Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ja sam otisao sa drugaricom koja je obnovila ugovor na 2 godine sa MTS-om i kao zelis telefon ili pare, koliko para ? 14 000 din sto je i uzela da potosi... bila je na mix paketu i ostala mix1000

Da li je moguce da za duge korisnike na Telenoru nemaju neku bonus nagradu, zaista mi je bezveze jer sam provalio da MTS ima mnogo bolje ponude !

Nema ništa na poklon od Telenora. Ćale je već 10 godina na Telenor (Mobtel) postpaidu i nikada ništa nije dobio.
 
I nece biti dok ih zestoko ne primora konkurencija na to!
 
Sto se tice promocije 10 para minut, kod mene vise ne postoji ta opcija, tj. ne mogu da je kupim. Pretpostavljam da je tako i kod drugih, znaci ko je kupio taj ce moci da potrosi do kraja, a za nove NISTA. Sve sto je lepo ima kraj!

I da, srecan vam svima dan rada! Zelim vam da ga provedete neradno! :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Мени послали поново понуду да допуним 200 динара у мају и да добијем 1000мин (у мрежи) и 1000смс (на све мреже) које могу да потрошим у року од 30 дана од допуне. Још пише да ако искористим промоцију у мају добићу исту такву и у јуну и јулу. Већ користим ову априлску, тако да сам ја врло, врло задовољан Теленором тренутно :)
ПС.
Понуда је послата на препаид број.
 
Poslednja izmena:
Meni ističe 4.05,pa se nadam da će posle toga opet biti ponudjeno...
 
Javiću,mada zasada nisam dobio...Možeš li postaviti Sshot te poruke što si dobio?
 
Javiću,mada zasada nisam dobio...Možeš li postaviti Sshot te poruke što si dobio?

Не верујеш ми :p
Ево, обе поруке (стигле једна за другом)

SuperScreenshot0001.png

SuperScreenshot0002.png


И стање на *121*11#
SuperScreenshot0003.png
 
Ma verujem...:p Taman posla;)
Nego ja nisam to dobio,a da li ću,ko zna.
 
A kada ukucas *111# da li ti onda daju ponudu. I jos nesto nemoj da cekate zadnji datum uplati 2-3 dana ranije!!!
 
Nema nista...
 
Akcija 10 para minut je završena 30. aprila.
Bilo je lepo dok je trajalo ;)
 
Ja sam na vreme obnovio i imam jos 600 min. hehehehe
 
Uplatio sam 100 din za 1000min negde oko 20-tog. i zvao sam samo 063 brojeve, znači nisam trošio regularan kredit.
1.05. posle prvog poziva tog dana, skinuli su mi kredit za razgovor na 063 mreži, tako da, eto, 30 dana trajanja 1000min... Kako da ne, lopovi, bacio sam karticu, ustvari prvo sam uzeo makaze, isekao pa je bacio, ne treba mi. Znam da 063 u životu neću više uzeti ni besplatno kad budu delili.
 
Jesi zvao Korisnicki, mozda je doslo do greske?
Mnogi uredno i posle 1.5. imaju placene minute iz akcije "10 para minut".
 
ma boli me pedu.. bacio sam karticu. nek je i doslo do greske, takve greske ne smeju da se desavaju... kradu, bwe
 
Meni pise da imam besplatne minute, ali mi trosi iz ove druge promocije (1000min i 1000sms), tako da ne znam da li rade. :)
 
Pronadjite novu ponudu kreiranu specijalno za Vas ukucavanjem koda *111#.
;)
 
1000 minuta za 100 din, tokom 7 dana...na mom internet broju...
 
1000min za 100din - traje 7 dana od aktivacije. (u mom slucaju)

*minuti su u mrezi ofkors
 
Poslednja izmena:
069: 150din, 1500 min, 30 dana
063: 150din, 150min, 7 dana

063 se dopunjuje min. samo koliko da mi ne oduzmu broj :D
 
Uz svaku promociju se provuce i nesto novo, pa kaze:

Nove cene - Niža cena minuta u pripejd paketima, skuplji međunarodni razgovori i uspostavljanje veze

20. maj 2009. – Telenorovi korisnici će od danas plaćati više cene za uspostavljanje veze u okviru nekih pripejd paketa, i više cene međunarodnih razgovora. U isto vreme, cena minuta van mreže u paketima Više priče, Standard i Standard062 biće snižena.

Cena uspostavljanja veze biće promenjena sa 1,5 na 2,9 dinara (bez PDV-a) u pripejd paketima: Jedne cena, Moje vreme, Više priče, Posle 4, Standard, Standard062 i Porodični.

Informacije o promenama cena međunarodnih razgovora potražite OVDE.

U okviru pripejd paketa Više priče, Standard i Standard062 cene minuta razogovora biće snižene za oko 15 odsto. Detaljnije informacije možete pronaći OVDE.
 
A u vezi snizenja cena u Telenor prepaid tarifama, to je, moze se slobodno reci, marketinska obmana potrosaca.
U pitanju su stare prepaid tarife sa jako nepovoljnim cenama.

Ipak se ovo kod nas svodi na kartel, operateri se direktno dogovaraju oko cena.
Svako je izgleda zadovoljan svojim delom kolaca.

Najcudniju ulogu u tom "kartelisanju" ima VIPmobile koji nema logiku delovanja kao novi treci operater, ni priblizno kao sto je to recimo primer sa TELE2 u Hrvatskoj. (TELE2 ima extremno nize cene od prva 2 operatera Tmobile i VIPnet)
 
Poslednja izmena:
A u vezi snizenja cena u Telenor prepaid tarifama, to je, moze se slobodno reci, marketinska obmana potrosaca.
U pitanju su stare prepaid tarife sa jako nepovoljnim cenama.

Ipak se ovo kod nas svodi na kartel..

Ipak ce znaciti nekima koji ne prate, dosta ljudi je i dalje na tim tarifama, jer ne znaju da postoji bolje :wall:
 
Nazad
Vrh Dno