Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Popust za e-račun će biti obračunat prilikom izrade istog, tu budi bez brige, a u vezi usluga, to moraš da vidiš sa njima.
Meni na najnižem Go Start paketu sa 50% stoji cena bez e-računa, ali uvek je tako bilo, s tim da je do juče popust za e-račun bio 50, a sada 100 dinara.
 
@neptune_bby Da rizikujem da ispadnem glup, jbga, ja sam februara imao te troškove, gsp prevoz i tarifni dodatak do kraja dana, ali to je februarski račun. Trenutno zaduženje je mart, ili grešim?
Ja sam pri kraju februara prebačen na Go data. Do juče mi je kao zaduženje stajalo 912 otprilike. I posle ponoći bam, 1365.
 
Па види у апп јел ти се види шта је активно од дигиталних сервиса. Чим ти тренутно пише мора да се види и у активираним. А свакако их контактирај и види да ти искључе ако не користиш то нешто.
 
Hvala svakome, išao sam sad u Yettel, tek posle preseka od ponedeljka znaće šta su mi dodali na račun. Zasad ne vide nikakav aktivirani dodatak, nisam ni ja (ni dig. servis) i ne isključuju mogućnost da je to februarski račun ili deo njega. Odmah mi predlažu i nove telefone i net, i sve, hahah.
Da se ne cimam da zovem operatere, verujem da će reći isto.

Ko se opeče o eps, i u yettel duva! :D

Edit: evo ga, sad i meni stoji 1049, izmeniše iste sekunde. Sad sam zadovoljan! :D
 
Meni,od jutros, stoji nova cena za racun sa 50% popusta iako sam raskinuo UO i rekao da me ostave na postpaidu ali po punoj ceni. Ne znam sta im je to.
 
Obnovio sam ugovor prosle godine i uzeo Total 40 sa 50% popusta. Danas vidim da je cena paketa skocila i da popust od 50% vise nije 1600din vec 1800din. Jel to mogu da urade? Ili treba da se zalim?
 
Bilo obaveštenje pre mesec dana, mogao si da raskineš ugovor u toku tih 30 dana, ali nažalost zakasnio si sada.
 
Da li je jos nekome od danas veći račun za yettel skuplja pretplata ovo je stvarno bezobrazluk
 
Da li je jos nekome od danas veći račun za yettel skuplja pretplata ovo je stvarno bezobrazluk


Kaže Udruženje potrošača da se može raskinuti ugovor i pozvati na poskupljenje, proveri to.
Yettel i mts već beleže ogroman odliv korisnika.
 

Kaže Udruženje potrošača da se može raskinuti ugovor i pozvati na poskupljenje, proveri to.
Yettel i mts već beleže ogroman odliv korisnika.
Hvala puno raspitacu se, stvarno je bezobrazluk nikada ovo nije bilo već kako potpises ugovor tako bude do isteka
 
Kakav bezobrazluk sa ovim povećanjem cena.. sada zvao korisnički da ih pitam gde su me i kada obavestili za to.. ona mrtva ladna kaže imate na mailu. Reko kom mailu? Na šta će ona pa uđite u mail za račun januar pa onda malim slovima levo na sredini piše .. koji su ovo prevaranti ovo svet nije video.
Na šta sam je ja pitao koliko je bilo teško da pošaljete mail samo sa informacijama o poskupljenju tipa u decembru ili januaru.. ona odgovara pa znate kako .

Sada naravno ne mogu da raskine ugovor jer je 1mart.. kako su iskusno ovo odradili. Ali ću ići u poslovicu makar malo da ih iznapusavam
 
Da li je jos nekome od danas veći račun za yettel skuplja pretplata ovo je stvarno bezobrazluk
Svima. Meni je jedino problem što sam dogovorio 2099din sa popustom i eračunom paket, a sad mi stoji 2199din i eračun se nigde ne pominje (iako je u aplikaciji uredno uključena opcija). Ne znam da li da sačekam malo ili se žalim podršci
 
Tokom prethodnom povećanja cena svim korisnicima su poslali SMS. Ovaj put su se odlučili za obaveštenje na sajtu Jetela. I to jeste, nažalost, po zakonu. Zakon treba da se promeni, ali to se ne čini i dalje.

@Proday Umanjenje za e-račun se ne vidi primenjeno na trenutnom stanju u aplikaciji, već samo kada ti se ispostavi konačni račun. Sada je cena promenjena (vidi ovde), ali je i popust za e-račun sada 100 dinara.
 
Svima. Meni je jedino problem što sam dogovorio 2099din sa popustom i eračunom paket, a sad mi stoji 2199din i eračun se nigde ne pominje (iako je u aplikaciji uredno uključena opcija). Ne znam da li da sačekam malo ili se žalim podršci
Biće umanjen račun za 100din kada ti stigne, tokom meseca je cena bez umanjenja za eračun.
 
Svima. Meni je jedino problem što sam dogovorio 2099din sa popustom i eračunom paket, a sad mi stoji 2199din i eračun se nigde ne pominje (iako je u aplikaciji uredno uključena opcija). Ne znam da li da sačekam malo ili se žalim podršci
Da to tek za e račun da ne komentarisem i ja sam to dogovorila i a nesto ne primetih da su to uračunali
 

Kaže Udruženje potrošača da se može raskinuti ugovor i pozvati na poskupljenje, proveri to.
Yettel i mts već beleže ogroman odliv korisnika.
Moglo je do juče do 24:00 bez ikakvih penala a zbog poskupljenja. Od danas je prošao onaj rok od mesec dana nakon objave obaveštenja tako da to što kaže UP jeste tačno ali je prekasno.
 
Kako su ovu prevaru iskusno odradili .. da čak vest o poskupljenju nije bila kao vest na N1, nova S i režimskim medijima.. ja koji sam 20h na netu dnevno nisam znao za povećanje cena.. a realno najbitnija vest za nekog provajdera je upravo cena i promena cene.
Nikada sličnu prevaru i sinhronizaciju prevare nisam video..
 
Mislim da ovo nije prvi put da tako ne objave javno već na njihovom sajtu i još po nekom skrivenom mestu koje ljudi ne posećuju često ili čak ne posećuju uopšte tako da su velike šanse da ne vide dok ne prođe rok.

Tako sam se ja prošli put iznervirao i pitao operatera "pa šta vi mislite da ću ja dvaput dnevno ulaziti na vaš sajt zbog čitanja obaveštenja kako bih video da nema nekakvih sličnih ovom" ali šta vredi pošto su se oni obezbedili samo da moraju da objave 30 dana ranije ali ne i gde da objave.

Veća prevara je bila pre nekoliko godina sa onim antidatiranjem obaveštenja kada su ih provalili i kada smo isto tako mogli da raskinemo ugovor ali i za to je saznao mali broj ljudi - uglavnom preko foruma i pojedinci u kontaktu sa njima.
 
Ja sam u decembru 2023 produzio ugovor i uzeo uredjaj,Total 40 paket.Dobio sam prvu godinu neigranicen internet,drugu 40 gb mesecno.Juce mi je u aplikaciji stojalo neogranicen internet,a danas da imam 142gb.Dal imam pravo da trazim da mi vrate neogranicen net,za prvu godinu?
 
@Alleksa and @daxyco hvala na informaciji drugari, ne znam što sam bio ubeđen da mi je ranije i ta stavka stojala među nabrojanima za obračunski period!
 
@Martin Mystere Tako je, nažalost, iskustvo nas vremenom nauči kako stvari funkcionišu u našoj zemlji. Moramo otvoriti četvoro očiju kad nešto čitamo ili potpisujemo.
 
Sto je najgore, ljudi ne citaju ni mail-ove, dzaba da salju obavestenja kad masa ljudi nikad ni ne otvore postu...Nije do njih, do nas je...
 
Sto je najgore, ljudi ne citaju ni mail-ove, dzaba da salju obavestenja kad masa ljudi nikad ni ne otvore postu...Nije do njih, do nas je...
Da, sigurno ne čitaju.. i sigurno zato nisu poslali cirkularni mail sa npr nazivom "obaveštenje o promeni cene naših usluga od marta meseca" .. nije mi jasno kako neko može da brani ove sibicare
 
Ne vidim da ih neko brani, ljudi samo iznose činjenice a evo ja ću u svoje ime reći - ko mi je kriv što ne čitam račune. Da nisam video ovde na forumu ne bih ni znao za poskupljenje - a nije samo do operatera već je deo i do mene/nas, budimo realni.
 
Ja sam u decembru 2023 produzio ugovor i uzeo uredjaj,Total 40 paket.Dobio sam prvu godinu neigranicen internet,drugu 40 gb mesecno.Juce mi je u aplikaciji stojalo neogranicen internet,a danas da imam 142gb.Dal imam pravo da trazim da mi vrate neogranicen net,za prvu godinu?
I meni isto, total data sa 50% popusta bez uređaja, godinu dana neograničen net, a od jutros stoji 142gb kao i tebi.
 
I meni isto, total data sa 50% popusta bez uređaja, godinu dana neograničen net, a od jutros stoji 142gb kao i tebi.
Poslao sam im poruku.Neka gospodja mi odgovorila sledece: Novogodišnjom promocijom se uz tarifni paket Total 40 dobija još 100 GB dodatnog neta, odnosno ukupno 140 GB. Trajanje promocije važi 12 meseci. ~Stefana
A ja potpisao ugovor i do juce mi bilo da je net neogranicen prvih 12 meseci.
 
Nazad
Vrh Dno