Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Zdravo,da se i ja prikljucim temi.Prebacio bih telenor broj sa dopune na racun i uzeo telefon.Vidim da imaju akciju i za hbo paket.Mozda i danas odradim to ako stignem pa vam mogu javiti sta i kako.
 
Prosto. Otvoriš Moj Telenor app > usluge > digitalni servisi, odabereš HBO GO i klikneš "Aktiviraj". To je to :)

RN3PRO SE
 
Jel ste sigurni da je ovo besplatno za sve post paid pakete?
aba3584170611bb45b33992c3f7d52d1.jpg
 
Niko i nije rekao da je besplatan za sve pakete na postpaidu.
 
Poslednja izmena:
Ne znam stekao sam takav utisak čitajući temu na blic.
Meh ološi, da kupim telefon i onda mogu da gledam 3 meseca, nou tenkju.
 
Ne znam stekao sam takav utisak čitajući temu na blic.
Meh ološi, da kupim telefon i onda mogu da gledam 3 meseca, nou tenkju.
Ma mozes probati besplatno prvi put koji god si paket (ja sam stari play duo i koristim vec par dana Hbo) i to je free,ali ako ocu i posle da ga koristim onda moram biti neki od novih play paketa,a minimum da je L i to ti je free tj.mozes ga izabrati kao jedan od 3 dig.servisa koliko ima u sklopu tog paketa.
Ne uslovljavaju te telefonom,ali moras biti novi play paket i to najmanje L
 
Piše u uslovima korišćenja da je za sve postpaid korisnike prvi mesec "probni", tj. besplatan a da se nakon toga naplaćuje... Osim ako je naravno jedan od odabranih digitalnih servisa u okviru Play+ paketa, u tom slučaju je i posle besplatno.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Da li još nekom kasni ispostava računa na e-mai? Svakog meseca dobijam račun 04. u mesecu (ili 05.) ako je to nedelja. Sad ga ima na portalu Moj Telenor ali mi na mejl nije stigao. Vidim i da je jako otežan rad portala (nije do konekcije, mislim na web portal).
 
Da li još nekom kasni ispostava računa na e-mai? Svakog meseca dobijam račun 04. u mesecu (ili 05.) ako je to nedelja. Sad ga ima na portalu Moj Telenor ali mi na mejl nije stigao. Vidim i da je jako otežan rad portala (nije do konekcije, mislim na web portal).
Meni stigao 5. ili 4.,ne secam se tacno
 
Da li još nekom kasni ispostava računa na e-mai? Svakog meseca dobijam račun 04. u mesecu (ili 05.) ako je to nedelja. Sad ga ima na portalu Moj Telenor ali mi na mejl nije stigao. Vidim i da je jako otežan rad portala (nije do konekcije, mislim na web portal).
I meni nije stigo na meil ali ja ga plaćam preko telenor babke na klik,tamo mi je stigo

Послато са Coolpad A8
 
Takođe iz nekog razloga mi je račun (koji vidim na portalu uredno) umanjen za 200 dinara :D E pa hvala im (iako ne znam zašto su ga umanjili, piše samo usluge):D.

Videću kad stigne na mejl.
 
Meni stigao jutros na mail racun u 7:44
Sad ce i tebi polako.
Samo meni nisu nista umanjivali :(

Sent from my Ericsson 628 using Tapatalk
 
Kod mene dva racuna stizu na email dan za danom. Nikada nije bilo da su stigli istog dana.
 
Očigledno šalju u više navrata, meni stiglo juče oko 16h...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Meni ništa nije došlo. Jel to zato što sam podneo zahtev za raskid ugovora?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je danas stigao e-racun. Uvek je stizao ranije. Sve ok.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Da li je moguce da povratim staru TElenor karticu koja mi je istekla pre vise od godinu ipo dana, broj je neaktivan totalno...negde sam citao da je bilo moguce, pa ako zna neko pomoc molim vas
 
Nema veze račun sa zahtevom za raskid. Meni upravo stigli računi. Pre nekih tri dana mislim da je došlo obaveštenje da su dostupni za plaćanje na klik u TB.

RN3PRO SE
 
Stigo mi račun, ladno mi vraćaju kredit sa Prenesi i dopuni paketa (prešao sam na Play pakete još u septembru)... zato mi je umanjen račun... a rekoše da se kredit gubi. Zanimljivo.
 
Stigo mi račun, ladno mi vraćaju kredit sa Prenesi i dopuni paketa (prešao sam na Play pakete još u septembru)... zato mi je umanjen račun... a rekoše da se kredit gubi. Zanimljivo.
Pogrešno su ti rekli, do 1000 dinara se umanjuje postpaid račun prilikom prelaska sa pripejda na post u zavisnosti od toga koliko je kredita bilo na broju.
 
Poslednja izmena:
Poslao sam im opet mail gde sam pitao za popust za starog korisnika i nude mi samo 20% i telefon. Rekao sam im da hvala, ali ne hvala i da ćemo se rastajati uskoro. Još sam pitao za one pakete od 2100-2300. Ništa bez ucenjivanja očigledno
 
To sa mail-om odavno ne prolazi.
 
Treba moliti klececi na kukuruzu sa spustenim gacama-ipak je to najjjjjjjj coool mreza

Ovi sto u mts u imaju 50% po defaultu su seljaci
 
Nazad
Vrh Dno