Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Nema.

Sve Telenorove promocije do sada su podrazumevale voice minute samo u maticnoj mrezi. (ostale mreze rade isto, zbog interkonekcije)
 
Poslednja izmena:
Promocija 10 para minut

Pronadjite svoju ponudu pozivanjem besplatnog Kod centra *111#.
 
Ranije bilo 7 ili 30 dana, a sad su ubacili i 10 u opticaj (meni barem nije bilo nikad 10 u ponudi).
 
Evo primer:

"Samo za vas 2500min za 250din, tokom 10 dana od kupovine"
 
Sad dobih SMS na telenor broj (koji nisam koristio nikad, osim što sam svuko onih prvih 200din) da ako dopunim 200 din dobijam 1000 minuta u mreži i 1000 poruka u nacionalnom saobraćaju koje mogu trošiti mjesec dana. A baš sam ubacio broj jer sam htio da uzmem 1500 minuta za 150 din. :-devil-:
 
Poslednja izmena:
Ima i ponuda 1500 min. za 150 din. tokom 10 dana.
 
Mene su ove ponude spasile od racuna na postpeid! Imam dva pripeida koja povremeno proveravam na 111 i uvek nesto upadne, pa makar 7 dana!
 
Koliko vidim, niza cena telefona...
EDIT: Ipak, izgleda nije...
 
Poslednja izmena:
Koliko vidim isto je sve, ovo im dodje samo kao besplatna reklama. :D
 
Poslednja izmena:
Izgleda da Telenor revidira ponudu za korisnike koji ne aktiviraju promociju.

Konkretno, smanjili su mi ponudu sa 250din za 2500min na 150din-1500min (za 10 dana)
 
Aneks je dodatak. Dakle, dodatak Ugovora koji potpisuješ kada već imaš potpisan Ugovor i tim Aneksom se reguliše kupovina telefona, ugovorna obaveza i sl. Ja sam juče dobio drugi aneks, ali je numerisan brojem 1, jer me je izgleda sistem zaboravio :)
 
Izgleda da Telenor revidira ponudu za korisnike koji ne aktiviraju promociju.

Konkretno, smanjili su mi ponudu sa 250din za 2500min na 150din-1500min (za 10 dana)

Vrlo moguće, ja sam uvek koristio ''10 para minut'' i sad su mi povećali sa 150 din. na 250.
 
Evo zvanicno o "10 para minut":

Razgovarajte u Telenor mreži po neverovatnoj ceni od 10 para za minut!


Telenor svojim prepaid korisnicima nudi mogućnost da razgovaraju u okviru Telenor mreže po zaista neverovatnoj ceni.
Dobro ste pročitali – svi postojeći i novi prepaid korisnici Telenora mogu da razgovaraju u Telenor mreži po ceni od 10 para za minut. Da biste aktivirali ovu neverovatnu ponudu, potrebno je da besplatno pozovete Moj MENI 111 na broj *111#. Po pozivu, na ekranu vašeg mobilnog telefona pojaviće se meni sa opcijom „10 para minut“ pod rednim brojem 1.

Ukoliko želite da aktivirate promociju, pritisnite taster za potvrdu, upišite broj 1 i ponovo potvrdite. Telenor je za svakog prepaid korisnika pripremio zasebnu ponudu – paket koji sadrži određen broj minuta u mreži po ceni od 10 para (u koju je uračunat PDV i PUMT). Pošto ste potvrdili, na ekranu će biti prikazan opis ponude, broj minuta i cena.

Za kupovinu – odaberite odgovarajuću opciju (1) i potvrdite. Novac će automatski biti odbijen s vašeg računa, a kupljeni paket minuta možete da koristite narednih 10 ili 30 dana, u zavisnosti od ponude koju ste dobili. Tokom perioda korišćenja minuta kupljenih u okviru promocije, uspostavljanje veze je besplatno. Stanje preostalih minuta po ceni od 10 para možete da proverite putem koda *121*4#.

Pozovite *111#, aktivirajte vaš promotivni paket i uživajte u razgovorima u Telenor mreži po ceni od samo 10 para.




Najčešća pitanja i odgovori

Zašto sam ja dobio različitu ponudu od mog druga?
Ova ponuda napravljena je baš po vašoj meri, odnosno, zasniva se na vašoj stvarnoj potrošnji. Korisnik koji mesečno razgovara manje od vas dobio je manju ponudu, a korisnik koji razgovara više, veću.

Ko može da koristi promociju „10 para minut“?
Svi prepaid korisnici Telenora, kako stari tako i novi.

Da li tokom trajanja promocije mogu da promenim tarifni paket?
Da, i tom prilikom se promocija prenosi i na novi tarifni paket.

Da li promociju mogu da aktiviram iz rominga i da li važi u romingu?
Promocija može da se aktivira iz rominga, ali ne važi u romingu.

Šta će biti sa promocijama koje već posedujem?
Korisnici će moći da nastave da koriste već aktivirane promocije.

Da li ću moći da aktiviram promociju dok sam u SOS kreditu?
Jedini uslov za aktivaciju ove promocije je da korisnik ima dovoljno sredstava na računu da bi mogao da kupi ponuđeni paket minuta u mreži. Drugim rečima, nećete moći da koristite promociju „10 para minut“ dok je SOS kredit aktivan. To znači da ponuđeni paket minuta nećete moći da kupite dok je SOS kredit aktivan, ali ako ste paket minuta kupili ranije, moći ćete da ga koristite i kada je SOS kredit aktivan.

Da li promocija „10 para minut“ uključuje preusmerene pozive i video pozive ostvarene u Telenor mreži?
Promocija „10 para minut“ ne uključuje preusmerene pozive i video pozive ostvarene u Telenor mreži.

Da li promocija „10 para minut“ uključuje uslugu „5 za 22”?
Promocija „10 para minut“ ne uključuje uslugu „5 za 22”.
 
Poslednja izmena:
Neobicna ponuda:

Stigao SMS sa ponudom: uplati min 200din do 8.11. i dobija se 200min u Telenor mrezi za 30 dana.
Naravno, besplatno :)
 
Jeste neobična. Obično daju 1000 minuta za isti period :d
Uglavnom se odnosi na kartice koje se retko koriste...
 
Neobicna ponuda:

Stigao SMS sa ponudom: uplati min 200din do 8.11. i dobija se 200min u Telenor mrezi za 30 dana.
Naravno, besplatno :)

Meni je vec u 2-3 navrata, na razlicitim pripejd karticama stizala ponuda "Uplatite najmanje 200 din i dobicete 1000 minuta u mrezi i 1000 smsa u nacionalnom saobracaju". Iako mi je primarni broj mt:s postpejd, svaki put sam uplatio, jer je stvarno dobra promocija. Mesec dana sa Telenor mrezom je potpuno besplatno. Svaka cast Telenoru na ponudi.
 
Pa dobro nije besplatno nego kosta 200 dinara! Ja to koristim vec 3 meseca!!!
 
^ pa u stvari jeste besplatno ;) Ti uplatis 200din na racun, ali su one i dalje na racunu cekaju te da ih potrosis...

korisnik iste :p
 
Ali je glavni problem sto ne daju svima te ponude, vec samo onima koji malo koriste ili skoro uopste.
 
^ pa u stvari jeste besplatno ;) Ti uplatis 200din na racun, ali su one i dalje na racunu cekaju te da ih potrosis...

korisnik iste :p

200 dinara cijom aktivacijom dobijes 2000 min, i vise proverom na *121# nemas tih 200 bar je tako kod mene, a ako su uveli to sto ti pricas ondu su oni carevi, za ove ostale!
 
Da, bez aktivacije vec samo uplatom od 200 kinti.
Provera minuta je preko *121*6#
 
200 dinara cijom aktivacijom dobijes 2000 min, i vise proverom na *121# nemas tih 200 bar je tako kod mene, a ako su uveli to sto ti pricas ondu su oni carevi, za ove ostale!

To što si ti kupio je "10 para minut", a ovo je sasvim druga ponuda, gdje se uz dopunu (vjerovatno za ove koji slabije dopunjavaju :)) dobije određen broj minuta (i poruka).

Da, bez aktivacije vec samo uplatom od 200 kinti.
Provera minuta je preko *121*6#

Meni je na *121*11# :D
 
Poslednja izmena:
Meni je provera na *121*4#
 
Nazad
Vrh Dno