Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Pa to i pitam, da li moze na nizi paket bez penala? Posto je ovaj koji imam tada bio najnizi u svojoj "generaciji".
 
Ja sam podneo zahtev za raskid.
Evo šta piše u tom njihovom zahtevu što se tiče penala.
Međutim, sad moram da čekam da me nazovu iz centrale da bi potvrdili raskid.
65cbcffb4a407eb13a79f437e0f64302.jpg
 
Pa to i pitam, da li moze na nizi paket bez penala? Posto je ovaj koji imam tada bio najnizi u svojoj "generaciji".
Pise ti u ugovoru da li mozes na nizi paket i sl. Niste svi imali isti tip ugovora sa 50%,koliko sam ispratio.
 
Ispostavilo se da nemam 50% promociju nego promociju Neograniceni pozivi.
To znaci da nema 50% prilikom promene paketa i uz to penali za raskid.
 
Eto, vidis da ne treba da se stalno cimas sa operaterima, sada si realno izvisio, jer si dobio nesto vise kao stari korisnik :D

Sledeci put me slusajte ;) Ako bude sledeci put :D
 
Poslednja izmena:
Potpisao ugovor u onom maleroznom mesecu kada Telenor jos nije prelomio sa neogranicenim razgovorima.

Alfa, malo li je 450rsd mesecno baceno kroz prozor ;)
 
Kako to mislis?
Nemam pojma kako se to radi na kompu...

Sent from my MotoG3-TE using Tapatalk
imas u podesavanjima telenor internet aplikacije ili zte join air

Sent from my M9 using Tapatalk
 
Iva, sa twitera, tvrd orah. Potegao sam priču i o prelazu u prepaid i kod drugog operatera, ali mi je samo ponudila ono što već postoji na sajtu. I još sam se za dva broja interesovao u isto vreme. Ništa od 50% na punu cenu Total 2.
 
Pa pokreni postupak prelaska, a onda će te zvati njen šef da ponudi bolje uslove, odnosno da reši "IZAZOV". Ako i ne, baš te briga, pređi u drugu mrežu.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I preći ću, zajedno sa suprugom u Telekom. Jeftinije sa više GB za internet.
 
I preći ću, zajedno sa suprugom u Telekom. Jeftinije sa više GB za internet.
Dobro razmisli. Ja bežim sa Telekoma jer je običan poziv uvek bolan, neverovatno kakav katastrofalan kvalitet. Rado cu dati vise para da me normalno čuju i da ja cujem druge.
 
+1 Telekom je no no!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja nemam problem sa Telekomom. Verovatno nije najbolji operater, ali nemam ni neke ozbiljnije primedbe.

Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk
 
Ja nemam problem sa Telekomom. Verovatno nije najbolji operater, ali nemam ni neke ozbiljnije primedbe.

Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk
Za 2g , koliko pratim, nema razgovora a da me ne prebaci sa 4g na G. Cak ni na Edge nego G. Lokacija nebitna,uvek tako. Samim tim i kvalitet razgovora katastrofalan.
 
Razmisli onda da li je problem u Telekomu ili negde drugde, ako te uvek na G prebaci, jer sigurno imaju dobar 3G u vecem delu zemlje. Mozda ne svugde, ali da bas ni 80% ne uhvatis je problem druge prirode.
 
Mts ima neke čudne rupe sa 3g signalom, čak i u Bg-u, npr kod Vera na Žarkovu i kod crkve u Vojvode Stepe.

Sent from my Redmi Note 6 using Tapatalk
 
Razmisli onda da li je problem u Telekomu ili negde drugde, ako te uvek na G prebaci, jer sigurno imaju dobar 3G u vecem delu zemlje. Mozda ne svugde, ali da bas ni 80% ne uhvatis je problem druge prirode.
Razmislio. Na 4,5 uredjaja isto,iste lokacije. Mislim da je jasno gde je problem.
 
Mts ima neke čudne rupe sa 3g signalom, čak i u Bg-u, npr kod Vera na Žarkovu i kod crkve u Vojvode Stepe.
Znam, ima i kod Trga Oslobodjenja, ali jedno je da ima rupa (ne kazem da je dobar kao Telenor po pitanju signala), a drugo je da je svugde 2G.

Ko ima iPhone ili Galaxy S/N pa nigde nema 3G, ocigledno je problem u kartici ili necemu drugom, ali ako cesto nemas 3G sa tim telefonima, OK, onda je do lokacija.
Ima MTS neke bas lose rollover-e sa 4Ga pogotovu :(
 
Poslednja izmena:
Da li mogu preko site-a da skinem originalni racun isto kao i za struju ili mts?
 
Imas Moj telenor deo na sajtu, tamo imas sve.

Huawei P10
 
Znaci moze da se skine izvorni racun a ne onaj kakav daju u poslovnicama?
 
Imas Moj telenor deo na sajtu, tamo imas sve.

Huawei P10

Koliko sam video preko Moj Telenor nema racuna u izvornom obliku da moze da se skine u pdf-u i da moze da se koristi kao uplatnica za placanje. Da li je to izvodljivo, dobiti izvorni racun preko Moj Telenor ili ne?
Znam da je kod mts-a to moguce.
 
Prebacio sam jedan broj pre par meseci u Telenor. Planiram da prebacim i drugi krajem decembra. Oba ce se voditi na moje ime pa me interesuje da li bi mogao imati neke pogodnosti zbog tog broja koji je vec u Telenoru ili da se manem ćorava posla?[emoji23]
 
Mislim ovo drugo, bar iz sopstvenog iskustva [emoji23]

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Znači ne pomaže više verenički staž [emoji1787][emoji1787]
 
Pomaže ali za svaki broj posebno. Možeš imati 3 broja kod njih 10god ali ako uzimaš novi broj nećeš dobiti nikakve benefite dok taj broj ne bude barem 3 meseca kod njih.
Znači jedini ucenjivacki kapacitet bi imao da predjem bez ugovorne obaveze ,3 meseca placam punu cenu i onda , eventualno, pretiti prelaskom u drugu mrežu?
 
Nazad
Vrh Dno