Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Данас сам био у канцеларији и потписао папир за раскид уговора и изгледа да уговор о раскиду садржи опције које сте поменули, а написано је да ће исплата бити извршена на најјефтинији начин за мене.
Мислите ли да немам о чему да бринем и да треба да чекам њихов позив у року од 15 дана?
Хвала унапред.
Naravno da imaš, jer nisu smeli da ti ponude raskid sa penalima zbog propuštanja direktnog obaveštavanja o martovskim poskupljenjima na računima, a što je izvršeno tek na poslednjim. Mišljenje Ratela je da sajt ne spada u kanal direktnog obaveštavanja u skladu sa zakonom o elektronskim komunikacijama, te svi imaju pravo do 3. aprila na prevremeni raskid. Ono što možeš da tvrdiš u prijavi rada operatora Yettel upućenoj Ratelu jeste da Yettel drugačije nije hteo da sprovede zahtev za raskid, te si bio primoran da ga na taj način podneseš.
 
Danas završena i poelednja etapa priče sa Yettelom tako što mi je na TR uplaćen novac za uređaj...

Ne mogu a da ne kažem da su na kraju, po tom pitanju, ispali maksimalno korektni i da nije moralo da se apsolutno ni malo nateže sa njima...

Da su bili samo delić toga angažovani onda kada sam tražio da me neko kontaktira u vezi raskida/produžetka ugovora uz neke i bukvalno sitne benefite kakve su i ranije davali sigurno bih i dalje ostao u Yettelu ali ovakva praksa da postaju korektni/angažovani tek na samom kraju kada je nekad i kasno za to im IMHO baš i nije dobra za poslovanje.
 
Posto sam podneo zahtev za raskid ugovora prosle srede i prelazak na prepaid, a niko od gospode iz yettela se nije udostojio da pozove, danas sam opozvao zahtev i podneo novi, posto mi ugovor svakako istice 23. marta, da ostanem na postpejdu bez ugovorne obaveze. Placam februarski racun i odmah 24. idem u drugu mrezu da trazim prenos broja. Izgleda da su poceli da igraju igru macke i misa sve vise.

Da odgovorim samom sebi :)

Ipak su me preduhitrili, zvali već u subotu, službenica pitala kako možemo da nastavimo saradnju, rekoh 50% na total 40 uz e-račun, što na kraju izađe 1699 dinara, bez pogovora prihvaćeno i završeno preko SMS-a za naredne 2 godine.
 
Nazad
Vrh Dno