Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Update
Prošle sadmice sam pitala za savet oko paketa koji ističe kod Yettela.
Ukratko paket mi je istekao 7.04. pošto je to bila nedelja, ja sam u subotu otišla u poslovnicu i podnela zahtev za prelazak na pripejd. Rečeno mi je da će me oko toga neko kontaktirati najkasnije za 15 dana, ali verovatno i ranije.
Danas, utorak, 9.04, su me zvali i ponudili paket koji je naslednik onog koji sam koristila sa 50% manjom cenom. Tako da sistem podnošenje zahteva za prelazak na pripejd radi izazivanja njihove reakcije, radi.
 
Pozdrav, bio sam u Yettel poslovnici i hteo da prebacim broj iz A1 u Yettel prepaid kako bi vremenom dobio ponudu onu za 50% bez uredjaja postpaid, ali mi je rečeno da 90 dana od raskida ugovora ne mogu preneti broj, da li je to tako?
 
To samo važi ukoliko je broj skoro prenet u A1. Ako je broj 2+ meseca u nekoj mreži, prenosi se bez čekanja. Preneo sam 2 broja iz A1 u Yettel nakon povećanja cena i zahteva za raskid UO, bez bilo kakvog čekanja.
 
Pozdrav, bio sam u Yettel poslovnici i hteo da prebacim broj iz A1 u Yettel prepaid kako bi vremenom dobio ponudu onu za 50% bez uredjaja postpaid, ali mi je rečeno da 90 dana od raskida ugovora ne mogu preneti broj, da li je to tako?
Koji je status broja u A1? Od toga zavisi kada moze broj da se prenese.
 
@lukadr onda moraš biti A1 pripejd punih 60 dana od momenta raskida.
Tek 61. dan možeš podneti zahtev za prenos u jetel na pripejd kod njih i tek onda nakon puna dva dana se učitava 50 % na bilo koji postpejd
 
Ako je naglaseno da je zbog povecanja i da zelis broj da preneses u drugu mrezu, ne treba da se ceka 60 dana (ranije bilo 90). Najbolje proveri u A1. Znam primere da su ljude prebacivali na pripejd zbog poskupljenja i odmah sutradan podnosili zahtev za prelazak u mts i yettel.
Ovo vazi samo ako je razlog povecanje cena, ako je ugovorna obaveza istekla jer je proslo 24 meseci a broj prebacen na pripejd, onda mora da se saceka 60 dana.
 
Rekli su 90 dana, jel to po novom pravilu ili je i dalje 60 dana? Hvala na odgovorima.
 
60 dana po novom pravilniku.
Pravila prenosa reguliše Ratel a ne operateri.
Najbolje posalji mejl A1 ili Yettelu, imaces odgovor crno na belo pa da pokazes u poslovnici ako ti opet kazu da treba 90 dana da se saceka.
 
Broj u A1 prebačen na prepaid zbog poskupljenja, još početkom Marta, i nakon 20ak dana prenet u mts bez problema. Tako da podnesi zahtev u yettelu, pa ako odbiju reći će razlog, ali mislim da će prenos proći bez problema.
 
Istekao mi ugovor na jednom broju i nisu hteli nikako da mi ponude 50%. Sinoc odem do yettela i podnesem zahtev za prepaid, da bi me jutros zvali nakon cega sam uzeo total 10 za 1400din.
 
IMG_20240414_105900.jpgŠta znači ovo što piše - da u svakom trenutku mogu da promenim paket bez promene trajanja ugovorne obaveze?
Mogu li da pređem na manji paket - recimo Total 20?
 
Ne možeš na manji paket već na veći uz neki popust ako ti daju. Klikni na promeni paket pa ces videti šta ti nude i za koliko.
 
Meni isto stoji 1399 a aktiviran e-račun... Sačekaću da prodje ovaj ceo mesec pa da vidim sta je u pitanju
 
Nazad
Vrh Dno