Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Jeste baš malo.
Ali opet može dosta da znači u situacijama kad treba nešto na brzinu da se pogleda (hitan email, ebank, avio karta i sl.)
 
I umesto da imas Bonbon vec ili lokalnu karticu, ako si tako poslovan, ti uzimaa u obzir porez na luksuz :)
4 nas islo za Ans sada svo 4ro po Bonbon aktivan. Vise nihe cimanje kao lokalne kartice, kada du morale, pogotovu u suludoj Francuskoj.
 
Za 2-3 dana u inostranstvu može i da se isključi net i koristi wifi gde ga ima. Ono malo večernje šetnje kroz grad može da se preživi i bez neta.
Kome zatreba baš nešto hitno, dobra je opcija da postoji ovaj dodatak koji u tom slučaju i nije skup. Može da se koristi i u zemljama koje nisu EU i u par zemalja koje nisu u Evropi.
Druga stvar je letovanje i sl.
Uglavnom, niko nema obavezu da mora da ga koristi... Postoje i alternative, pa ko kako želi.
 
Poslednja izmena:
Mozes i B0nbon da ne koristia, nego samo dnevnu ako zatreba, 90din 300mb.
Ne treba ni pominjati, a jos manje promovisati 300din za 20mb.
 
S obzirom da ne zelim da nastavim koriscenje Capture-a kad krene da se naplacuje od februara, tj. nemam slobodan slot, postoji li neka opcija da prebacim sve slike i snimke na drugi cloud, i da li moze da se selektuje sve odjednom i da se skine ili moram jedno po jedno?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pogledaj koliko imaš, ako je manje od 2 gb možeš da nastaviš da koristiš besplatno i nakon 5og 2og.
 
Da li može neko ko ima Novinarnicu da proba da čita od Ju Nesbea Solomonovo slovo i Odmazda?

Da vidi da li mu se otvaraju knjige, jel ih ima...
 
Uskoro u prodaji.

Nema trenutno.

8pZ3YeY.png
 
Poslednja izmena:
Aha. Znači neće ih ni biti, jer su izdanja posle njih odavno na novinarnici.

Hvala Marko :)
 
Pozdrav svima,

Da li jos neko ima problema sa isporukom telefona iz Telenora ? Odlucio sam da obnovim ugovor i uzmem Samsung J5. Prvo su mi rekli da je vreme dostave 5-7 dana. Rekoh ajd, kasnije kad sam ih kontaktirao vreme je 15 dana. Tracking number su mi rekli da ne mogu da mi daju. Klasika im je samo da vas izbace sa cheta kad ih uljudno piutate sta se desava sa isporukom... Sad cekam da istekne tih 15 dana, pa da ih posteno pritisnem. Plus bi da pitam za kurirsku sluzbu, da li su u fazonu "nema citanja ugovora i provere telefona, samo potpis", ili imam pravo da proverim barem navedene cene u ugovoru, i telefon ? Ranije kad sam obnavljao ugovor (doduse nisam uzeo telefon) cekao sam 2 dana max, i pustili su me da procitam i potpisem (nije mi trebalo vise od 30 sekundi da preletim). Kakvi su utisci ostalih clanova ?
 
Goč - Hotel Dobra voda, gore na planini, možeš da umreš ako se povrediš, Telenor ti neće pomoći, MTS ti spasava život :)
Somborska - zgrada je oko 1 km istočno od stanice Sar Sar i samo 0,6 km severno od najbliže stanice, a telefon da kažem neupotrebljiv za normalnu upotrebu.
Lisine - baš te, kod vodopada, a važi i dole na velikom parkingu ...
 
Прошао сам и туда на Гочу, али сам журио па нисам гледао сигнал. Код Ратела има некх старих објава баш на том месту, али очигледно да нису поставили.
Чак и горе „у центру" Гоча сам се мучио, сад не знам да ли само са 3Г или и са 2Г. А ту не само да има гомила дозвола за сва три оператера, него се и лепо виде три стуба:

https://goo.gl/maps/aTuQq4boUWG2
 
Drugarica ima prenesi play xl+ i bi na kompjutrru da gleda hbo go. Je li to moguce besplatno preko njenog paketa?
 
Ti stariji paketi od Play+L mogu da aktivitlraju HBOgo bez dodarnog placanja. Samo treba da ima slobodan "slot".
 
Znaci kroz aplikaxiju aktivira i to je to? Zbunjuje me. Ovo 10gb gratis sto pominju?
 
Pa ako hoće da gleda na telefonu, preko 3g/4g mreže, ima tih 10gb
 
Ok, znaci to se odnosi samo na mobilini net, a za pc samo aktivacija i onda se loguje na hbogo? Izvini sto smaram...
 
A kod manjih paketa? Na primer ovaj play 20 ćale treba da potpise ugovor pa ga interesuje dal moze onda HBO GO da gleda na kompu? Jel tu ide neka dodatna aktivacija ili ne? I ako ide koliko je?
 
A kod manjih paketa? Na primer ovaj play 20 ćale treba da potpise ugovor pa ga interesuje dal moze onda HBO GO da gleda na kompu? Jel tu ide neka dodatna aktivacija ili ne? I ako ide koliko je?
Može na 4 uređaja između ostalog i na kompu, ne treba nikakva doplata.
 
Kako da natjeram glupi portal da mi posalje kod porukom na telefon. Napravim nalog ukucam broj i pojavi mi se prazno polje i pored potvrdi, ali kod ne salju?
 
Molim nekog Telenor postpeid korisnika da mi odgovori da li je moguće imati zabranu slanja poruka i odlaznih poziva (zabranu da vi zovete ali dozvolu da vas neko zove) u postpeid paketu a da za to vreme redovno plaćate mesečnu pretplatu i imate mogućnost dobijanja poruka i poziva? Ovo sam dobio kao tvrdnju jednog Telenor korisnika pa da proverim da li je tačno.
 
Kad bi neko otiso i da trazi tako nesto mislim da bi ga oberucke prihvatili, tako da verujem da moze :D
 
Molim nekog Telenor postpeid korisnika da mi odgovori da li je moguće imati zabranu slanja poruka i odlaznih poziva (zabranu da vi zovete ali dozvolu da vas neko zove) u postpeid paketu a da za to vreme redovno plaćate mesečnu pretplatu i imate mogućnost dobijanja poruka i poziva? Ovo sam dobio kao tvrdnju jednog Telenor korisnika pa da proverim da li je tačno.

Za firme je ovo moguce ali ne znam za fizicka lica, ma kao sto rece guzva garant bi moglo :D
 
Meni su rekli preko mejla da ne mogu da ni mesec dana ranije mi produze ugovor
Zato sto imam popust 25% na paket i 25% na telefon
Nisam siguran da to mogu po ugovoru ,sutra cu da ga procitam
Ali ako neko zna ,moze da podelu iskustvo

Sent from my SM-A720F using Tapatalk
 
Ja sam imao taj problem pre manje od mesec dana. Natezao sam se sa ovim iz CC i na chetu,kao ne moze,mora da isteknu 24M zato sto imam kao taj neki specijalni ugovor tj anex,mada prvi put cujem za to,ocigledno tako zovu ove nestandardne popuste. Onda mi pukne film i sutra dan sastavim mail i napisem da me pozove neko da razjasnimo ovu nebulozu. Sutra me pozvala neka cinimi se Radmila izvinjava se do besvesti,kao kolege nisi lepo protumacile anex i odobrili mi mesec dana ranije,sto je normalan rok da obnovim ugovor... Tako da salji ponovo mail i budi malo ostriji...

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Pored benefitne cene uz odabranu tarifu, kao naš verni korisnik imate mogućnost da cenu uređaja uz paket (ukoliko je ima) platite na šest mesečnih rata, kroz račun.Sa druge strane postoji i mogućnost kupovine telefona na 12/24 rate. Ovaj vid plaćanja podrazumeva odabir paketa od 1495 ili više dinara, na koji biste imali 30% popusta tokom celog perioda otplate, a punu cenu uređaja plaćate na 12 ili 24 rate.

Uz sve pomenuto, a ako ne planirate kupovinu telefona, pripremili smo popust od 20% na mesečnu pretplatu, uz ugovornu obavezu od godinu dana. Ostale posebno kreirane ponude možete videti putem aplikacije Moj Telenor, u delu Ponuda za tebe.
A u moj telenor mi nude 500mb za 300 din...
Eto, to je ponuda za produzetak...
20% popusta na god dana ispadne manje nego sto je regularan popust kada se uzima bez tel... Ma bravo.
 
Dzaba to piskaranje imedju tebe i njih, dok te ne nazove neko iz CC tesko da ce ti se svideti nesto :D Te poruke su kao genericke, i ako prodje prodje.. Zato budi uporan da te nazove neko iz calll centra...
 
Nazad
Vrh Dno