Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

^ uvek ce imat, neko iz yettela pobegne u A1 ili MTS i obrnuto. Ali generalno po stastitici najvise beze iz yettel mreze.
 
Zar ne bismo trebali videti poboljšanja u Yettel pošto je Etisalat UAE kupio kontrolni udeo za 2,15 milijardi evra?
 
Meni oni stvarno svojim ponašanjem ostavljaju utisak da ih nije mnogo briga jel imaju korisnike uopšte.
 
Da nema entuzijasta, naprednih korisnika, zaluđenika, profesionalaca (it oblast) i ostalih ovde na forumu, verovatno ne bi ni postojao u ovom obliku, a možda i nikako.
Za čavrljanje, tu je burek.
 
Da nema entuzijasta, naprednih korisnika, zaluđenika, profesionalaca (it oblast) i ostalih ovde na forumu, verovatno ne bi ni postojao u ovom obliku, a možda i nikako.
Za čavrljanje, tu je burek.
Burek nek jedem , najviše volim kupusnik pitu .
A naprednih korisnika ima ...zato se provajderi u Srbiji tako i ophode .
Ovde mnogi pišu i daju sugestije ali nikako konkretnih predloga .👍
 
Meni su korektno ponudili 50% na paket koji sam koristio kao poklon od septembra tj na 6 meseci pre isteka ugovorne obaveze (Total data) sve u svemu poskupeo je za nekih 200 din. Sada plaćam oko 2000 din. mesečno ali imam sve što mi treba i više od toga :)
 
Ja iskreno nisam siguran da li bih sa Yettel produžio ugovor i sa tih 50% popusta..
Šta da radim sa tim kada je mreža loša, a internet gotovo neupotrebljiv ??!
Meni oni stvarno svojim ponašanjem ostavljaju utisak da ih nije mnogo briga jel imaju korisnike uopšte.
Koji paket si uzela u A1 ?
 
E od kad su poznanici naklemili 27 000 duga za da ne kazem nesto pogrdno ali onaj skrnavi TV. I to da joj se nisu potrudili da udostoje podatke da ima dug... Mislim ne interesuje me nikakvo opravdanje od njih. Na 6 mesta su mogli da upozore (makar smsom da jave). Da nisam reagovao ne bi znala sta da radi... Katastrofa su od mreže. Svašta sam prosao i jurio kod gomile operatera svega i svačega. Ali ovaj nivo drskosti i bezobrazluka i neobavestavanja. I kalmeljenja duga na dug i dodavanje novog bez davanja usluge i posle isticanja ugovorne obaveze... Neverovatno....
 
E od kad su poznanici naklemili 27 000 duga za da ne kazem nesto pogrdno ali onaj skrnavi TV. I to da joj se nisu potrudili da udostoje podatke da ima dug... Mislim ne interesuje me nikakvo opravdanje od njih. Na 6 mesta su mogli da upozore (makar smsom da jave). Da nisam reagovao ne bi znala sta da radi... Katastrofa su od mreže. Svašta sam prosao i jurio kod gomile operatera svega i svačega. Ali ovaj nivo drskosti i bezobrazluka i neobavestavanja. I kalmeljenja duga na dug i dodavanje novog bez davanja usluge i posle isticanja ugovorne obaveze... Neverovatno....
Napravi razliku izmedju ugovora i ugovorne obaveze. To nije isto.
 
Napravi razliku izmedju ugovora i ugovorne obaveze. To nije isto.
Nije isto ali napravi razliku između nepruzanja ne obavestavanja. Obecavanja laznih uslova.
Naplacivanja nečega sto ne pruzas. Tako obaveštavajući korisnika da misli da je dug zaustavljen.
Mislim da su i ovi sa ponzi shemama male mace za ovu semu prevare (da bude sve legalno)
Da se ne lazemo ovo je prevara i dovođenje u zabludu korisnika sto odsto. Problem je sto je legalno...
 
Ja ne razumem sta je tacno bio problem...
Koliko sam shvatio, istekla je ugovorna obaveza i oni nastavili da naplacuju paket? Ili?
 
Ja ne razumem sta je tacno bio problem...
Koliko sam shvatio, istekla je ugovorna obaveza i oni nastavili da naplacuju paket? Ili?
Problem je počeo od starta... Napricali zeni kako ce dobiti TV poslali poštom. Jedva živi namestili posle mesec dana...
Zena iz te priče bila ubeđena da ce biti 12 meseci besplatno tv pa po 1200 nakon toga... Što zvuči OK.
Prava situacija je da od te price dobila je skroz drugu priču koju nije proverila. Misleći da ne sarađuje sa prevarantima.
Ni ja iskreno ne čitam ugovore detaljno kod operatera jer stvarno ne očekujem da ce me zavrnuti... Situacija je takva ispala da je taj TV korišćen tako kako je. Niko nije 12 meseci pominjao ništa niti obavestio korisnika da se ista dešava. Nakon 12 meseci se javlja fantomski dug i ukidaju uslugu jer nije plaćena i da je dug toliki( naravno uslugu obustavljaju ali racuni se za.to vreme normalno uvecavaju ) i sada trenutno iznosi 27 000 bez da tv mogu fa gledjau prethodna 3 meseca (zena je starija) i nije joj bas lako da se šetka.... Ali svakako takva bezobzirnost mi je za ne poverovati. Sta sad da bi imao uslugu moras biti fit programer u teretani svaki dan i out of the box mind set?
 
S obzirom da mi ističe servisna promocija sa 50% koju imam više od decenije, nakon kontakta, dobijam sledeći odgovor:
nažalost takva opcija više nije moguća, sama obnova ugovorne obaveze se vrši preko naše aplikacije sa ponudama koje su personalizovane za naše korisnike. Žao nam je ukoliko naša trenutna ponuda nije odgovarajuća, ali je svakako nešto što u ovom trenutku možemo da Vam ponudimo za nastavak saradnje sa nama. ~

Jel realno da ukidaju servisnu promociju ili opet moramo da prolazimo kroz cikluse pretnji prelaskom na prepaid ili kod drugog operatera?
 
S obzirom da mi ističe servisna promocija sa 50% koju imam više od decenije, nakon kontakta, dobijam sledeći odgovor:


Jel realno da ukidaju servisnu promociju ili opet moramo da prolazimo kroz cikluse pretnji prelaskom na prepaid ili kod drugog operatera?
Sama reč Vam kaže " servisna promocija", nigde nema naznačeno vreme trajanja iste .
 
Sama reč Vam kaže " servisna promocija", nigde nema naznačeno vreme trajanja iste .
čini mi se na nisam to pitala :)
A s obzirom da više od 10 godina imam 50% popusta, tačnije oko 12 godina, nije da nisam očekivala da je to manje više trajna opcija u njihovom sistemu :)

Dakle, pitanje je za one koji su baš skoro obnavljali ugovore, da li i dalje postoji opcija servisne promocije, tj 50% ili su to trajno ukinuli i svima?
 
50% nikad nije postojalo kao redovna javna servisna promocija. Uvek moraš da imaš poseban telefonski razgovor sa službom brige o korisnicima da bi dobila 50% na nova 24 mesečna ciklusa.

Sada jedino brzo dobijaš 50% samo kada podneseš zahtev za prenos broja u drugu mrežu.
 
50% nikad nije postojalo kao redovna javna servisna promocija. Uvek moraš da imaš poseban telefonski razgovor sa službom brige o korisnicima da bi dobila 50% na nova 24 mesečna ciklusa.

Sada jedino brzo dobijaš 50% samo kada podneseš zahtev za prenos broja u drugu mrežu.
mail na @Servis je bio dovoljan.
elem, dakle sada tim putem? zahtev za prenos broja, pa onda opet 50%?
🍀
 
Ja sam 50% uvek završavao preko maila, nisam ih nikada zvao. Za dva meseca mi ističe UO pa ako ne bude bilo popusta ide zahtev za prenos.
 
Bas cu testirati za mesec dana. Istice mi 50% pa cu podneti zahtev u drugu mrezu . Oni ne znaju da ja necu ostati sta god da ponude ali cisto da testiramo jel odobravaju kad se podnese zahtev.
 
Bas cu testirati za mesec dana. Istice mi 50% pa cu podneti zahtev u drugu mrezu . Oni ne znaju da ja necu ostati sta god da ponude ali cisto da testiramo jel odobravaju kad se podnese zahtev.
Gde nameravaš? Ja razmatram samo A1, mts nisam ni gledao... Mada imam optiku, Box 2...
 
Bio sa istim brojem u Mobtelu,Telenoru i 2020 presao u A1 pripejd mocni plan i prezadovoljan sam.
Imao i dve godine mts koju sam na kraju bacio u kantu.
 
Nazad
Vrh Dno