Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Meni su u poslovnici , pre jedno mesec dana kada sam pitao za obnovu ugovora, da li nakon što dobijem popust mogu da uzmem i telefon, rekli da mogu bilo kada da uzmem telefon ako hoću. E sad da li to važi za bilo koji popust - ne znam. Znam da prošli put nisam uzimao telefon jer nisam hteo, a imao sam popust 30%.
Па нико ти не брани да узмеш телефон, само што ако имаш 50% попуст, губиш те бенефите узимањем уређаја.
 
Па нико ти не брани да узмеш телефон, само што ако имаш 50% попуст, губиш те бенефите узимањем уређаја.
Da si pratio temu video bi da je on ili ne znam ko dobio 50% na celokupan ugovor i da je uzeo telefon. Uostalom prelistaj temu unazad stranu dve ima post.
 
Пратим ја тему и испратио сам то али сем тог случаја где он каже да је његов друг то добио, јел сте чули за још неки такав случај? Ја кажем за претходни пост, да може да узме 50% и да користи нпр. 6 месеци и онда реши да узме уређај. Онда губи те бенефите и добија стандардних 20-30% које дају уз уређај.
 
U principu si sigurno upravu, ali ne znam da li znas da imaju kvotu premo novom vlasniku koju moraju da ispune kako ne bi placali penale. I samo zbog toga je sve moguce i sva pravila do sada padaju u vodu, samo da se napravi obecana dobit na papiru i ocigledno da se ka tome ide po svaku cenu.

Imaju kontradiktorne ponude u poslovnicama i kada tim zaduzen za prodaju/raskid/produzenje pozove korisnika.
 
Da potvrrdim samo da je prijatelj dobio popust od 50% i telefon sa popustom. Podneo je zahtev za prelazak u drugu mrezu,zvali ga da ga pitaju sta hoce i posle drugog,treceg razgovora dobio je sta je trazio. On je korisnik tog broja jos od Mobtela pa je mozda to igralo ulogu,a i covek zna da se cenka ;) Rakao sam mu da je jedinstven slucaj.
 
Mogao je samo popust na tel dodatni da dobije + standardni popust na pretplatu. Jednostavno nije moguce dobiti 50% i kupiti tel.
 
Covek radi za yetel... Malo li je, malo li zna...
 
Najskuplji su u evropi i imaju najbedniju ponudu u evropi.

A sigurno da sa ovako bednom konkurencijom imaju i debeo extraprofit i zaludjuju potrosace stvarajuci im laznu predstavu da su im dali neki popust.

Kako god da racunas, kod yettela je 1Gb 1€. Bedno, kao i drzava koja ne intervenise.
 
Od jutros sam na Yettel prepaidu doðoš iz A1, nisam dobio nikakav bonus dobrodošlice samo dva slota za aplikacije, sad muka pregrmeti do 50% ponude
 
Od jutros sam na Yettel prepaidu doðoš iz A1, nisam dobio nikakav bonus dobrodošlice samo dva slota za aplikacije, sad muka pregrmeti do 50% ponude
Razlika je u mreži. Nista iskuliraj 2 dana. Zamisli da si na Karibima i da pijes mohito. Pa kad uhvatis 50 posto popusta vraćaš se u život. Da A1 nema brutalniji prepaid od mtsa ja bih prvi menjao operatera. Ali držim se najbolje ponude trenutne.
 
puna dva dana nećeš imati ni pripejd promocije ni 50% za postpejd
Znam ali sam nešto utripovao da se dobija 5x više ponuda pri prelasku, moja greška. Sutra grebemo neke GB i uplatiću nešto sitni neta taman do 50% ponude. Hvala na info kogele 💪🏻
 
Biće 5x, biće i neka ponuda za 0 dinara 7 dana, biće svašta ali ne odmah...
 
Koliko dana ceka na ponudu 50% u aplikaciji neko ko raskine ugovor i trazi prebacivanje na prepaid?
 
O tome su mišljenja podeljena, spominje se da korisnici koji su već u Yettel mreži i pređu na prepaid čekaju mesec dana na ponude, ali ima i tvrdnji da i takvim korisnicima ponude stižu za 2 dana.
 
Koliko dana ceka na ponudu 50% u aplikaciji neko ko raskine ugovor i trazi prebacivanje na prepaid?
Ako budes pitao u nekom od prodajnih mesta rece ti da takvi korisnici nece dobiti ponudu za 50% tokom ugovorene obaveze sve u cilju da te smuntaju i da uzmes reglarno.

I meni za nekih mesec dana ili vec koliko istice ugovor i planiram isto da uradim samo sto cu sada sa Total 40 da predjem na Total 10 mada ne vidim neku znacajnu razliku trenutno osim u vise gb u ovom Total 40 paketu i neznatne razlike u ceni.
 
Mogao je samo popust na tel dodatni da dobije + standardni popust na pretplatu. Jednostavno nije moguce dobiti 50% i kupiti tel.
A zašto nije moguće? Pa ti telefoni su kod njih daleko najskuplji. Pogledaj cene tih uređaja u radnjama mobilne opreme. Svakako će zaraditi na njima.
 
Ako budes pitao u nekom od prodajnih mesta rece ti da takvi korisnici nece dobiti ponudu za 50% tokom ugovorene obaveze sve u cilju da te smuntaju i da uzmes reglarno.

I meni za nekih mesec dana ili vec koliko istice ugovor i planiram isto da uradim samo sto cu sada sa Total 40 da predjem na Total 10 mada ne vidim neku znacajnu razliku trenutno osim u vise gb u ovom Total 40 paketu i neznatne razlike u ceni.
NJih vise nista ne pitam. Vece balvane i beskorisne osobe ne videh u zivotu!
Javi sta si i kako uradio, da znamo kako da se vodimo i mi ostali. :)
Osim u ceni, razlika ti je i u broju dostupnih besplatnih aplikacija ( mislim da total 10 ima 1 app, a 40 ima 3), kao i internet u romingu koji na Total 40 imas, a na Total 10 nemas.
:)
 
Hocu, znam za te razlike meni jedno treba hbo max nista drugo. A sto se tice rominga ne putujem nigde pa mi nista ne znaci imao ili ne.

Mada u velikoj sam dilemi mozda prenesem broj u A1 zbog cene telefona, mada pokusacu prvo sa Yettel d se cenjkam pa cu vidim hoce dati dobru ponudu ako ne daju prenosim broj.
 
Hocu, znam za te razlike meni jedno treba hbo max nista drugo. A sto se tice rominga ne putujem nigde pa mi nista ne znaci imao ili ne.

Mada u velikoj sam dilemi mozda prenesem broj u A1 zbog cene telefona, mada pokusacu prvo sa Yettel d se cenjkam pa cu vidim hoce dati dobru ponudu ako ne daju prenosim broj.
ja bas zbog tih app i ostajem kod njih. Koristimo HBO i Bookmate.
 
Da li je istina da ako se preðe sa Yettel Postpaid na Yettel Prepaid treba da se čeka mesec dana da se u aplikaciji pojavi 50% na mesečnu pretplatu?
 
Nazad
Vrh Dno