Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ima li nekog da potvrdi da jos uvek do 5. Marta moze da se raskine ugovor?
 
Ima li nekog da potvrdi da jos uvek do 5. Marta moze da se raskine ugovor?
Ja kada sam 29.02.2024. išao raskidati ugovor radnik je rekao da je produženo raskidanje ugovora bez penala do 05.03.2024. zbog poskupljenja. Rekao mi je da će me tek kolege 05.03.2024. prebaciti na pripejd ili posle 05.03.2024.
Da li se račun u aplikaciji prikazuje svakog 2. ili 3. u mesecu?
 
Screenshot_2024-03-02-15-08-53-602_com.android.chrome-edit.jpg

Moze li se ovo ugrabiti za 800 dinara, prelazak sa A1?
 

Prilozi

  • Screenshot_2024-03-02-15-08-53-602_com.android.chrome-edit.jpg
    Screenshot_2024-03-02-15-08-53-602_com.android.chrome-edit.jpg
    81.5 KB · Pregleda: 22
Ne, 950 dinara, 50% popust ide na punu cenu, i ne znam kako ide za prelazak sa drugog operatera... 50% mislim da smo dobili samo mi postojeći korisnici koji smo podneli zahtev za raskid + pripejd korisnici koji su na pripejdu duže od 30 dana.
 
Update moje situacije - bio do poslovnice i tamo dobio informaciju da ne skidaju oni ugovornu obavezu već da to treba da urade u sistemu (šta god to značilo) kao i da su te nedospele obaveze samo preneto stanje iz prethodnog meseca pošto računi još nisu formirani i da će se po formiranju računa sve svesti na pravo stanje...

Ja više ne znam šta je tačno i ko šta tamo treba da uradi - jedino znam da se vide neke neizmirene obaveze koje prema sporazumu o raskidu nisu te i zbog kojih ja ne mogu ništa dalje da radim... Ali eto sačekaću i taj ponedeljak za koji me je zamolio pošto očekuje da "ti što trebaju" do tada završe sve što treba pa ću videti šta dalje...
 
Da li može da se raskine ugovor ako je uz taj ugovor uzet telefon? Naravno telefon bih dalje plaćao a uzeo bih možda neki manji paket? Ili to nije moguće?
 
Jeste, ali telefon nastavljaš da plaćaš samo ako je uzet preko Mobi banke. Ako je uzet preko Jetela, onda ga moraš isplatiti pri raskidu UO.
 
Рате за уређај наставља да плаћаш банци а УО можеш да раскинеш.
 
Управо поднео захтев за раскид уговора, видећемо да ли ће понудити шта коректно да останем, или се ту наша љубав завршава.
 
Update moje situacije - bio do poslovnice i tamo dobio informaciju da ne skidaju oni ugovornu obavezu već da to treba da urade u sistemu (šta god to značilo) kao i da su te nedospele obaveze samo preneto stanje iz prethodnog meseca pošto računi još nisu formirani i da će se po formiranju računa sve svesti na pravo stanje...

Ja više ne znam šta je tačno i ko šta tamo treba da uradi - jedino znam da se vide neke neizmirene obaveze koje prema sporazumu o raskidu nisu te i zbog kojih ja ne mogu ništa dalje da radim... Ali eto sačekaću i taj ponedeljak za koji me je zamolio pošto očekuje da "ti što trebaju" do tada završe sve što treba pa ću videti šta dalje...
Posto su bile 2 radnice, a meni je zapala ona sto ne zna, svaki cas je pitala ovu drugu, pa sam cuo kada je pitala jel se skida ugovorna obaveza, ova rece skida se.
 
Da, drugog predveče već se vidi iznos računa koga je već moguće platiti.
 
Ja sam jutros bio u novom Merkatoru na NBGD i kažu da je ugovor mogao da se raskine do 29 februara ,a danas kao ne može... U koji šop da se ode u Beogradu?
 
Ja sam jutros bio u novom Merkatoru na NBGD i kažu da je ugovor mogao da se raskine do 29 februara ,a danas kao ne može... U koji šop da se ode u Beogradu?
Prošao je rok, ne mozes raskinuti ugovor više, jedino da platiš penale.
 
Ovde su neki pisali da je produžen do 06.
To je cini mi se Efektiva tvrdila, treba proveriti kod njih. Obrazlozenje je da mail i racub stizu do 5. u mesecu pa od tada ima 30 dana, sto isticd 06.03. To ima smisla, i to treba predociti u poslovnici kad vas otkace. To mi deluje kao mesavina neznanja i bezobrazluka sa njihove strane, pa ako prodje prodje.
 
Pa kod svih operatera ide na tu foru, "Ako prodje-prodje"...
Kao i kod nas muskaraca,obilazimo,muvamo,trudimo se,cimamo se oko devojaka,i ako prodjemo-prosli smo..Bod u gostima.. 🤣
 
2 mart je danas :) to je oduvek tako, ja platim prema app i pre nego sto mi stigne racun na mejl. Nego, da li je popust na e racun 50 ili 100 din?

Da, mart, hahah, taman se završio februar, a ja ga još i produžujem. :D
Popust na e-račun je 100 dinara. Dobio sam i 10GB net kao kakvu zahvalnost zbog biranja e-računa.
 
Ima li nekog da je danas bio u nekoj poslovnici da raskine ugovor i ako jeste u kojoj posto vecina ljudi kaze da im ne daju da raskinu ugovor vise?
 
To je cini mi se Efektiva tvrdila, treba proveriti kod njih. Obrazlozenje je da mail i racub stizu do 5. u mesecu pa od tada ima 30 dana, sto isticd 06.03. To ima smisla, i to treba predociti u poslovnici kad vas otkace. To mi deluje kao mesavina neznanja i bezobrazluka sa njihove strane, pa ako prodje prodje.
Šta bi tek onda rekli za mts koji nije NIŠTA napisao na računu, samo nemušto obaveštenje na sajtu? Ovi su bar napisali na računu, a A1 svima poslao poruku
 
Да, 2 или 12 ГБ зависно од пакета.
 
Nazad
Vrh Dno