Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Jedno pitanje, novi sam ovde, ako bih prešao sa Data paketa na Mts Soko, pošto mi je neograničen internet važan, da li moze da se prati Euroliga preko Eon-a na MTS internetu?
 
Zavisi koji Eon imas, ako je Eon u mrezi ne, ako je van mreze onda da.
 
Zavisi koji Eon imas, ako je Eon u mrezi ne, ako je van mreze onda da.
Мени уредно раде сви канали у ЕОН-у у мрежи преко мобилних мрежа (МТС и Јетел) на мобилном телефону. Ван мреже је битно да имаш када се качиш преко wi-fi-a.
 
Odgovor na upit za raskid ugovora nakon poskupljenja. Sada jedno pitanje, da li telefon moram odmah da isplatom u celosti ili nakon raskida postpaid ugovora mogu da nastavim da plaćam telefon na rate kao i do sada?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240223_153125.jpg
    Screenshot_20240223_153125.jpg
    144.7 KB · Pregleda: 100
U teoriji je kako su ti napisali rata po rata (preko mobi banke samo) u praksi je sve odjednom (kako bi te naterali da odustanes), bas se sad natezem sa njima zbog ovog bezobrazluka. A najvise zavisi na kakvog genijalca u poslovnici naletis onda moze i a i b.
 
Poslednja izmena:
Ljudi meni ugovor ističe u aprilu i imam total 12. Nisam uzimao telefon. Interesuje me, kad odem do poslovnice da zatražim raskid ugovor i prenos broja na prepaid i nakon toga oni zovu i nude 50% ili sam ja nešto pogrešno razumeo?
 
U app ti se pojavi posle 2-3 dana da pređeš na postpaid uz 50%popusta na odabranu tarifu koju ti oni ponude.
 
Da, nakon toga posle 2-3 dana izaći će ti ponuda od njih u aplikaciji, odmah uplati dopunu bar 200 rsd i čekaj ponudu.
 
@Jale
Не наступа одмах. 15 дана је рок преласка на припејд а у том року можеш очекивати и њихов позив са неком понудом да би одустао од припејда. Ако те не позову, када пређеш на припејд, после 2-3 дана добијаш опцију за 50% попуста на пакете.
 
Gledam na sajtu najjeftiniji paket sa neograničenim pozivima i sms je total 10, nema ništa sa manje neta i da je jeftinije samim tim?
 
@Jale
Не наступа одмах. 15 дана је рок преласка на припејд а у том року можеш очекивати и њихов позив са неком понудом да би одустао од припејда. Ако те не позову, када пређеш на припејд, после 2-3 дана добијаш опцију за 50% попуста на пакете.
Jasno mi je to. Bio sam i da 15. dana je rok. Problem sledi ako želim da promenim mrežu u A1 su mi rekli da onda neću moći tri meseca da pređem kod njih. Nadamo se da će pozvati ovi iz Yettela.
 
Jasno mi je to. Bio sam i da 15. dana je rok. Problem sledi ako želim da promenim mrežu u A1 su mi rekli da onda neću moći tri meseca da pređem kod njih. Nadamo se da će pozvati ovi iz Yettela.
po novom je obavezno 60 dana ako pređeš na jetel pripejd.
Svakako ti je bolja jetel ponuda sa 50 % u odnosu na A1
 
Ako se ostavi broj na postpaid, moze li se dalje odmah ili isto 60 dana?
 
Jasno mi je to. Bio sam i da 15. dana je rok. Problem sledi ako želim da promenim mrežu u A1 su mi rekli da onda neću moći tri meseca da pređem kod njih. Nadamo se da će pozvati ovi iz Yettela.
Па ти се одлучи одмах да ли желиш да останеш или да идеш. Ако хоћеш да останеш на припејду, бираш опцију 3 у раскиду а ако хоћеш у А1, бираш опцију 2.
 
Pozdrav svima. Supruga je na yettel prepaid i ima opciju da predje na postpaid sa 50% popusta, medjutim kada dodjemo do koraka da unese svoje podatke i adresu iz licne karte iz nekog razloga nece da prihvati. Pise samo gore dpslo je do neocekivane greske. Probali smo vise puta i juce i danas ali jednostavno nece dalje od toga. Zna li neko kako resimo ovo i da li se jos nekome ovo desavalo?
 

Prilozi

  • Screenshot_20240224_103321_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240224_103321_Samsung Internet.jpg
    42.3 KB · Pregleda: 57
Nismo. Nemamo tu racunar. Probali smo i sa mog i njenog telefona.
 
Ili probaj da obrise keš memoriju na telefonu, mozda zbog nje neće.
 
Total data 2024 din.
Samo taj kod zene ima za 50%
 
Pozdrav svima. Supruga je na yettel prepaid i ima opciju da predje na postpaid sa 50% popusta, medjutim kada dodjemo do koraka da unese svoje podatke i adresu iz licne karte iz nekog razloga nece da prihvati. Pise samo gore dpslo je do neocekivane greske. Probali smo vise puta i juce i danas ali jednostavno nece dalje od toga. Zna li neko kako resimo ovo i da li se jos nekome ovo desavalo?
Da joj slučajno nije istekla lična karta?
 
Nije. Probao sam cak i na moje ime i podatke da idem. Hvala vam svima svakako. Izgleda da nema druge nego da idemo do poslovnice kad budemo u prolazu.
 
Pozdrav svima. Supruga je na yettel prepaid i ima opciju da predje na postpaid sa 50% popusta, medjutim kada dodjemo do koraka da unese svoje podatke i adresu iz licne karte iz nekog razloga nece da prihvati. Pise samo gore dpslo je do neocekivane greske. Probali smo vise puta i juce i danas ali jednostavno nece dalje od toga. Zna li neko kako resimo ovo i da li se jos nekome ovo desavalo?
Registrovan broj na njeno ime?
 
Nazad
Vrh Dno