Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Probao i to.

"Your Yettel offer is now activated! Please log in to your Deezer account"

odem na Deezer aplikaciju, ulogujem se sa mojim Google accountom i dobijem isto:
"Deezer free is not available in your country"

Možda da napravim novi account, ili neki VPN...
 
Mislim, koristio sam do sad "narodnu" verziju i radila je ok, al kontam ako već imam preko operatera besplatno što ne bih iskoristio i onda ne bih imao problema da apdejtovima. Ali izgleda da moram da se vratim "narodu" :)
 
Kad si unosio kod preko tog linka iz moje poruke, jel te pitalo da se loguješ? Ako jeste, jel si se logovao sa tim istim nalogom preko Google-a? Mislim, glupa pitanja ali pokušavam da skontam. Deluje mi kao neka miskomunikacija zbog toga što koristiš taj Deezer nalog koji je vezan za Google nalog. Možda se neko drugi javi sa idejom. Ne treba ti VPN sigurno, a to što piše da free opcija nije dostupna je normalno, ti i nećeš free verziju.
Ako je ta narodna verzija bila preko tog naloga koji ti je vezan za Google, moguće da je nalog problem zbog toga što je bio 'ponarodnjen' :D probaj da napraviš novi nalog, a ako ti trebaju plejliste sa starog, uvek možeš da ih prebaciš.

Ako ti je bila neka narodna verzija aplikacije na telefonu, izbriši je i instaliraj zvaničnu. Možda i to utiče nešto. Probaj na webu da se loguješ na deezer.com posle unošenja koda da vidiš da li tu radi, pa ako radi, onda je def nešto do aplikacije na telefonu.
 
Poslednja izmena:
Nisu glupa pitanja, neki put se neka sitnica provuče i pravi probleme.
Narodnu verziju sam naravno deinstalirao pre početka cele operacije, i instalirao novu sa PlayStorea.

Edit:
Uspeo sa drugim nalogom! Izgleda da taj koji je bio povezan sa narodnom verzijom ne može da se koristi.
Hvala na pomoći.
 
Ne mogu se ulogovati u Yettel app, ispisuje grešku i da se proba kasnije, kod Vas (ostalih)?
 
Sitna promena, onako korisno je, ali često mi zapuca aplikacija vrti u nedogled ili kada se otvori ne pojavi se potrosnja interneta, samo minuti i ostalo.
 
Istekao mi ugovor. Plaćao sam total data oko 1800 sada mi nude isto to po ceni od 2800. Koju gimnastiku koristiti da izboksujem ponovo popust? Pisah im na mrežama kažu jedino ovo iz zvanicne ponude sto mi je neprihvatljivo.
 
Istekao mi ugovor. Plaćao sam total data oko 1800 sada mi nude isto to po ceni od 2800. Koju gimnastiku koristiti da izboksujem ponovo popust? Pisah im na mrežama kažu jedino ovo iz zvanicne ponude sto mi je neprihvatljivo.
Pa kao ja ,mora u poslovnicu prebaci na pripeid onda te pozovu
 
proporcijalno mu je obračunata puna cena Total 40 paketa i cena prethodnog paketa koji je imao u septembru.
Već od prvog oktobra će mu biti 3249 puna cena u aplikaciji. Pa onda to deli sa 2 i onda još - 50 din za e-račun.
 
Pa opet ispada da je popust više od 50%.
3249/2=1625. Pa -50 dobija se 1575.
Njemu je 1369
 
Planiram da kupim iPhone 15 Pro Max u USA. Da li znate hoće li raditi normalno na Yettel mreži?
 
Radiće (ali mora eSIM) - iPhone u Americi nema slot za fizičku SIM karticu.

Naravno uslov je da nije kupljen kod operatera u USA, već u prodavnici. Mora da bude SIM free.
 
Pa opet ispada da je popust više od 50%.
3249/2=1625. Pa -50 dobija se 1575.
Njemu je 1369

sve je ok, biće mu od 1.oktobra 1575 din, nije dobio više od 50 %
Sad vidiš tu manju cenu jer je verovatno prvu polovinu septembra imao manji Total paket pa onda kad uzme proporcijalno broj dana tog manjeg Totala i ovog novog 40 to mu za septembar izađe toliko.
 
sve je ok, biće mu od 1.oktobra 1575 din, nije dobio više od 50 %
Sad vidiš tu manju cenu jer je verovatno prvu polovinu septembra imao manji Total paket pa onda kad uzme proporcijalno broj dana tog manjeg Totala i ovog novog 40 to mu za septembar izađe toliko.
Ma videcemo 1 Oktobra , 150 din je razlika izmedju Total 20 i Total 40, bitno da moze i dalje 50%
 
A kako se obračunava? Malo je glupo da se kaže nije tako, a da se ne kaže kako jeste.
Ja kad sam klincu uzimao takav popust upravo sam tako izračunao i, zamislite, bilo je tako
Niko nije rekao da racunica tvog klinca nije tacna, nego ovo je proporcionalno po danima koliko je koji paket koriscen pa na to.50%, zato ispada da je ovako. Od 1. ce mu biti puna cena Total 40 pa na to popust od 50%
 
Da li se Gigatron kodovi dobijaju samo na Yettel postpaid paketima?

Uzeh pre par nedelja prepaid i stalno dobijam samo net.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-09-20-12-06-31-595_rs.telenor.mymenu.jpg
    Screenshot_2023-09-20-12-06-31-595_rs.telenor.mymenu.jpg
    40.8 KB · Pregleda: 31
Poslednja izmena:
Kolika je najniža cena pretplate koju je neko dobio na 24 meseca za paket Total Data?
 
I meni je total data ++ u aplikaciji 2224 (imam total 40 sa 50% popusta), i prešao bih na total data na keca jer mi skoro svakog meseca bude malo 1GB interneta u romingu, 3gb mi je već sasvim sigurno dovoljno, a 2gb mi je taman. Ipak, previše je skuplji ovaj paket (600 din) da bih ga uzeo samo zbog toga kad uglavnom za 3-5 dolara mogu da uzmem 1gb gde god da odem. Ali meni total data ne nude :)

Inače, mislim da gledaju potrošnju i nude one pakete za koje znaju da nećete koristiti u celosti, odnosno da dobiju malo više para a da korisnik ne iskoristi praktično ništa od dobijenog. Možda je dobra ideja uzeti neki manji total paket, malo se stisnuti sa potrošnjom prvih par meseci pa onda možda ponude i total 40 i total data na primer.
 
Mislim da sam video da neki korisnici plaćaju Total Data 1.800 RSD.
Moj broj nije u Yettel mreži, pa gledam šta da im tražim za prenos broja. Zvaničnu cenu svakako ne bih prihvatio. Ako ne daju ništa, onda ništa, nema prenosa broja.
 
Da, ja plaćam Total Data 1825din.
Ne verujem da će ti ponuditi ovako, jedino da pređeš na prepaid pa da čekaš da ti se pojavi u aplikaciji.
 
Probam, nije mi o glavu, ne mora. Manje oni meni trebaju nego ja njima.
Hvala na odgovoru.
 
E to možeš reci kad imas.zdravu konkurenciju. Sad imamo tri mreže koje su poprilično jake. Osim ako nemas neku uslugu kao HBO uopšte nema potrebe razmišljati.
Ganjaj najbolje uslove.
 
Nazad
Vrh Dno