Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Jel može neko da pristupi portalu moj telenor s telefona? Kod mene to nije moguće već desetak dana
 
To nisam ni probao, jer me ne zanima

Poslato sa Nokia 5 uz pomoc tapatoka
 
Jel neko uzeo ovaj nov paket Play+ (20 ili 30)? A da mu je pre toga istekla UO to jest da nije prelazio sa prethodnih paketa. Mislio sam da uzmem ovaj P+20 sa 50% popusta(1195 Rsd) ali mi je nekako 2 godine dugo.
 
I ja sam im upravo pisao. Gospodjica mi je predlozila da redovno proveravam data usage na telefonu :smash::smash::smash::smash:
Potvrdila mi je da je kvota od 10GB za sve aplikacije zajedno. Kao neko ko svakodnevno gleda klipove na fb i twitteru, prenose uzivo itd, videcemo kako ce to izgledati na kraju meseca

Svaki dodatak ima 10 gb. Kod mene su odvojeni instagram, deezere i hbo. Skida uredno za svako posebno. Kakvih bre 10 gb za sve aplikacije.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Za sve app koje čine društvene mreže: fb, tw i wa.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
A sta je tih 259 van pretplate?
Ono što ja znam je parking (2-3 puta prva i treća zona) i jedan poziv Call centru. To se u cifru od 260din baš ne uklapa uzevši u obzir i PDV, ostaje da sačekam račun.
Primetio sam I da su me skratili za 1GB neta ali taj "reset" je valjda normalan pri prelasku.
Kako god videćemo, valjda mi je prenosivih 1,5GB uz po 10 za Viber I WhatsApp mesečno dosta, ako ne mogu da dokupim. Meni baš igra ovaj paket, zadovoljan sam.

Tapatalk
 
Jel neko uzeo ovaj nov paket Play+ (20 ili 30)? A da mu je pre toga istekla UO to jest da nije prelazio sa prethodnih paketa. Mislio sam da uzmem ovaj P+20 sa 50% popusta(1195 Rsd) ali mi je nekako 2 godine dugo.

Znam da ces reci da sam sitnicar ali to je popust od 33% :D. Da neces moci da dobijes tu manju cenu bez uo od 2god.
 
Znam da ces reci da sam sitnicar ali to je popust od 33% :D. Da neces moci da dobijes tu manju cenu bez uo od 2god.

Pa ta cena od 1195 jeste za UO od 2 godine dok bi za 20% koliko sam do sad imao popust bila 1436 Rsd ako cemo u tanka crevca. :D Tako su mi objasnili u poslovnici. I mogao bih jedan put mesecno da menjam tarife unutar paketa sa skupljeg na jeftiniji i obrnuto. I isao bih najverovatnije na nju a ako vidim da mi nije dosta 1.5 Gb onda na Play+30. Meni je do sad racun i onako bio oko 1000 Rsd.
 
Poslednja izmena:
A ok. Pogrešno sam skapirao. Meni riba u call centru rekla da mi ostaje neograničen net na dodatku društvene mreže. E sad nije mi delovalo da je baš sigurna... videćemo u računu, pošto tog dodatka nema na spisku u aplikaciji [emoji51]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pitao sam to juce i navodno nije vise neograniceno vec je 10 GB, e sad ni ja nemam nista u aplikaciji

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Nisam pratio sta se desava i sada vidim da su uveli nove pakete :d

Ja sam jos 8 meseci na popustu 25%+telefon (prenesi paket koji inače košta 1650 dinara ja plaćan hiljadu dvesta i nešto). Kada mi istekne paket mogu li da očekujem nešto slično (25%+tel), ima li takvih iskustava? Ako ne, onda meni ova promena apsolutno ne odgovara, jer sam imao dovoljno minuta i ostalog za manje pare (neograničeno mi je nepotrebno).

Drugo, kako je ova ponuda bolja od VIP-a, a čuo sam da se to piše ovde? Paket neo 2 je jeftiniji i ima više interneta od odgovarajućeg telenorovog, a i telefoni su jeftiniji, barem nokije 3 i 5 koje me interesuju.
 
@bear Isti slučaj, ja sam na play + L sa popustom uz telefon i neograničeni minuti mi nisu potrebni za razliku od 3 digitalna servisa za ovu cenu. Ako daju popust za play +30 onda se i može nešto is kombinovati.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel neko uzeo ovaj nov paket Play+ (20 ili 30)?
Ja još merkam, neo minuti mi ne trebaju, inteernet mi je dosta 800mb kolko sad imam a ako baš zatreba tu je dodatak, jedino me kopka HBOgo, vredi li to? Već imam netflix, kakav je u odnosu na njega, jel samo preko telefona može da se gleda?
 
Vredi hbo go, bar meni koji obožavam njihovu produkciju. Možeš da gledas i na compu.

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Bear
Tolero
Nema vise 25% popusta na pretplatu i telefon, daju samo malo veci popust za telefon i zavisnosti od paketa. Ovi neo paketi se vec nude sa popustom i veci popust od te cene sigurno necete dobiti. Ja sam u istom problemu posto imam 30% popusta i onih 10gb neta na play+L koji ima 3 servisa za dz. a bez uo sam i ne trebaju mi ovi neo paketi. Pustio sam im mail za 50% popusta na pretplatu i da ostanem na starom paketu ali vec svi pricaju kao su ukinuli i tih 50% popusta pa ostaju samo zvanicne ponude.
 
Bear
Tolero
Nema vise 25% popusta na pretplatu i telefon, daju samo malo veci popust za telefon i zavisnosti od paketa. Ovi neo paketi se vec nude sa popustom i veci popust od te cene sigurno necete dobiti. Ja sam u istom problemu posto imam 30% popusta i onih 10gb neta na play+L koji ima 3 servisa za dz. a bez uo sam i ne trebaju mi ovi neo paketi. Pustio sam im mail za 50% popusta na pretplatu i da ostanem na starom paketu ali vec svi pricaju kao su ukinuli i tih 50% popusta pa ostaju samo zvanicne ponude.

A kada si potpisao ugovor? Kod mene je identicna situacija, a potpisao sam ugovor pre 2 meseca, otplatio sam telefon, tako da sam bez UO sad, a pre nedelju dana mi se pojavila ponuda u okviru aplikacije da izaberem novi telefon.
 
Nisam pratio sta se desava i sada vidim da su uveli nove pakete :d

Ja sam jos 8 meseci na popustu 25%+telefon (prenesi paket koji inače košta 1650 dinara ja plaćan hiljadu dvesta i nešto). Kada mi istekne paket mogu li da očekujem nešto slično (25%+tel), ima li takvih iskustava? Ako ne, onda meni ova promena apsolutno ne odgovara, jer sam imao dovoljno minuta i ostalog za manje pare (neograničeno mi je nepotrebno).

Drugo, kako je ova ponuda bolja od VIP-a, a čuo sam da se to piše ovde? Paket neo 2 je jeftiniji i ima više interneta od odgovarajućeg telenorovog, a i telefoni su jeftiniji, barem nokije 3 i 5 koje me interesuju.
Pa normalno da ne odgovara. Podigli su cene duplo. Za taj novac više nikad nećeš moći da uzmeš telefon već ćeš isto plaćati, samo bez telefona. Neograničeni minuti većini ne trebaju jer ih svima ostaje previše. Možda ako telefon koristiš poslovno, onda ok. Trebalo je da cene idu dole a one odoše u nebesa.

U vipu doplaćuješ 200din da ne pređeš limit na netu pa se šlogiraš kad ti stigne račun ili ga ograničiš u telefonu, a to naš pametan narod retko zna da podesi ali je bitno da znaju da je Samsung najbolji telefon. Čitala sam na temi VIP da ponekom ode sav net nemaju pojma na šta. Ja nikad ne bi bila sigurna šta mi telefon radi u pozadini bez tog ograničenja. Doplaćuje se net za čet i slični servisi dok u telenoru imaš 2 servisa po izboru. Isplati se više telenor, ja mislim.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Sa 350 minuta u play L koliko sam imao uvek sam prekoracio racun za po dve hiljade. Ja stvarno ne znam nekog iz Telenora ko je prenosio minute i imao ih dovoljno. Za mene su neo paketi spas a za internet mi je i 1gb neta sasvim dovoljno, sto se mene tice. Jer meni stvarno nije jasno kako neko moze vise od toga da potrosi. Ja kad sam kuci i na poslu uvek sam na wifi samo kada odem do grada tada upalim data i mesecno trosim najvise do 500 mb.
 
Sa 350 minuta u play L koliko sam imao uvek sam prekoracio racun za po dve hiljade. Ja stvarno ne znam nekog iz Telenora ko je prenosio minute i imao ih dovoljno. Za mene su neo paketi spas a za internet mi je i 1gb neta sasvim dovoljno, sto se mene tice. Jer meni stvarno nije jasno kako neko moze vise od toga da potrosi. Ja kad sam kuci i na poslu uvek sam na wifi samo kada odem do grada tada upalim data i mesecno trosim najvise do 500 mb.

Onda si ti bas ekonomican sa netom kad tako malo trosis ;)
I ja imam i kuci i na poslu wifi i opet potrosim bar 1gb od telenor neta,meni je uvek ukljucen prenos podataka.
 
Imam insta, twitter, whatsapp, viber i yt. Forumi su mi na tapa imam dve tri app za novine, lokacija mi je uvek ukljucena i ja stvarno vise od 500 mb ne trosim preko paketa, ovako u app data kad pogledam na kraju meseca sve ukupno mi je potroseno wifi i data oko 6-7 giga kako kad. Ali ja uvek kad imam prilike sam na wifi nakacen.
 
Poslednja izmena:
Sa 350 minuta u play L koliko sam imao uvek sam prekoracio racun za po dve hiljade. Ja stvarno ne znam nekog iz Telenora ko je prenosio minute i imao ih dovoljno.

Evo moje potrošnje. Jedini broj, zovem bez ustručavanja, sve što mi treba.

krastavac, svako ima specifične potrebe.
6028cbf76a9d805ac5111215a8f9eead.jpg
 
... za internet mi je i 1gb neta sasvim dovoljno, sto se mene tice. Jer meni stvarno nije jasno kako neko moze vise od toga da potrosi. Ja kad sam kuci i na poslu uvek sam na wifi samo kada odem do grada tada upalim data i mesecno trosim najvise do 500 mb.

Isti slucaj i kod mene kad je trosenje mobilnog interneta u pitanju. Jedino sto mi u zadnje vreme na poslu secka internet. Cak i na Adi gde vozim bajs pa sednem da odmorim ima Wi-Fi. Pa zato smatram da mi ne treba nesto preko 1-1.5 Gb.
 
Meni Superset odgovara, zato postpaid.

Tema se malo pretvorila već neko vrijeme u panični hotline usera s popustima pa se lako zaboravi da ima nas raznih. :)
 
@Roy, a cik ti ljudima objasni da si ti u stvari prosek, ako ne i iznad proseka :) Kada se izuzmu firme i ljudi sa 10.000 minuta u mrezi sto potrose.

@Bear, bolja stvar kod Telenora je sto ne mozes prekoraciti net. Sa 4G brzinama je lako da predjes i ceo GB i vise i ne primetis. A zaboravis se nekad, ne podesis Data limit pri promeni telefona, podesis ga nakon sto podesis ostatak telefona, a Play Store vec povuce gomilu aplikacija... Jeste da to nece vise biti potrosnje po 50.000rsd, jer je 1din/MB, ali opet je bezobrazno sto imaju takav paket i po defaultu, a jos vise sto se ne moze ukljuciti vise ogranicenje (uz Neo paket).
 
Sa 350 minuta u play L koliko sam imao uvek sam prekoracio racun za po dve hiljade. Ja stvarno ne znam nekog iz Telenora ko je prenosio minute i imao ih dovoljno. Za mene su neo paketi spas a za internet mi je i 1gb neta sasvim dovoljno, sto se mene tice. Jer meni stvarno nije jasno kako neko moze vise od toga da potrosi. Ja kad sam kuci i na poslu uvek sam na wifi samo kada odem do grada tada upalim data i mesecno trosim najvise do 500 mb.

Uuuu jaka mi kvota 350 min. Da si u paketu imao 1500 min pa ajd [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sa 350 minuta u play L koliko sam imao uvek sam prekoracio racun za po dve hiljade. Ja stvarno ne znam nekog iz Telenora ko je prenosio minute i imao ih dovoljno. Za mene su neo paketi spas a za internet mi je i 1gb neta sasvim dovoljno, sto se mene tice. Jer meni stvarno nije jasno kako neko moze vise od toga da potrosi. Ja kad sam kuci i na poslu uvek sam na wifi samo kada odem do grada tada upalim data i mesecno trosim najvise do 500 mb.

Vrlo je prosto; drugačije navike, drugačiji posao, itd.
Možda je meni čudna potrošnja drugih ljudi, ali opet to je njihova stvar i potpuno je jasno :)
Izvukao sam neki prosek za 6 meseci; ~250min i ~12GB neta (oko 1-2 je deezer, ostalo "običan" net).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno