Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Promocija u mreži Promonte

Promocija u mreži Promonte

Promocija važi samo u mreži „Promonte“ i to za sve postpejd i pripejd korisnike.

Ona se odnosi na odlazne pozive ka svim mrežama u Srbiji i Crnoj Gori i na SMS poruke ka svim destinacijama. Cena poziva je 14 din/min, a SMS košta 8 din (bez PDV-a).

Dolazni pozivi, video pozivi i GPRS nisu obuhvaćeni promocijom.

Odlazni pozivi iz mreže „Promonte“ ka drugim državama naplaćuju se po redovnoj ceni za prvu roming zonu. Saobraćaj ostvaren u drugim crnogorskim mrežama naplaćuje se po redovnoj ceni za prvu roming zonu.

Fizička lica (postpejd i pripejd korisnici) promociju mogu da aktiviraju slanjem SMS poruke sa tekstom „Promonte“ na broj 7724, kao i preko USSD menija *111# u podmeniju „Tarifni dodaci“. Aktivacija putem SMS-a je moguća samo iz naše mreže (i besplatna je), dok se USSD meni koristi za aktivacije iz rominga.
Korisnik može odjaviti promociju slanjem SMS-a sa tekstom „Promonte Stop“ na broj 7724.

Opširnije: http://www.telenor.rs/?section=private&page=6529
 
Poslednja izmena:
Da to za rodjendan svima salju, lepo od njih, sto se mene tice
 
Ja sam ovo dobio,ali meni još nije rodjendan,tako da mislim da ovo nema veze sa rodjendanom.
 
Besplatne pozive i poruke dobijaš na datum svog rođenja, odnosno datum koji je unet prilikom registracije prepaid kartice ili datum iz lične karte prilikom potpisivanja postpaid ugovora. Jedino je moguće da si nasledio nečiju karticu.
 
Mislim da ta promocija nema veze da li je upitanju postpaid ili prepaid,a karticu nisam nasledio,kartica je od početka moja.
 
Ja sam registrovan na portalu Telenora i nikada na rodjendan nisam dobio takvu ponudu...
 
Objasni mi onda kako sam ja po drugi put uplatio i ponovo dobio 1000 minuta za 100 din,ako akcija važi tako kako ti kažeš.
 
Znam ja to,ali sama akcija traje,ako je tačno do 15 aprila.Znači,u tom vremenskom periodu možeš najviše dva puta da uplatiš,i to je to.
 
Znam i to,traje 1000 minuta ili 30 dana,a akcija do 15.04.Nadam se da se napokon razumemo.Ja nisam uspeo da potrošim za 30 dana sve,ostalo mi je oko 60 minuta,i to sam baš forsirao,ali nisam uspeo,pa sam ponovo uplatio.
 
Poslednja izmena:
Da li to znači da mi minuti ističu 15.04 ( iako ih nisam sve istrošio ;) ) ili do 02.05 kako i piše u poruci koja se dobija prilikom provere preostalih minuta?
 
Da li to znači da mi minuti ističu 15.04 ( iako ih nisam sve istrošio ;) ) ili do 02.05 kako i piše u poruci koja se dobija prilikom provere preostalih minuta?

Važi do 02.05 :wave: Akcija traje do 15.04, a ako baš zadnji dan neko uplati ima pravo da koristi bonus do 15.05 :smoke:
 
To što si već uplatio ti važi mesec dana,a sama promaocija do 15.04,ako je tačno da traje do tada.Ako npr.uplatiš 14.04 promociju,ona će ti važiti 30 dana ili do 14.05.
 
Minuti ti ističu 02.05. ako si uplatio 02.04., rok do 15.04. važi samo za kupovinu minuta, ne i njihovo trajanje :)
 
Pa ovo se produzilo 10 para za minut. Jos uvek ga nude. Na *111#
 
Promocija je produzena ...
Verovatno jer kod vipa i mts traje jos uvek.
 
Мени послали поруку да ће ми ако уплатим 200 дин поклонити 1000 мин и 1000 смс које могу да потрошим у року од 30 дана :)
А ја таман купио 1000 мин за 100 дин, а ово бесплатно :)
 
Zevs, imaš datum do koga treba da uplatiš,...mojoj devojci su poslali, recimo, 7 dana nakon aktivacije 1000 za 100, pa je preklopila svega 7 dana...
Zapravo, nije preklopila, već je odmah počela da se troši nova promocija, a stara je stajala dok nije isteklo 30 dana i preostali minuti su nestali....da je za tih 7 potrošila novu promociju, verovatno bi nastavila da troši staru...
 
Moze li neko da mi kaze kako se racunaju minuti izvan mreze i poruke.

:wave::wave::wave:
 
Ja sam otisao sa drugaricom koja je obnovila ugovor na 2 godine sa MTS-om i kao zelis telefon ili pare, koliko para ? 14 000 din sto je i uzela da potosi... bila je na mix paketu i ostala mix1000

Da li je moguce da za duge korisnike na Telenoru nemaju neku bonus nagradu, zaista mi je bezveze jer sam provalio da MTS ima mnogo bolje ponude !
 
Zevs, imaš datum do koga treba da uplatiš,...mojoj devojci su poslali, recimo, 7 dana nakon aktivacije 1000 za 100, pa je preklopila svega 7 dana...
Zapravo, nije preklopila, već je odmah počela da se troši nova promocija, a stara je stajala dok nije isteklo 30 dana i preostali minuti su nestali....da je za tih 7 potrošila novu promociju, verovatno bi nastavila da troši staru...

do 26.
Znaci prvo se trose ovih 1000min/1000sms (gratis) pa onda 1000min (za 100din) ?
 
Nazad
Vrh Dno