Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ja mislio da je CC pošiljka u pitanju kad ono Corisnicki Cervis. 😁
 
Contact center. U call center rade call girls, a to nije ono što rade u kontakt centrima... :)
 
Dobro veče svima, zašto ne mogu aktivirati iMessage i FaceTime na iPhone ( Yettel Mreža ) ?
 
Meni izbacuje 3699 da predjem sa total 40, verujem da to važi do kraja postojećeg ugovora. Znaci ta cena za nekih godinu dana što ne znači da neće biti i produžetak ugovora po toj ceni ali verujem da će kada prodje prvih 12 meseci ugovora dati još povoljnije.
 
Sasvim ok ponuda, ja imam do kraja ugovora još 14 meseci tako da ta ponuda koju ti imaš je odlična i povoljna.
 
Pošto su sada uveli običaj da dižu cene usred ugovorne obaveze, treba uvek razmišljati unapred i imati neku ideju kuda i na šta preći, ako se to (ponovo) desi.
 
Ćaletu(penzos) ističe total 5(koji plaća 2200) u junu i imam par pitanja što se tiče paketa pošto vidim da ima samo total 10 pa na više dostupno na sajtu a total 5 odlazi u zaborav.
  • Da li ima neka promocija za dugogodišnje korisnike ili će automatski preći na total 10 i nastaviti da plaća 2200din?
  • Hoće da uzme neki telefon i ako sam dobro skapirao recimo A55 je sa reciklažom(valjda 3 uređaja što nije navedeno) 2500din ali kad odem na detalje piše sve za 5114din(2915 za tel i 2200 za paket) sa jednim recikliranim uređajem dok sa 3kom izađe sve za 4700din 🤔? Bez reciklaže 3124(tel) + 2200(paket).

Ako ovo ostaje ovako da li drugi provajderi nude nešto bolje i da li potencijalni prelaz može da uslovi Yettel da ponudi nešto bolje u smislu paketa ili telefona?
 

Prilozi

  • SmartSelect_20240422_144343_Brave.jpg
    SmartSelect_20240422_144343_Brave.jpg
    89.7 KB · Pregleda: 17
  • Screenshot_20240422_144548_Brave.jpg
    Screenshot_20240422_144548_Brave.jpg
    79.9 KB · Pregleda: 16
Ćaletu(penzos) ističe total 5(koji plaća 2200) u junu i imam par pitanja što se tiče paketa pošto vidim da ima samo total 10 pa na više dostupno na sajtu a total 5 odlazi u zaborav.
  • Da li ima neka promocija za dugogodišnje korisnike ili će automatski preći na total 10 i nastaviti da plaća 2200din?
  • Hoće da uzme neki telefon i ako sam dobro skapirao recimo A55 je sa reciklažom(valjda 3 uređaja što nije navedeno) 2500din ali kad odem na detalje piše sve za 5114din(2915 za tel i 2200 za paket) sa jednim recikliranim uređajem dok sa 3kom izađe sve za 4700din 🤔? Bez reciklaže 3124(tel) + 2200(paket).

Ako ovo ostaje ovako da li drugi provajderi nude nešto bolje i da li potencijalni prelaz može da uslovi Yettel da ponudi nešto bolje u smislu paketa ili telefona?
Ako mozes uzmi samo ugovor a telefon kupite za kes od nekoga sa KP-a koji ga je uzeo novog. Jeftinije ce te proci nego da ga uzimate preko operatera.
 
Hvala. Klasika za stare korisnike. Ma oni mu kao nude redmi note 13c za neku cifru ali on nije siguran šta i kako obećavaju. Mislio sam da imaju neke promocije plus kao ova reciklaža, ali slabo je to sve. Ugovor ću onda samo da mu produžim, a tel ću uzeti ovako.
 
Nazad
Vrh Dno