»RSS Benchmark sajt

Strana 1183 od 1709 PrvaPrva ... 1836831083113311731179118011811182118311841185118611871193123312831683 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 17.731 do 17.745 od ukupno 25624

Tema: [Telenor] Postpaid paketi i promocije

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.860
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel G4560
        • RAM: 12 gb DDR4
        • VGA: RX 460
      3. Citat Citiram korisnika: d.popović Pogledaj poruku
        U sredini gde ja živim telenor je jači bar 50% od vipa
        Tako ti je u skoro celoj Srbiji.
        Zbrises malo dalje od velikog mesta,a ono Vip vatas po coskovima stana kao pre 20 god.
        Nema ni za osnovni poziv,kakav crni 4G

Nego kakav sam ja baksuz,nikako da potrosim bar priblizno minute da mogu ko covek preci na onaj od 1750 zbog sevisa vise tj. Hbo...sve mi ostane oko 100-150 minuta i novi mesec i opet mi sibnu nove minute i sve tako...nekad spucam 200,nekad preko 400-500 min...i nikako da mi ostane bar 50 pa da predjem da mi ne skinu puno...braco mila.
        Meni onaj Vip neo nista ne bi znacio,jer ni ove minute ne trosim sve

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
        Menjao DZOSUA : 16.06.2017. u 16:49

Member
        Na forumu od
        Apr 2009
        Poruka
        162
      5. Moja mašina
        • CPU: AMD Athlon 64 X2 Corre Processor 5000+
        • MoBo: Alive NF6G-GLAN
        • RAM: 2 GB DDR2
        • VGA: Nvidia GeForce 8600GT
        • MON: Samsung 720N
        • HDD: Maxtor SATA 160GB
        • OPT: Peoneer DRD RW
        • Case: microlab tower- MS pwr
        • SND: SB Live! 24 bit
        • INET: DSL
        • Ostalo: LG G2
      6. Hehe al ste zagrizeni za telenor i ubedjeni da je najbolji. Pisao sam vec negde da sam komercijalista i imam telenor sluzbeni i vip privatni. Vip je ubedljivo sasio telenor svuda sto se 4g signala tice. Sto se Telenora tice, skoro svuda imam signal, isto je i sa vipom. Desava se da tamo gde ima telenor, nema vip i obrnuto, gde mi je vip 4g, telenor ne moze ni da uspostavi vezu. Putujem dosta, dnevno bar 300-500 km i znam sta pricam. Izvestaje saljem sa sluzbenog maila, pa sam prinudjen neki put da pustim hot spot sa vipa na telenor da bi jedan mail od 400kb otisao. Ovi likovi poput dzosue sto pricaju da vip nema signala, zaprsvo nemaju pojma o tome jer i sami ne koriste, a daju sebi za pravo da pricaju i pisu svasta. Zali Boze potroseno vreme na njegovo kucanje... Zadnju poruku o propustenom pozivu na vipu zbog signala sam dobio 2013 godine i to pre doline jorgovana. Telenor biznis paket mi je okej i ostaje mi gomila minuta, nisam nesto opteretio njega sem sto ga koristim za posao, a vip za sve ostale zajebancije.

Dakle ni jedan ni drugi ni treci nisu idealni. Vip je ubedljiv svuda sa 4G , Telenor sa 3G i to je to.

Banned
        Na forumu od
        Jul 2016
        Poruka
        415
        Citat Citiram korisnika: DZOSUA Pogledaj poruku
        Tako ti je u skoro celoj Srbiji.
        Zbrises malo dalje od velikog mesta,a ono Vip vatas po coskovima stana kao pre 20 god.
        Nema ni za osnovni poziv,kakav crni 4G

Nego kakav sam ja baksuz,nikako da potrosim bar priblizno minute da mogu ko covek preci na onaj od 1750 zbog sevisa vise tj. Hbo...sve mi ostane oko 100-150 minuta i novi mesec i opet mi sibnu nove minute i sve tako...nekad spucam 200,nekad preko 400-500 min...i nikako da mi ostane bar 50 pa da predjem da mi ne skinu puno...braco mila.
        Meni onaj Vip neo nista ne bi znacio,jer ni ove minute ne trosim sve
        Eto ti ga sad a meni malo, a imam taj od 1750din. i sad sam uzeo ovaj vip NEO 4 valjda ću se konačno sit ispričati

Member
        Na forumu od
        May 2016
        Poruka
        685
        Citat Citiram korisnika: DZOSUA Pogledaj poruku
        i sa najmanje kradje-reklamacija
        Odakle ti ovo? daj neki izvor ili dokumentaciju

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Dec 2015
        Poruka
        1.732
        Citat Citiram korisnika: MaxM Pogledaj poruku
        Hehe al ste zagrizeni za telenor i ubedjeni da je najbolji. Pisao sam vec negde da sam komercijalista i imam telenor sluzbeni i vip privatni. Vip je ubedljivo sasio telenor svuda sto se 4g signala tice. Sto se Telenora tice, skoro svuda imam signal, isto je i sa vipom. Desava se da tamo gde ima telenor, nema vip i obrnuto, gde mi je vip 4g, telenor ne moze ni da uspostavi vezu. Putujem dosta, dnevno bar 300-500 km i znam sta pricam. Izvestaje saljem sa sluzbenog maila, pa sam prinudjen neki put da pustim hot spot sa vipa na telenor da bi jedan mail od 400kb otisao. Ovi likovi poput dzosue sto pricaju da vip nema signala, zaprsvo nemaju pojma o tome jer i sami ne koriste, a daju sebi za pravo da pricaju i pisu svasta. Zali Boze potroseno vreme na njegovo kucanje... Zadnju poruku o propustenom pozivu na vipu zbog signala sam dobio 2013 godine i to pre doline jorgovana. Telenor biznis paket mi je okej i ostaje mi gomila minuta, nisam nesto opteretio njega sem sto ga koristim za posao, a vip za sve ostale zajebancije.

Dakle ni jedan ni drugi ni treci nisu idealni. Vip je ubedljiv svuda sa 4G , Telenor sa 3G i to je to.
        Ниједан није идеалан, и што је најгоре већ више од две године скоро да не постављају нове БС по селима, евентуално поставе уз неки важнији пут. Али, до пре пола године Вип је имао огромних рупа са 3Г изван градова и главних путних праваца (мада Дринска магистрала никако није споредни пут, где сигнала није било), а и сада их има у (да тако кажем) јужној половини Србија, али полако попуњавају, до краја године вероватно ће већину покрити... И код 2Г до пре пар година (никако 4) је имао огромних рупа, али више не, јер су копирали БС Мтс-а и Теленора (сем понеку важнију што су прескочили, нпр. Сакар/Будишић код Малог Зворника).
        Вип је бољи са 4Г покривеношћу од Теленора (али има изузетака Лазаревац, Мали Зворник, као и то да су исти у скоро свим већим градовима..), али је разлика све мања и до краја ове или током следеће године (кад сви све покрију) ће нестати. Тј. Теленор ће имати неки мали проценат бољу покривеност (уз овај однос БС, Теленор отприлике 2050, Вип 1900, плус-минус 50-100), али то није значајно; у принципу, негде један мало бољи, другде други, али најчешће исти... Боље да сад мало пораде и на новим БС - по унутрашњости! Али они јуре нове технологије, „сића корисника" ( непокривених) их баш не интересује...
        Menjao milanpavke : 16.06.2017. u 19:18

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        532
      11. Moja mašina
        • CPU: Phenom X4 960T
        • RAM: 8 GB
        • VGA: Ati Radeon 6790 1GB
        • MON: LG 27"
        • HDD: 1 TB
        • OPT: DVD-RW
        • Case: Blueberry
        • SND: Altec Lansing
        • LAP: Asus X501A
        • INET: Kablovska
      12. Odreagovali na mail i zvali me iz korisnickog da odobre 50% na pretplatu ili 10hilj popusta za uredjaj na L i XL paketima. Bio na poslu, ne setih se da pitam, da li taj popust vazi za Telenor banka cene ili samo ove uz tarife?
        Da li cu ja dobiti tih 10gb neta ako obnovim ugov uz tu "specijalnu" promociju? Zna li neko?
        Rekao sam da me pozove u pon, dok odlucim sta cu.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

Member Avatar korisnika Stonecold
        Na forumu od
        Dec 2011
        Poruka
        886
      14. Moja mašina
        • CPU: Intel Core 2 Duo E8400 @3.0 GHz
        • MoBo: Gigabyte GA-P35C-DS3R
        • RAM: 2 GB DDR2 800 MHz
        • VGA: ASUS GeForce 8800GT 1GB
        • MON: Samsung SyncMaster 223BW
        • HDD: WD 500 GB
        • OPT: TEAC DVD-RW
        • Case: Cooler Master
      15. [Telenor] Postpaid paketi i promocije

Citat Citiram korisnika: dzul Pogledaj poruku
        Odreagovali na mail i zvali me iz korisnickog da odobre 50% na pretplatu ili 10hilj popusta za uredjaj na L i XL paketima. Bio na poslu, ne setih se da pitam, da li taj popust vazi za Telenor banka cene ili samo ove uz tarife?
        Da li cu ja dobiti tih 10gb neta ako obnovim ugov uz tu "specijalnu" promociju? Zna li neko?

Mislim da nećeš. Uz 20% popusta na pretplatu daju i 10 Gb ali za 50% mislim da ne.

Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
        Penis bonus, pax in domus.

Member
        Na forumu od
        Feb 2014
        Poruka
        880
        Citat Citiram korisnika: alfaunits Pogledaj poruku
        Onda je ozbiljnija ponuda.
        Onda nas malo ostavi na miru ok? @ontopic Vrhunska ponuda. Još ne znam da li mi se isplati da napustim 50% popusta

Sent from my iPhone using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Oct 2015
        Poruka
        563
      18. Moja mašina
        • CPU: Intel® Core i7-4710HQ 2.5GHz (3.5GHz Turbo Boost)
        • RAM: Samsung 16GB DDR3 @ 1600 MHz
        • VGA: nVidia Geforce GTX 860M 4GB
        • MON: Samsung 4K IPS + Dell S2340L FHD IPS
        • HDD: 512GB Samsung SSD; 2TB Seagate Slim external
        • LAP: Lenovo Y50
        • TV: LG 42LF652
      19. Dobra ponuda s 10GB neta.
        Sad jos mts da izbaci nesto i bice cool.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Jul 2014
        Poruka
        313
        Imam 3 postpaid broja kod Telenora,za koje redovno plaćam sve račune. Uskoro mi ističe ugovorna obaveza na jednom broju. Pitao sam ih preko email-a za 50 % ,odgovorili su da je najviše što mogu da ponude 20 % popusta. Da li postoji neka druga mogućnost da dobijem 50 % ,ili da pređem u vip ?

Member
        Na forumu od
        Aug 2013
        Poruka
        1.740
        Citat Citiram korisnika: mihailodj Pogledaj poruku
        Imam 3 postpaid broja kod Telenora,za koje redovno plaćam sve račune. Uskoro mi ističe ugovorna obaveza na jednom broju. Pitao sam ih preko email-a za 50 % ,odgovorili su da je najviše što mogu da ponude 20 % popusta. Da li postoji neka druga mogućnost da dobijem 50 % ,ili da pređem u vip ?
        Podnesi zahtev za prelazak kod Vipa. Tada će te kontaktirati i ponuditi 50%.

Member Avatar korisnika Darko1290
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        6.255
      23. Moja mašina
        • LAP: Aspire 3 A315-51-54ZA
        • TV: Toshiba 32L4333DG
        • Ostalo: LeEco Le Max 2
      24. Citat Citiram korisnika: dzul Pogledaj poruku
        Odreagovali na mail i zvali me iz korisnickog da odobre 50% na pretplatu ili 10hilj popusta za uredjaj na L i XL paketima. Bio na poslu, ne setih se da pitam, da li taj popust vazi za Telenor banka cene ili samo ove uz tarife?

Taj popust je na cene uz tarife, dakle ne za TB(veće) cene. Uz ovu promociju nećeš dobiti 10GB.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Member Avatar korisnika Darko1290
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        6.255
      26. Moja mašina
        • LAP: Aspire 3 A315-51-54ZA
        • TV: Toshiba 32L4333DG
        • Ostalo: LeEco Le Max 2
      27. Hmmm ovo nije bilo:

Od juna 2017. godine, za korišćenje usluge Društvene mreže, Telenor pruža 2GB internet saobraćaja, isključivo za ovu uslugu.

U Moj Telenor nema nikakve kvote i slično.

Banned
        Na forumu od
        Aug 2014
        Poruka
        340
        Citat Citiram korisnika: dejan87dex Pogledaj poruku
        Zasto ne ponude 10GB uz 50% popusta i tako uniste telekom i vip za jedno godinu daana

Sent from Dead OS ☹
        A i sebe.

Member
        Na forumu od
        May 2011
        Poruka
        532
      30. Moja mašina
        • CPU: Phenom X4 960T
        • RAM: 8 GB
        • VGA: Ati Radeon 6790 1GB
        • MON: LG 27"
        • HDD: 1 TB
        • OPT: DVD-RW
        • Case: Blueberry
        • SND: Altec Lansing
        • LAP: Asus X501A
      31. Citat Citiram korisnika: Darko1290 Pogledaj poruku
        Taj popust je na cene uz tarife, dakle ne za TB(veće) cene. Uz ovu promociju nećeš dobiti 10GB.

Pa da, tako sam i mislio jer je to nezvanicna ponuda. Kao sto nisam mogao da aktiviram ni superset ni telenor vise, jer sam imao 25% popusta uz telefon. Steta...
        Svidja mi se XA1 ultra, ali je maalo mnogo 18K uz play+XL.

Strana 1183 od 1709 PrvaPrva ... 1836831083113311731179118011811182118311841185118611871193123312831683 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •