Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi novogodisnje akcije u Yettel-u za Total pakete. Pise da dodatan internet vazi 12 meseci. Da li to vazi i za neogranicen internet po smanjenoj brzini za Total 40 paket, ili taj neograniceni traje 24 meseci, dok onih 100 dodatnih GB traje 12 ?
 
Pozdrav, imam jedno pitanje u vezi novogodisnje akcije u Yettel-u za Total pakete. Pise da dodatan internet vazi 12 meseci. Da li to vazi i za neogranicen internet po smanjenoj brzini za Total 40 paket, ili taj neograniceni traje 24 meseci, dok onih 100 dodatnih GB traje 12 ?
Smanjena brzina je u total paketima podrazumevana,ona ti ostaje 24 meseca
 
Pozdrav,

Ističe mi ugovor 10.12. u Yettelu, zvali i nudili 40% popusta za Total 10 ili 40 iz službe za brigu o korisnicima. Rekoh vi postojite, čula sam da Vas nema više :)

Poslali su sms i rekli da će zvati u subotu ako ne prihvatim. Molim za savet, da li se cenjkati za 50% popusta ili prihvatiti?

Da li su nekog pozivali i nudili 40%? Pa ako ne daju 50% da li otići u poslovnicu i tražiti prenos broja u drugu mrežu/prelazak na pripejd?

Nisam našla na forumu da su nekog zvali iz službe pa nudili 40 pa onda 50% popusta, ako može help :)
 
Pozdrav,

Ističe mi ugovor 10.12. u Yettelu, zvali i nudili 40% popusta za Total 10 ili 40 iz službe za brigu o korisnicima. Rekoh vi postojite, čula sam da Vas nema više :)

Poslali su sms i rekli da će zvati u subotu ako ne prihvatim. Molim za savet, da li se cenjkati za 50% popusta ili prihvatiti?

Da li su nekog pozivali i nudili 40%? Pa ako ne daju 50% da li otići u poslovnicu i tražiti prenos broja u drugu mrežu/prelazak na pripejd?

Nisam našla na forumu da su nekog zvali iz službe pa nudili 40 pa onda 50% popusta, ako može help :)
Ako te ne mrzi, mozes izvuci 50% na prenos...
 
Pozdrav,

Ističe mi ugovor 10.12. u Yettelu, zvali i nudili 40% popusta za Total 10 ili 40 iz službe za brigu o korisnicima. Rekoh vi postojite, čula sam da Vas nema više :)

Poslali su sms i rekli da će zvati u subotu ako ne prihvatim. Molim za savet, da li se cenjkati za 50% popusta ili prihvatiti?

Da li su nekog pozivali i nudili 40%? Pa ako ne daju 50% da li otići u poslovnicu i tražiti prenos broja u drugu mrežu/prelazak na pripejd?

Nisam našla na forumu da su nekog zvali iz službe pa nudili 40 pa onda 50% popusta, ako može help :)
Mislim da vredi ganjati se sa njima za 50% popusta
 
Ja sam prošli ugovor mogao maksimum izvući 40%, tek sad uz prijetnju prenosa broja dobih 50%.
 
Meni, a vlasnik sam tri broja, nisu zvali, a ističe mi ugovor 03.12.
Komšiji (čovek ima 78 godina) je u ponedeljak istekla UO. Niko ga nije zvao. Juče odem sa njim do poslovnice i podnesemo zahtev za prelazak na pre paid. Danas ga zovu i pitaju zašto želi na pre paid. On kaže (po mojim instrukcijama naravno 😈) da je nezadovoljan postojećim cenama paketa i da želi 50% popusta na pretplatu. Odmah mu dali. Pitali samo koji hoće paket (izabrao je GO start+) stigao SMS, odgovorio sa DA i rešen problem. 😄
Mislim da je ovo najbolja opcija za one koji ne žele da rizikuju sa prelaskom u drugu mrežu.
 
Meni, a vlasnik sam tri broja, nisu zvali, a ističe mi ugovor 03.12.
Stizu računi trećeg na aplikaciju, platiš i podneseš zahtev za prelazak na drugu mrežu ili pripejd. Ja bih tako ako me ne zovu, a platio si račun od prošlog meseca pa nemaju šta da smaraju.
Mislim da vredi ganjati se sa njima za 50% popusta

Ma naravno, ako ne daju odoh do poslovnice čim platim novembarski račun.
 
Caletu posle cca mesec i po dana cekanja dali total 10 za 1400din,pisao sam im bio 2 mail-a,zadnji mail poslao prosle nedelje i napisao da cekam odgovor do 30.11 posle toga prelazim u drugu mrezu,oni danas zvali i dali 40% popusta.
 
Imam jedno pitanje koje mozda i nije direktno vezano za ovaj topic.
Ako se uzme nesto od opreme i veze na paket na rate, da li imam pravo posle par dana da vratim ako je sve neotpakovano? Supruga je greskom uzela JBL slusalice i kad je probala sutradan da vrati rekli su joj da nije moguce.
 
Ako je kupljeno online, ima rok od 14 dana da vrati ukoliko nije zadovoljna, bez ikakvih posledica.
 
Da li može preko korisničkog servisa 0639000 ili onlajn da se pređe na pripejd, zna li neko?
Istekla mi je ugovorna obaveza pre mesec dana, nudili 40%, ja iz principa neću da prihvatim ništa ispod 50% (pošto godinama imam taj popust), a nisam u mogućnosti da odem u poslovnicu pre januara. Logično bi bilo da može, pošto ne potpisujem nikakav ugovor, ali sa njima je sve moguće. Za prelazak u drugu mrežu takođe traže da lično potpišem zahtev bez obzira što sam to uradio onlajn, pa to isto otpada kao iniciranje njihovog poziva.
 
Prelazak u drugu mrežu kao i prelazak na pripaid samo lično u poslovnicu.
 
Ovako, imam pitanje. Za 2 meseca mi istice ugovor sa Yettelom, koristim total 4 paket uz popust 50% ispada oko 900 din. Imamo 4 broja u kuci na njihovoj mrezi, od toga su ovaj moj, i jos dva na istom ugovoru. Da li mogu nekako da opet izvucem 50% popusta na ceo ugovor barem za ovaj broj jer oni od nas svih ukucana dobijaju 6000+ mesecno... Izasao mi je sada u aplikaciji u ponudi paket Go Data uz 30gb neta, 300 min i neograniceni sms za 1200 din za produzetak ugovora, ali mi ne odgovara jer tu gubim mogucnost premium aplikacije u slotu. Sta da radim?
 
Poslednja izmena:
Stiglo mi je obaveštenje da mi ugovor ističe početkom februara. Jel mogu sad ili kad da stupim u kontakt sa korisničkom podrškom da uzmem total 4 paket (trenutno je total 20 sa 50% popusta). I jel postoji način da mi ne isključuju hbo max. Nemam više mejlova za menjanje naloga i nervira me sto stalno iznova i iznova gubim listu odgledanih epizoda.
 
ako želiš ponovo 50 % popusta onda moraš da čekaš datum isteka ugovorne obaveze.
mejl za HBO ne bi smeo da ti se remeti nakon obnove ugovora i promene paketa.
Samo ga ponovo izabereš u slobodnom slotu kad ti se pusti novi paket. Meni je bar tako.
 
Valjda će biti tako. Sačekaću da istekne ugovor. Jel opet mora ono drndanje da se prebacuje broj u drugu mrežu i te gluposti?
 
ili zahtev prenosa ( brže ) ili zahtev raskida uz prelaz na pripejd ( do 15 dana da odreaguju )
 
Nazad
Vrh Dno