»RSS Benchmark sajt

Strana 1131 od 1709 PrvaPrva ... 1316311031108111211127112811291130113111321133113411351141118112311631 ... PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 16.951 do 16.965 od ukupno 25624

Tema: [Telenor] Postpaid paketi i promocije

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.860
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel G4560
        • RAM: 12 gb DDR4
        • VGA: RX 460
      3. Citat Citiram korisnika: liman Pogledaj poruku
        Koliko su voljni u Telenoru da pored 25% popusta na tarifu,daju i telefon i možda neki popust i na njega?U pitanju je dugogodišnji korisnik.
        Kakva je situacija sa.kodiranjem Telenor ovih telefona?
        Pisao/pisali o tome,ne daju vise 25% na pretplatu,vec popust na telefon u zavisnosti od izabrakog paketa popust ide 5000,10000,15000...nisam siguran jel ima vise od 15000.
        Sto se tice kodiranja,zadnje 3-4 god. sam promenio 3 moba na 2 ugovora kod njih nijedan nije bio zakljucan,da li cista sreca ili vise ne zakljucavaju pojma nemam

Member Avatar korisnika Darko1290
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        6.255
      5. Moja mašina
        • LAP: Aspire 3 A315-51-54ZA
        • TV: Toshiba 32L4333DG
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: LeEco Le Max 2
      6. Ta vrsta promocije više nije aktuelna. Ili 50% popusta ili popust u ceni na sam uređaj ali bez popusta na pretplatu...

edit: LOL, sendvičari u akciji

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Newcomer Avatar korisnika lust
        Na forumu od
        Jun 2016
        Poruka
        95
        Citat Citiram korisnika: Mare Pogledaj poruku
        odradjeno...jos su naravno pustili da krene vec po punoj ceni da ide pretplata... ni obavestenje nisu dali... ko da se neko seca sta je bilo pre 2 godine...
        E to je ono sto me nervira. Pisao sam skoro da sam isto prosao kao ti. Rekao bi covek da tako piljarisanje nerade renomirani kao Telenor, nazalost, dal su to naucili ovde kod nas ili su takvi i u Norveskoj i u ostalim 12 zemalja gde posluju, neznam, ali je ruzno i tuzno ?
        siljem sas mog starog pc toshiba, brez tatapalk!

Member
        Na forumu od
        Dec 2013
        Poruka
        2.860
      9. Moja mašina
        • CPU: Intel G4560
        • RAM: 12 gb DDR4
        • VGA: RX 460
      10. po meni to nije nista ruzno i bezobrazno sa njihove strane,koliko znam nijedan operater nije duzan da ikoga obavesti da mu istice ugovor,mozda gresim (ne mislim samo na telenor,vec na sve),to je njihova dobra volja ako te obaveste ili recimo kao sto su obavestavali ako su racuni dosta otisli iznad proseka za taj broj,pa da povedu racuna i sl.
        Sve je to njihova dobra volja,a i na kraju u Moj telenor app pise kad istice ugovor pa nek prate ljudi koga zanima,ima to i mts,za Vip ne znam.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
        Menjao xSeptimus : 15.04.2017. u 21:22

Member Avatar korisnika desp
        Na forumu od
        Dec 2002
        Poruka
        7.674
      12. Moja mašina
        • CPU: Ryzen 5 2400G
        • MoBo: Asus B450M-K
        • RAM: 16GB Kingston
        • MON: HP E27i
        • HDD: 970EVO, WD RED
        • Case: Seasonic 520GM2, MicroATX CM
        • SND: 2.1
        • LAP: HP
      13. To mi nekako isto zvuči kao "naplatili mi kaznu jer sam zaboravio da produžim registracuju vozila, a niko me nije podsetilo..."
        Menjao desp : 15.04.2017. u 21:27

Member
        Na forumu od
        Sep 2016
        Poruka
        634
        Citat Citiram korisnika: DZOSUA Pogledaj poruku
        po meni to nije nista ruzno i bezobrazno sa njihove strane,koliko znam nijedan operater nije duzan da ikoga obavesti da mu istice ugovor,mozda gresim (ne mislim samo na telenor,vec na sve),to je njihova dobra volja ako te obaveste ili recimo kao sto su obavestavali ako su racuni dosta otisli iznad proseka za taj broj,pa da povedu racuna i sl.
        Sve je to njihova dobra volja,a i na kraju u Moj telenor app pise kad istice ugovor pa nek prate ljudi koga zanima,ima to i mts,za Vip ne znam.

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
        Hajde pusti tu pricu, i nauci nesto o poslovanju.

To mozda nije obavezno zakonom ali se podrazumeva. To se zove kad se grubo prevede, korporativna odgovornost prema potrosacu.
        Kod nas se to zove "dobri poslovni običaji i prakse i fer odnos prema Kupcu."

Propisano je Kodeksom poslovne etike. Nije zakon ali je nesto slicno!
        http://www.paragraf.rs/propisi/kodek...vne_etike.html

I jos nesto. Svaki ugovor je potpisan na neodredjeno vreme s tim da se posebnom klauzulom moze odrediti rok neraskidivosti koji opet mora da moze da se raskine uz placanje nekih penala i slicno. Nakon proteka roka neraskidivosti (ugovorne obaveze), uslovi ugovora i dalje vaze ali ne vazi ugovorna obaveza tj vise ne vazi rok neraskidivosti koji je bio oroceni deo ugovora.
        Znaci nakon 2 godine ugovor ce se i dalje primenjivati, ali ce moci, bilo koja strana da ga raskine bez penala.
        Tako kaze zakon o obligacionim odnosima.
        Menjao synn : 15.04.2017. u 21:41

Member Avatar korisnika Mare
        Na forumu od
        Feb 2002
        Poruka
        5.393
      16. Moja mašina
        • CPU: Snapdragon 400 1.2 GHz
        • MoBo: SoC
        • RAM: 1 Gb
        • VGA: Adreno™ 306 GPU
        • MON: 1280x720
        • HDD: 8 Gb
      17. Citat Citiram korisnika: synn Pogledaj poruku
        Hajde pusti tu pricu, i nauci nesto o poslovanju.

To mozda nije obavezno zakonom ali se podrazumeva. To se zove kad se grubo prevede, korporativna odgovornost prema potrosacu.
        Kod nas se to zove "dobri poslovni običaji i prakse i fer odnos prema Kupcu."

Propisano je Kodeksom poslovne etike. Nije zakon ali je nesto slicno!
        http://www.paragraf.rs/propisi/kodek...vne_etike.html

I jos nesto. Svaki ugovor je potpisan na neodredjeno vreme s tim da se posebnom klauzulom moze odrediti rok neraskidivosti koji opet mora da moze da se raskine uz placanje nekih penala i slicno. Nakon proteka roka neraskidivosti (ugovorne obaveze), uslovi ugovora i dalje vaze ali ne vazi ugovorna obaveza tj vise ne vazi rok neraskidivosti koji je bio oroceni deo ugovora.
        Znaci nakon 2 godine ugovor ce se i dalje primenjivati, ali ce moci, bilo koja strana da ga raskine bez penala.
        Tako kaze zakon o obligacionim odnosima.
        Tako je, kad god sam imao promociju za ADSL, placao sam istu cenu i po isteku UO od 12 ili 24, koliko sam potpisao, znaci i dalje sam imao umanjenu cenu. Ovo je cisto pilicaranje, mogu da spamuju korisnike za sve i svasta, ali naravno da im se ne isplati da posalju SMS i obaveste o isteku obaveze.

Na stranu sto su i cenu paketa (tokom UO) podigli sa zamuljanim obavestenjem na kraju PDF-a racuna, za nesto stariji paket.

Inace dali su 50%, i uzeo sam, ali samo iz razloga sto broj ne koristim ja vec clan porodice, koji je zadovoljan i nije bio za neku promenu, inace me ne bi videli vise...
        Menjao Mare : 15.04.2017. u 21:52

Member Avatar korisnika Darko1290
        Na forumu od
        Dec 2004
        Poruka
        6.255
      19. Moja mašina
        • LAP: Aspire 3 A315-51-54ZA
        • TV: Toshiba 32L4333DG
        • Ostalo: LeEco Le Max 2
      20. Ovde se ne radi o ugovoru već o aneksu ugovora kojim se na određeni period, u ovom slučaju na 24 meseca ugovaraju posebne pogodnosti u vidu niže cene recimo. Kada istekne to, naravno da se primenjuju osnovne odredbe ugovora.

Mogu da razumem da se neki ljute ali iskreno ja ne vidim razlog da tu neko nekoga treba da obavesti. Što reče desp, zamisli da se ljutimo na državu jer nas nije podsetila da registrujemo auto. Vodiš računa o tome kad ti ističe promocija i to je to.

A zamisli tek situaciju, istekne promocija a politikom firme je u međuvremenu ukinuta. Pa bi to bilo ono, dobar dan zovemo vas da vas obavestimo da vam ističe promocija, jao hvala baš ste ljubazni, ja bih da nastavim, ovaj znate... Kakvo bi tek onda kukanje bilo

Ja sam mesec dana pre isteka promocije kontaktirao Telenor, odobrena nova i sve ok. Nisam imao nijedan mesec sa uvećanom tj regularnom pretplatom.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Member
        Na forumu od
        Sep 2016
        Poruka
        634
        Tako je.
        Popust moze da bude orocena ugovorna obaveza Telenora prema tebi.
        Rekoh da nakon isteka ugovorne obaveze ugovor moze da se raskine i bez penala. Ako ga nijedna strana ne raskine on ostaje da vazi.
        Inace, 50% popusta se moze dobiti samo preko aneksa ugovora i aneks uvek postaje sastavni deo ugovora.
        Mada meni kad je istekla ugovorna obaveza, i dalje sam imao 50% popusta i taj neki prastari paket koji je bio u prvobitnom ugovoru i koji odavno nije postojao. To je tako trajalo sledecih nekoliko meseci.
        Menjao synn : 15.04.2017. u 22:55

Moderator Avatar korisnika xSeptimus
        Na forumu od
        May 2002
        Poruka
        10.360
        Hoce narod da se sto vise osloni na tehnologiju, a posle kada zavladaju masine i sateraju nas pod zemlju kukace sto nisu sami ucili tablicu mnozenja nego se oslonili na Cortanu i njenu rodbinu

Member Avatar korisnika dejan#7
        Na forumu od
        Jan 2008
        Poruka
        2.293
      24. Moja mašina
        • CPU: i5 3570 3.40GHz , TX3 EVO
        • MoBo: Asus P8B75-M LX
        • RAM: Kingston HyperX DDR3 8GB+4GB 1600MHz
        • VGA: ASUS Radeon RX 570 Expedition 4GB
        • MON: AOC Q3279VWFD8
        • HDD: Hitachi 500gb , 860EVO 500gb
        • Case: Thermaltake Chaser A31 Black Edition- FSP HEXA 85+ 650W
      25. Evo naprimer meni nisu naplatili 21dan koriscenja paketa uopste, verovatno zbog problema sa kurirom i dostavom (oduzilo se tih 21dan, a trebalo je ranije) , i ako je u aplikaciji stajalo da ide puna cena, posle podpisa novog aneksa ugovora uracunto je samo 6dana koriscenja novog paketa(50% promocija kao i prosli ugovor) . A mogli su lako da uracunaju i onih 21dan ali nisu i hvala im

Oko ovog obavestenja za istek ugovora, meni je na aplikaciji Moj Telenor izaslo obavestenje "Uskoro vam istice ugovor bla bla bla... ".
        Primer kod drugog operater za neke druge usluge, potpisao sam ugovor i samo su mi naglasili da pazim na istek ugovora, i da im se javim ranije da mi nebi isla cena standardne ponude.

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        43.621
      27. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      28. MTS i VIP salju poruke da se produzi ugovor.
        Duca89: Daj mi broj tvog dilera, ima opasno dobru robu

Member Avatar korisnika mickeyrs
        Na forumu od
        May 2005
        Poruka
        1.472
      30. Moja mašina
        • CPU: i5-7300U
        • MoBo: -
        • RAM: 16GB
        • VGA: Intel HD Graphics 620
        • MON: Dell U2312HM
        • HDD: 512GB Samsung 970 Pro
        • OPT: -
        • Case: -
        • SND: integrisana+Microlab MD312
        • LAP: Lenovo Thinkpad T470s
        • TV: Panasonic G20 42"
      31. Tjah, evo meni istekao popust 50% na dva broja, čekao sam samo da vidim da li će se udostojiti da sami ponude obnavljanje, ali naravno, ništa od toga, kao što je i pisano ovde. A i što bi, bolje da uzmu 1500 din razlike za mesec dana dok im pošaljem mail ponovo... u suštini, neću propasti, ali je pilićarenje žestoko za jednu ozbiljnu kompaniju.

Member
        Na forumu od
        Jun 2006
        Poruka
        43.621
      33. Moja mašina
        • CPU: QX9650 Silence
        • MoBo: P5E64 EVO
        • RAM: DDR3-1600 CL7
        • VGA: ATI 2600
        • MON: Sony 19" XDM-93
        • HDD: Intel X25-E x4
        • OPT: DVR-110
        • Case: Supermicro SC846, Zalman ZM600
        • SND: Audiotrak Prodigy Advanced
        • Ostalo: APC Oops za tri racunara.
      34. Ja 7 godina pricam sta ce biti ako pustimo
        Ovo je skroz tipicno za zemlje i zapada gde consumer uopste nije stvarno zasticen. Pijaca a bice jos gore.
        Duca89: Daj mi broj tvog dilera, ima opasno dobru robu

Member
        Na forumu od
        Feb 2005
        Poruka
        1.811
        A zasto bi ti oni nudili obnavljanje, kad ti nisi zainteresovan za njega? Jer da jesi, vec bi ih kontaktirao i zatrazio produzenje.
        Pozdrav

Strana 1131 od 1709 PrvaPrva ... 1316311031108111211127112811291130113111321133113411351141118112311631 ... PoslednjaPoslednja

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •