Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Drugi put sad u ponedeljak, sa sve upozorenjem pred prebacivanje na VIP.
Jel si im slao mail?
Ako jesi šta si I'm naveo od podataka?

Ja sam isto u ponedeljak poslao i niti sam dobio odgovor mejlom niti su me zvali. Od podataka sam ostavio samo ime, prezime i broj telefona.
 
Naravno da možeš i u poslovnici da pređeš na novi paket i da zadržiš 50%, ja sam tako uradio. Problem je samo što u nekim poslovnicama radnici prethodnih dana nisu bili upoznati o zadržavanju popusta.

Ninoslav je u postu #20252 postavio njihov odgovor o zadržavanju popusta pa možeš to da im pokažeš.
Probaću I mailom I u poslovnici, zasad se raspravljam preko Twittera.
Malo onako, iz dosade, uvek mi je bilo zanimljivo ponašanje likova iz kojekakvih službi za podršku, strašno.
Hvala svima!

Tapatalk
 
Slao sam mail, od podataka su tražili jmbg. Odgovaraju čini mi se u roku od 72 sata.
 
Evo odobrili su preko Twittera, pitao sam za poslovnice, kaže ne, samo putem maila. Pre toga ipak odoh da probam.

Tapatalk
 
Slao sam mail, od podataka su tražili jmbg. Odgovaraju čini mi se u roku od 72 sata.
Šta si im poslao od podataka u prvom mejlu? I ako možeš da proveriš kada si im poslao jer sam ja u ponedeljak u osam uveče i još nema odgovora...

Jel su ti odgovorili na mejl za jmbg ili su te zvali pa si im tada diktirao?
 
Nemanja moras da ih smaras, i meni nisu odgovarali 3 dana pa kad je istekao rok pisala sam im na Tviteru da ocekujem odgovor, i da urgiraju kod kolega da se to ubrza. Nakon 5 min su mi promenili paket.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da se ukljucim u temu i prenesem vam moje licno iskustvo sa Telenorom.Za mesec dana mi se zavrsava treci ugovor po redu isto cu postupiti kao pre 2god,malo pre isteka drugog otiso kod drugara u njihovu radnju i zamolio ga da posalje zahtev za raskid,strpljivo sacekao da se neko javi od operatera i pita me zasto sam nezadovoljan njihovom uslugom.Tako se i desilo :D zvala me zena par dana odlagao sam razgovor sto zbog posla sto namerno.Ponudili su mi tada nove pakete ,lepo im reko sta meni odgovara i dobio prenesi i surfuj extra 30% i uredjaj za 1din i telenor vise dodatak (surf 5gb) za internet na 50% popusta.Sve ovo kad sam pitao u radnji je bilo bez dodatni internet i ucesce za telefon oko 6000din.Mislim da svako moze da napravi razlicit dogovor ako naravno oni to dozvole :)

Sa drugog foruma...
 
@cupcake
Ti si već imala popust a ja po prvi put tražim 50% i to na nove pakete posle ovog fijaska, pa ne znam koliko je pametno da talasam...
Nije meni hitno, neka se jave oni i naredne nedelje, ali da znam da će se javiti, a ne da čekam u nedogled i da ne bude ništa od toga. Tj da se završi na automatskom odgovoru koji sam dobio istog minuta kada sam poslao mejl.
 
Ja sam im pisao u četvrtak a odgovoriše u ponedeljak. Verujem da je ovo što Ninoslav citirao opcija koja radi ali tako mi je mrsko da se natežem zbog par stotina dinara mesečno.
 
Evo bio sam u poslovnici I ok je, navodno, paket promenjen, popust ostao. U app piše Play+20...zadržan popust od 50%, videćemo po računu. "Ako su vam tako rekli preko Twittera onda je ok". Zato kažem videćemo.
@cupcake
Ako nisi već imala 50% pravo je čudo da su ti u ovim okolnostima dali, svaka čast na strpljenju :D

Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo bio sam u poslovnici I ok je, navodno, paket promenjen, popust ostao. U app piše Play+20...zadržan popust od 50%, videćemo po računu. "Ako su vam tako rekli preko Twittera onda je ok". Zato kažem videćemo.
@cupcake
Ako nisi već imala 50% pravo je čudo da su ti u ovim okolnostima dali, svaka čast na strpljenju :D

Tapatalk

Imala sam vec 50%, ugovor u maju potpisan, ali sam htela da predjem na Play+30, zato sam se i natezala sa njima 10 dana. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni nije jasna jedna stvar. Supruga bi trebalo da predje iz MTS-a u Telenor. Prenos broja. Kako je moguce da ne moze da dobije cene za pakete ove nize ako vec ne uzima telefon?
Ja nisam mogao da verujem sta mi prica pa sam rekao da ponese odstampanu ponudu iz poslovnice
Prenesi+S paket je 995din
Kakvi su uslovi da cena ovog paketa bude 695din?
Ugovor na 2 godine nije problem i to je odmah rekla
 
Ne daju popuste kada se prebacuje broj iz druge mreze , ja isto pitao posto planiram za 20 ak dana iz Mts a u Telenor kada mi istekne ugovor . Isto bez uzimanja telefona
 
kakva im je to sad nebuloza? pa kome onda daju taj popust? samo starim korisnicima koji potpisu UO na 24meseca bez telefona?

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Pa tržišno gledano i nije baš nebuloza. Bio si godinama u suprotnom taboru, i sad dolaziš sa istim tim brojem da uzmeš sve popuste koje operater pruža? Nije baš logično, a ni pravedno prema starijim korisnicima.
 
Ne daju popuste kada se prebacuje broj iz druge mreze , ja isto pitao posto planiram za 20 ak dana iz Mts a u Telenor kada mi istekne ugovor . Isto bez uzimanja telefona

Ne moze odmah aneks na 2 godine, mora broj da bude u njihovoj mrezi da bi se potpisao aneks na 2 godine jer novi paketi u startu zahtevaju ugovor na 2 godine a svaka ugovorna obaveza se potpisuje tek nakon prenosa broja. Trebalo bi preneti broj na neki postpejd paket koji ne zahteva u startu ugovornu obavezu (Start paket), pa tek nakon prenosa broja potpisati aneks za Play+ paket. Ne bi trebalo da bude problema jer cena vazi i za stare i za nove korisnike, a novi korisnici su i korisnici koji prenose broj.
 
Ako je tako kao što kažete, onda je to veoma čudna odluka Telenora.
Kao da ne želi nove korisnike.
 
Ko prenosi broj u Telenor, a pritom zeli Play+ paket sa ili bez telefona, procedura je sledeca:

1. U Telenorovoj poslovnici podnosi zahtev za prenos broja i pritom bira Start postpejd paket;
2. Nakon zavrsnog procesa prenosa broja potrebno sa sacekati 72h;
3. Nakon 72 potrebno je otici u Telenorovu poslovnicu i potpisati ugovor za jedan od novih Play+ paketa (bez telefona/sa telefonom).

Ovo je potvrdjeno od strane Telenorove podrske. Dakle, moguce je preneti broj iz druge mreze i dobiti Play+ paket po ceni paketa bez uzimanja telefona.
 
Onda kul, možda se i vratim.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslao sam danas email sa zahtevom da mi daju kljuc za otkljucavanje jednog telefona gde mi je istekla ugovorna obaveza.
Probao sam da posaljem prvo na [email protected] kao sto je neko ovde napisao, ali je to nepostojeca adresa pa mibstize da poruka nije isporucena pa sam poslao na [email protected]


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Poslao sam danas email sa zahtevom da mi daju kljuc za otkljucavanje jednog telefona gde mi je istekla ugovorna obaveza.
Probao sam da posaljem prvo na [email protected] kao sto je neko ovde napisao, ali je to nepostojeca adresa pa mibstize da poruka nije isporucena pa sam poslao na [email protected]


Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
Ja sam slao na [email protected]

Послато са Redmi Note 4 уз помоћ Тапатока
 
Izvinjavam se unapred na pitanju, mozda je vec bilo ranije, ali ja ne mogu da nadjem. Posto mi istice ugovor, razmisljam se da uzmem huawei honor 9, dual sim. Interesuje me da li je zakljucan na telenor mrezu, pitam jer je dual sim?
 
Svi su im telefoni zakljuci, dual sim- prvi slot zakljucan na telenor, drugi simfree.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Izvinjavam se unapred na pitanju, mozda je vec bilo ranije, ali ja ne mogu da nadjem. Posto mi istice ugovor, razmisljam se da uzmem huawei honor 9, dual sim. Interesuje me da li je zakljucan na telenor mrezu, pitam jer je dual sim?
Nije zaključan. Uzeo sam ženi i ona koristi mt:s.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ja sam sada, da bih bio siguran da mi je zahtev prelaska uz 50% popusta prošao zvao podršku. Navodno je kolega Nemanja "ostavio naznaku" da treba uz prelazak uključiti i popust, biće mi javljeno, "najverovatnije" je u redu...
Reče gospođica "promocija se uglavnom gubi.." Tu sam je prekinuo da ne slušam bzvzarije i objasnili smo se. Dakle probaju pa gde im prođe, sramota.
Šta ima da proverava, valjda ima uvid u status nečijeg ugovora ceo dan nakon što je nešto obavljeno. Užas.

Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno