Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Steta sto ne moze us play20 makar.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Pa da,najbolje za dve crvene da imas sve neograniceno. Da se ne skidas sa poziva poruka,neta celih mesec dana. A danas odes u prodavnicu,ne mozes za jednu crvenu posteno i lepo da pojedes za jedan celi dan. Neki put me stvarno cudi kakav smo narod,i kako smo navikli sve na mule i dzabe

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Pa ima za 2700 sto mu dodje slicna cifra :)

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Onda ne kukaj sto ne moze uz Play 20. Tu razliku izmedju Play 20 i Play 30 ces potrositi na nekom drugom mestu,u roku od par sekundi.

Dakle,budite zadovoljni kada bar za 25e imas sve neograniceno. Kome je to mnogo ima i drugih opcija za desetak evra

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
U Italiji su šok cene. Kao da smo ispred njih 20 godina. 30 gb kucnog neta 15-20e. Dodatnih 10 gb 19e.
 
Meni nije jasno nešto oko ovih Play+ paketa tj neograničeni minuti i sms...

Jel stvarno neograničeno(u nekim normalnim okvirima) ili ima neka caka?
 
Е, ако се чека бољи стандард - натрошићемо се ми јефтинијег нета још [emoji33]
 
Onda ne kukaj sto ne moze uz Play 20. Tu razliku izmedju Play 20 i Play 30 ces potrositi na nekom drugom mestu,u roku od par sekundi.

Dakle,budite zadovoljni kada bar za 25e imas sve neograniceno. Kome je to mnogo ima i drugih opcija za desetak evra

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
Za 22.5e. Sto je odlično.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja danas uzeo Telenor Home, povezao ga sa play+30 sa 30% popusta i dobio prakticno neogranicene minute i poruke i neogranicen internet za oko 2900 din. ili oko 25€ mesecno. Najjaca fora je da se prvo trosi internet iz home paketa pa tek onda ona 3 GB iz voice paketa.
Ova opcija mi se sve više dopada!! Samo još jednom da potvrdim; taj home može da se veže za postojeći mob broj, ne treba mi dual sim telefon!?

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Play 30 i veci, da. Mogu i Surf paketi.
 
Ja sam vezao sa play 30 paketom i radi savrseno. Prakticno sve mi je neograniceno za 2700 din mesecno.
 
Extra! Hvala još jednom svima na savetima

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Ja sam vezao sa play 30 paketom i radi savrseno. Prakticno sve mi je neograniceno za 2700 din mesecno.

Zaboravio si da kažeš da nakon potrošenih 100GB iz paketa, internet po smanjenoj brzini do 2 Mbps možeš da koristiš samo na Telenor Home pretplatničkom broju, a ne i na mobilnom postpejd broju koji si povezao sa Telenor Home paketom.
 
Ima 3gb iz paketa posle tih 100gb.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Posto trosim izmedju 10-15 gb mesecno a telenor home nije mi ni povezan u stanu(samo je povezan za drugi broj) smatram da mi je flat posto u mom slucaju skoro je nemoguce da ga probijem :)
 
Jel menjaju u TA tarifu tj jel se prikazuje sa popustom cena paketa ili stoji puna cena paketa u aplikaciji?
 
telenor me vec dva meseca kulira i nece da popravi 2g repetitor u selu.. pisao sam ratelu ali nesto bas ni u njih ne verujem.. imaju li oni neki rok da odgovore i kome da se zalim dalje?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Offtopic:
Nisam hteo da otvaram novu temu, ali ako admini misle da treba neka slobodno kreiraju zasebno.
Da li je neko mozda bio kontaktiran od strane Telenora kako bi preuzeo vec rezervisan iPhone 8/8 Plus? Imamo li neku insajdersku informaciju kada ce krenuti prodaja? Zvanicnim putevima nisam nista uspeo da saznam.

Hvala
 
telenor me vec dva meseca kulira i nece da popravi 2g repetitor u selu.. pisao sam ratelu ali nesto bas ni u njih ne verujem.. imaju li oni neki rok da odgovore i kome da se zalim dalje?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Не ради уопште тај 2Г?
 
Ne. nema ga vec oko 2 meseca.. Zalio sam se telenoru, pisao reklamacije na mail i twitter.. Neki od mojih prijatelja pisali reklamaciju u poslovnici.. i njih bas zabole. Stalno odgovaraju da se strpim jos koji dan, do kraja nedelje i sl.. i tako vec 2 meseca. A niko ne izlazi na teren da popravi repetitor. 3g i 4g signal je u tragovima i neupotrebljiv je.. sada i 2g hvatamo iz iriga ili krusedola a posto smo iza brda, skoro da nema nikakvog signala..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Offtopic:
Nisam hteo da otvaram novu temu, ali ako admini misle da treba neka slobodno kreiraju zasebno.
Da li je neko mozda bio kontaktiran od strane Telenora kako bi preuzeo vec rezervisan iPhone 8/8 Plus? Imamo li neku insajdersku informaciju kada ce krenuti prodaja? Zvanicnim putevima nisam nista uspeo da saznam.

Hvala
Ja mogu da ti kazem da znam provereno da im obicne iphone 8 stizu i da u nekim poslovnicama imaju za prodaju odmah bea da si rezervisao...probaj sa poslovnicama u centru.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Cimao sam na Twitteru i FB ali mrka kapa. Kao jos nije stiglo. Rezervacija i dalje stoji... i odobrena je.
 
Ne. nema ga vec oko 2 meseca.. Zalio sam se telenoru, pisao reklamacije na mail i twitter.. Neki od mojih prijatelja pisali reklamaciju u poslovnici.. i njih bas zabole. Stalno odgovaraju da se strpim jos koji dan, do kraja nedelje i sl.. i tako vec 2 meseca. A niko ne izlazi na teren da popravi repetitor. 3g i 4g signal je u tragovima i neupotrebljiv je.. sada i 2g hvatamo iz iriga ili krusedola a posto smo iza brda, skoro da nema nikakvog signala..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

Па онда као да су суспендовали своју техничку службу од септембра ;) ни нове 4Г БС не постављају.
 
kako mogu to da urade? sta da se pokvarilo nesto u bgd?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
A jel imaš 3G, 4G ?
 
Нема, тј. ако је као пре пар година, има само један сектор 2Г, најгора БС у Србији, али је село мало у рупи па то некако покрива са застарелом технологијом...
 
3g i 4g signal je u tragovima i neupotrebljiv je.. sada i 2g hvatamo iz iriga ili krusedola a posto smo iza brda, skoro da nema nikakvog signala..

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока

evo veceras novosti. izgleda da su taj repetitor koji je ranije prosledjivao 2g signal iz iriga sada namestili da nam prosledjuje 3g signal. malo je losiji od nekadasnjeg 2g signala ali je upotrebljiv. brzina je oko 2mbps down/2mbps upload

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno