Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da li samo meni sabiraju preostale poruke u mix ponudi?
ponuda 100din 200min,200sms,20Mb... potroshih minute te sam pre isteka onih 7 dana uplatio josh 100 kinti, i nisu mi resetovali poruke i Mb... da napomenem juce je isteklo 7 dana od prve uplate i sms i Mb josh uvek stoje.. :)


Nisi jedini... ja sam početkom jula meseca kupila Dodaj Internet (50 MB) dodatak koji traje 2 meseca, i u međuvremenu nekoliko puta koristila Mix ponudu... sve u svemu nakrcalo se 120 MB koji traju do 31.08. i nemam pojma kako ću ih potrošiti :d
 
Ekskluzivno: Telenor otvara prodavnicu u TC “Ušće”

Pokloni i specijalne ponude za korisnike

Telenor otvara novu prodavnicu u Tržnom centru „Ušće”, u četvrtak, 13. avgusta u 13 časova.

Za sve nove korisnike koji se odluče da sklope postpejd ugovor, do 13. septembra obezbeđeni su zlatni brojevi i majice. Novi postpejd Internet korisnici dobijaju dvostruko više gigabajta. Nove pripejd korisnike čeka po 500 besplatnih SMS poruka u Telenor mreži i disk Vlada Georgieva.

Ove pogodnosti dostupne su samo u Telenorovoj prodavnici u TC „Ušće” do 13. septembra.

http://www.personalmag.rs/it/ekskluzivno-telenor-otvara-prodavnicu-u-tc-usce/
 
Nove pripejd korisnike čeka po 500 besplatnih SMS poruka u Telenor mreži i disk Vlada Georgieva.

Nije valjda da je i telenor poceo da primenjuje ove vipove fore (poruke u mrezi)? :wall:
Ako jeste onda :smackbum:
 
Znaci dodjem uzmem 10 postpaid brojeva i dobijem dzabe zlatne?
 
Ne mozes da imas vise od par postpaid brojeva generalno.

Ne znam za Telenor konkretno ali za MTS znam da ne moze vise od 3 postpaid broja istog vlasnika.
 
Ja uzimam kao pravno lice pa nemam limita :). Bas me interesuje sta ce djuice da kaze.
 
mozes da uzmes koliko hoces:D
ali na svakih 30 dana (za drugi cekas 60dana i onda svaki sledeci na 30 dana)
na pravno lice koliko hoces
 
E ovako, bilo mi je danas usput pa sam uzeo 3 broja i to jedva.

Kao prvo nije mesec dana dzabe nego samo danas i to prvih 100 brojeva, nisu imali ni majica niti pola stvari znali da odrade ljudima. Od njih 5, samo jedan moze da radi postpaid.
 
Da, direktno iz MTS poslovnice, Bul.kr.Aleksandra 84.

Meni nisu dozvolili.

Ako tebi jesu mozes svoj odgovor da prosiris pa da znamo svi sta i kako to moze.


Hvala unapred :)
 
Poslednja izmena:
imam ukupno 6 postpaid brojeva na svoje ime a od skoro cak i studentski 3g net paket
mozda ima neke razlike od poslovnice do poslovnice ili od radnika do radnika ali nikakvo pravilo na nivou firme ne postoji jer sam u vise razlicitih poslovnica potpisivao ugovore i nekada i nigde nije bilo nikakvih problema
eto

p.s. jedino mi je malo smesno, a i zalosno, kada stignu racuni i vidim koliko ih zabole za zivotnu sredinu i ekologiju jer za svaki broj mi stize poseban racun umesto sve u istu kovertu i na manje papira
cak je i postar poceo da se zali :)
 
Poslednja izmena:
Telenor već ima opciju da preko portala pogledaš ceo račun, a preko *411# da dobiješ samo podatke za uplatu.

Verujem da bi u zamenu za neke minute/SMS/megabajte veliki broj korisnika pristao da se odrekne papirnog računa. Predpostavljam da bi im se ovo ispalatilo tek kada bi dvocifren procenat korisnika to prihvatio, ali ne možeš da znaš kako bi bilo prihvaćeno dok ne odradiš istraživanje. Mogli bi račun i na mail da šalju, da se ne loguješ na portal.

Predpostavljam da je trošak slanja računa bar 30ak dinara, a za te pare mogu da daju 10-30MB GPRS protoka, bez problema...
 
Ljudi kod nas vole da imaju materijalan dokaz o uplati.

Nakon ove "zajebancije" sa Infostan racunima covek se zapita..
 
Ja imam PDF-ove sa izveštajima za sva plaćanja. Pre neki dan sam jednoj državnoj instituciji morao da dostavim overen dokaz o uplati, a ja već platio online. Odštampao taj dokumenat, otišao u prvu Intesa poslovnicu, oni prema broju transakcije printnuli dokaz o uplati, overili i pitali da li da zavedu :)
Državni organ primio dokaz o uplati.
 
cool :) moratju i ja tako, dosta mi je papira...

btw, koliko ja znam ne mozes vise od 3 telefona na svoje ime kod mts-a...
 
imam ukupno 6 postpaid brojeva na svoje ime a od skoro cak i studentski 3g net paket
mozda ima neke razlike od poslovnice do poslovnice ili od radnika do radnika ali nikakvo pravilo na nivou firme ne postoji jer sam u vise razlicitih poslovnica potpisivao ugovore i nekada i nigde nije bilo nikakvih problema

Korisna informacija.
Nekome bi to moglo biti od koristi.

Da li moze jos neko da navede slican primer, cisto da utvrdimo da nije izuzetak?
 
Poslednja izmena:
Ja imam dva postpaid ugovora. Prilikom potpisivanja drugog (pre jedno tri godine - malo posle dolaska Telenora), pitao sam ovo isto. Odgovor je bio da nije moguće istovremeno zasnivanje dva postpaid ugovora. AKo postoji vremenska distanca (nisam precizno pitao kolika), moguće je dobiti više ugovora (i opet, nismo precizirali koliko).
Iz tog razgovora, bilo mi je logično da pretpostavim da će mi, kao dugogodišnjem, urednom korisniku, odobriti odmah roaming, i na tom drugom broju, bez čekanja i depozita. Ipak - nisu. Tu nije bilo nikakve povlastice.
 
Ja imam dva postpaid ugovora. Prilikom potpisivanja drugog (pre jedno tri godine - malo posle dolaska Telenora), pitao sam ovo isto. Odgovor je bio da nije moguće istovremeno zasnivanje dva postpaid ugovora. AKo postoji vremenska distanca (nisam precizno pitao kolika), moguće je dobiti više ugovora (i opet, nismo precizirali koliko).
Iz tog razgovora, bilo mi je logično da pretpostavim da će mi, kao dugogodišnjem, urednom korisniku, odobriti odmah roaming, i na tom drugom broju, bez čekanja i depozita. Ipak - nisu. Tu nije bilo nikakve povlastice.

khhm
http://www.benchmark.rs/forum/showpost.php?p=1891284&postcount=128
 
Pitanje se odnosilo na MTS (iako je Telenor topic :) ), kod njih je uvek ludnica sa bilo kakvim informacijama
 
Poslednja izmena:
znam,samo odgovaram kibiceru
 
imam ukupno 6 postpaid brojeva na svoje ime a od skoro cak i studentski 3g net paket
mozda ima neke razlike od poslovnice do poslovnice ili od radnika do radnika ali nikakvo pravilo na nivou firme ne postoji jer sam u vise razlicitih poslovnica potpisivao ugovore i nekada i nigde nije bilo nikakvih problema
eto

p.s. jedino mi je malo smesno, a i zalosno, kada stignu racuni i vidim koliko ih zabole za zivotnu sredinu i ekologiju jer za svaki broj mi stize poseban racun umesto sve u istu kovertu i na manje papira
cak je i postar poceo da se zali :)

aj nam samo reci neki racionalni razlog da imas 6 postpaid brojeva na tebi..
 
pa nemam nijedan racionalni razlog zasto su "na meni"
a uglavnom glase na moje ime i svaki je za po jednog clana porodice
mozda je to dovoljno racionalan razlog po tvojim kriterijumima
 
Tvoj je izbor kako ćeš imati :p
Meni je samo čudno zašto na jednom imenu imati 6 brojeva..
 
Imam ih i ja 2 ali za sebe..
Moji u porodici su punoletni pa sam im rekao da uzmu na svoje ime a ne da mene cimaju ako treba nesto vezano za karticu.
Ne razumem sta je tu razumno imati 6 brojeva na jedno ime.. uostalom, ja sam pitao covek odgovorio i ne vidim razloga za bilo kakvu daljnju raspravu, ionako je bio offtopic
 
Pa da, ali verovatno ne prolaze svi clanovi porodice kreditni biro, ako hoce i telefone.
 
Poslednja izmena:
Hoces reci da kreditni biro gleda koliko imas telefonskih brojeva ukoliko zatrazis kredit kod neke banke?
Ili nisam dobro razumeo?
 
Nazad
Vrh Dno