Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

A odakle taj info da će toliko (ili uopšte) da poskupe?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Telenor Forum prestaje da radi kao kanal korisničke podrške u Telenoru Srbija, počev od 31. marta 2019. godine.

Više infomacija o gašenju Telenor Foruma pronađi ovde
Pa ovo sve bolje od boljeg.

Sent from my SM-T825 using Tapatalk
 
Iskreno i nije neka steta, bas je lose bio odradjen

Послато са TA-1053 уз помоћ Тапатока
 
Nema promene cena na sajtu. Obicno su prvog u mesecu menjali pakete i cene.
 
Pa ne bi Miki rekao juce za danas, kad bi ko stigao da ista uradi.. ponedeljak verovatno.

Gasenje foruma i Capture-a je verovatno cost-cutting, ali da ima korisnika ne bi ga gasili tek tako, nije skuplji od HBO/NBA servisa sigurno :)
 
Otkud znamo ko je miki, gde sedi i koji je u lancu informacija ;)
 
Do sad je imao pouzdane i tačne informacije za dosta stvari.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 
I sta donose ti paketi,navedi bar jedan paket kad vec znas da ce biti skuplji? ;)

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Srećom, nema mesec dana kako sam obnovio UO pa sam u tom smislu miran ali bih sa zadovoljstvom raskinuo ugovor u slučaju bezobraznog poskupljenja. Bukvalno ne vidim jednu dobru stvar koju je PPF doneo.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Investicioni fondovi retko kada donose nešto dobro.
 
Uspešno odobreno 50% več po 4 put. Zadržao stari play prenesi paket. Pozvali me 10 dana posle poslatog mail-a i odmah se dogovorili.
 
nista bitno novo, malo vise total paketa i nema vise play
 
Od 10.3 više nije moguća aktivacija dodatka Društvene mreže. Nakon tog datuma može se pojedinačno aktivirati Facebook, Whatsapp, Twitter. Ko ima aktiviran dodatak ostaje mu i dalje aktiviran.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Upravo iz Telenora, kazu od ponedeljka poskupljuju paketi i neke nove dodaju. Za Total 2 sa 1800 rsd cena ide na nekih 2050 rsd.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Upravo iz Telenora, kazu od ponedeljka poskupljuju paketi i neke nove dodaju. Za Total 2 sa 1800 rsd cena ide na nekih 2050 rsd.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk

Ja ne znam kako i zašto vi racunate total 2 da je 1800 kad nije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nije ni toliko nego je 1400[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa nije ni toliko nego je 1400[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
To ti je njihov standardni popust ako oces ugovor bez moba...ali svi uvek racunaju ovu vecu cenu.
Nego dajte vise recite primer nekog paketa sta ce da sadrzi od ponedeljka :)

Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
 
Pa kontam da velika većina ne uzima telefon pa mi je merodavnija niza cifra. Izvinjavam se ako sam uneo zabunu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Redovna cena je 1800, sa popustom je 1400 ili 1440 zavisi na koliko se poptpise 12 ili 24 meseca.

Sent from my COL-L29 using Tapatalk
 
Kao "novi" korisnik, mogao sam samo na 2g ii bez mogućnosti kupovine aparata cele ugovorne obaveze. Total 5 sa onih + 10gb za 1800.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li poskupljenja vaze i za nas sa aktivnom ugovornom obavezom?

Huawei P10
 
Nazad
Vrh Dno