da pošaljem dopunu, pa na kraju pošalju i ove od 30 dana. Dakle, nemojte odmah da žurite, strpite se malo.



Samo napred, telenor.
 
Poslednja izmena od urednika:
kod mene je:
*121*4# je za 10 para minut
*121*6# za specijalnu ponudu dopunite najmanje 200din za 1000min+1000sms-a
Meni na tom kodu piše:
Poštovani,stanje na Vašem računu je:0.00 min.Važi.do:-
Znači nema nikakve ponude kao kod tebe.
 
Poslednja izmena:
Ja to znam,ali me začudilo kako njima to piše na *121*6#
 
Pa kupio sam i ja,pa mi na tom kodu nema ništa:D
 
Ma niko nije kupovao minute niti je bila ponuda preko 111.

Stigao je SMS sa ponudom da ako se uplati 200din dobija se 200min na 30 dana, bez ikakve aktivacije.. I navodi se taj kod na kraju poruke. I to je to :)

Dakle, potpuno besplatno 200min ;)
 
Ma niko nije kupovao minute niti je bila ponuda preko 111.

Stigao je SMS sa ponudom da ako se uplati 200din dobija se 200min na 30 dana, bez ikakve aktivacije.. I navodi se taj kod na kraju poruke. I to je to :)

Dakle, potpuno besplatno 200min ;)

Ama nije besplatno ako uplatis 200 i pritisnes 1 za kupovinu, odose 200 dindji u minute - 2000 min. Jeste jeftino, ali nije besplatno!
 
Ponovicu jos 1x - ne aktivira se nista i ne placa se nista.
Samo se uplati dopuna od najmanje 200din.. :)

Ova punuda stize od Telenora iskljucivo SMSom.
 
Nemaš šta provjeravati. Imaju 2 različite vrste ponuda. 10 para minut, i ponuda za ove koji slabije dopunjavaju, kao što si ti dobio 200 minuta dopunom od 200 din, ja sam dobio 1000 min i sms za istih 200 din i 200 din ostaje na računu. 10para/min je na *111#, a ova ponuda se dobija na sms. ;)
 
Previse se nadas ,), sad ce neki zakasneli da uleti :-devil-:...
 
Septimus je u pravu. I meni su na 2 razlicite pripejd kartice stizale te ponude "Ako uplatitie 200 ili vise dinara, do tog i tog datuma, dobijate 1000 minuta u mrezi i 1000 smsa u nacionalnom saobracaju, koji vaze 30 dana". Dovoljno je da samo uplatis kredit i automatski dobijas minute i poruke, a 200 dinara ostaje na racunu.
 
I ja sam dobijao 1000 min i 1000sms gomilu puta. Ima negde na forumu i slika ekrana sa tim porukama, posto mi neko nije verovao :)
Ranije (pre 6 meseci i vise) su cesce nudili neke manje iznose, tipa 200min, pa neke poruke, pa megabajte i sl, a u poslednje vreme uglavnom ove 1000+1000. Nije da se bunim, samo primecujem :)
I da uvek je bilo gratis, tj kredit ostaje na racunu.
 
Poslednja izmena:
Nova cena uspostavljanja veze za pripejd korisnike paketa "Tako lako"

Od srede 25. novembra cena uspostavljanja veze u paketu “Tako lako” iznosi 5,6 dinara, a svaki treći besplatni minut u okviru ovog paketa se ukida.

LINK
 
LOPOVI!! Ali stvarno...shta je sledecje uspostava veze 10dinara ??
 
Da im ne treba broj postpaid ugovora zbog tendera za fiksnu?
 
Katastrofa, sad malo fali pa da budu skuplji cak i od VIP-a... Jadno, jadno...
Ne odobravam nikakvo naknadno menjanje paketa. Ako im ne odgovara nek izbace novi.

LOPOVI!! Ali stvarno...shta je sledecje uspostava veze 10dinara ??

Mislim da nasi operateri konvergiraju uspostavi veze od 100din i zaokruzivanju od 60+60min. U stvari najbolje da samo placas, a da ne razgovaras uopste, onda ne moraju da brinu za pokrivenost :mad:
 
Poslednja izmena:
Kako ja da proverim na pripejdu koji sam paket?
Kartica je nova, kupljena na trafici..
 
ne vidim..
ustvari..
opcija 4.Racun pa opcija 2.Tarifni paket..

hvala:D
 
Stvarno nisu humani, treba im lova za fixnu, pa ne samo da nas sisaju, nego teze ka tome da nas deru, ovce se sisaju svake godine, a deru samo jednom. Najbolje sto neko kaze uspostava 10 din, 3+1 tarifiranje (potrebe korisnika, osluskuju), a cena simbolicna 14.99 din +pdv+krizni porez
 
Samo ime paketa govori sve, Tako Lako vam otimamo vas novac i Tako Lako vas je sisati
 
a kako se menja tarifni paket? ne vidim na *111#
 
Za proveru na kojoj ste tarifi *111#/opcija 4.Racun/opcija 2.Tarifni paket. Tarifa moze da se promeni preko portala 'Moj telenor'
 
Nova promocija

Evo pokusaja da se iskupe za povećanje uspostave:

10 puta više kredita na servisu Moj meni 111

25. novembar 2009. – Svim Telenorovim pripejd korisnicima od danas Telenor će uvećati deset puta kredit ako odu na servis ”Moj meni 111”, gde ih čeka ponuda ”Deset puta više”.
Korisnici udesetostručeni kredit mogu da iskoriste na razgovore i video pozive, SMS i MMS poruke u mreži, tokom sedam dana od dana aktivacije.


Prilikom aktivacije ponuđeni iznos će automatski biti uvećan deset puta i preseljen na namenski račun. Stanje namenskog računa korisnici mogu proveriti pozivanjem broja *121*9#.

Svi zainteresovani korisnici mogu da pristupe servisu „Moj meni“ pozivom na *111#, gde pored ove ponude mogu videti i niz drugih.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno