Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Yettel je najbolji jedino ako ne koristiš VOLTE. Za razgovore. Osim toga ne znam gde su najbolji? U čemu tačno? Prevarama da ti kazu da imas 12 meseci tv za džabe? Pa ti onda kazu posle godinu dana da dugujes 17 000?
Mesas babe i zabe...kad kazem najbolji mislim na kvalitet,ne na ta dzukacka pilicarenja sto svi rade.
 
^ ja sam odradio kako je kolega @jason13 rekao i u roku dva dana dobio 50% na total 40. Moraš im pretiti nema druge.
 
I

Što i kad hoćeš da daš otkaz na poslu, onda odmah bolji uslovi. Bar u mom slučaju. Tad bude kasno, ja sam vec ugovorio
Pa, da ali ti dobijes bolje uslove. ALi si u staroj firmi na staroj tehnologiji ( ne moras da ucis sve ispocetka )
Tako i kod telefonije. Mozes ti preci pa nisi odradio dovoljno trzisno istrazivanje ( pa se prilagodjavas dva meseca na novu mrezu ), kako ovo kako ono... Tako je i sa poslom
 
klasično pilićarsko laganje, samo podnesi zahtev za prenos u drugu mrežu i odmah te sutradan zovu.
Ako danas podneseš zahtev za prenos broja u drugu mrežu do 18h već ti se to računa kao prvi radni dan.
Tako da već danas, sutra ili do ponedeljka treba da odreaguju i da te zovu nazad.

Samo podsetnik da je u A1 NeoNeo i dalje aktuelan za 1250 din mesečno tokom cele ugovorne obaveze.
Da li ova cena od 1250 dinara vazi i za nove korisnike?
 
Vazi za one koji prenesu broj dakle za nove korisnike. Ali prvo mora da te kontaktira neko od njihovih agenata jer samo oni imaju vaucere za popust od 50%
 
Evo ja danas zvao i tražio da proslede zahtev i da me pozove služba za brigu o korisnicima i rekoše da nemaju takvu mogućnost da proslede kolegama. Još kažu da taj popust od 50% što sam dobio je samo jednom i da ne može to zauvek da traje.
Nakon zahteva za prelazak na pripejd zvali me posle 3 dana i nude ponovo 50% popusta, a samo par dana pre toga obaveštavaju me da moram da razumem da osim zvanične ponude koja je dostupna na sajtu, drugu nisu u prilici da omoguće. Prihvatio sam zato što me mrzelo da se cimam sa prelaskom u drugu mrežu, ali ako za dve godine bude bio ovako pokvaren i bezobrazan odnos prema korisnicima, definitivno odlazim pa makar i plaćao više jer ovo stvarno nema smisla.
 
^ pozovi 063/9000 i traži službu za brigu o korisnicima radi ostatka u Yettel mreži. Kad te pozovu u roku od par dana tražiš popust od 50% i u većini slučajeva se dobije na total pakete.
 
I mene otkacili i preko X (twitera) i kada su zvali i ja kada sam zvao i trazio brigu o korisnicima. Podneo sam zahtev za prenos broja na pripaid i tek kad su tada zvali dobio sam 50% popusta. Tako da ne zovite bezveze i ne saljite pitanja na X vec pravac poslovnica zahtev za prelazak na pripaid i onda kada pozovu tek tada se dobija 50% popusta.
Jel samo treba da priložiš zadnji uplacen racun kod prošlog operatera?Meni 17.10 presek a ugovor mi istice 22.10.Da li to znaci da 23.10 mogu tražiti prelazak kod yettela a dati racun zadnji koji sam fobio 17 tog?
 
Po novom , mozes i ranije zakazati prenos. Racune ti nece traziti novi operater ali kod starog moras sve dospele racune platiti.
 
Kome pisati za obnovu ugovora sa popustom, kao dugogodisnji korisnik?
^ pozovi 063/9000 i traži službu za brigu o korisnicima radi ostatka u Yettel mreži. Kad te pozovu u roku od par dana tražiš popust od 50% i u većini slučajeva se dobije na total pakete.
Pod uslovom da ga pozovu, posto ovde imamo dosta slucajeva gde uopste nisu hteli da razgovaraju na tu temu i odbijali svaki vid popusta, pa su tek nakon podnosenja zahteva za prenos broja gospoda iz sluzbe za brigu o korisnicima zvali i nudili popust.
 
^ meni je tako prošlo na savet kolege @jason13 , moguće je da su malo više zategli pa bukvalno dok ne dođe zahtev za prenos neće da odreaguju. Mene su nazvali odmah sutradan.
 
^ pozovi 063/9000 i traži službu za brigu o korisnicima radi ostatka u Yettel mreži. Kad te pozovu u roku od par dana tražiš popust od 50% i u većini slučajeva se dobije na total pakete.
Upravo me odkacili , kaze lik od 1 Jula nema vise ta opcija ,služba za brigu o korisnicima radi ostatka u Yettel mreži
Kaze lik pisi zahtev pa ako ti ponude nesto
 
Kao što je već i rečeno, podnesi zahtev za prenos na prepaid, postoji šansa da će te tad pozvati i dati 50%, ako ne kada pređeš na prepaid nakon par dana ti u aplikaciji dolazi ponuda za 50% popusta
 
Upravo me odkacili , kaze lik od 1 Jula nema vise ta opcija ,služba za brigu o korisnicima radi ostatka u Yettel mreži
Kaze lik pisi zahtev pa ako ti ponude nesto
Kakvi su gadovi postali, brzo će ljudi poceti da beže iz mreže.
 
^ ima i toga, ali kad odeš iz Yettela u A1 ti si novi korisnik i dobiješ sigurno neke bonuse dok stari prolazi bez ičega.
 
@machak99 na žalost ili to ili uslovi koje oni kažu.
 
Kako se osipaju? Neki broj im ode, neki broj im dodje. Svakako će neka mreža biti u plusu, neka u minusu, sa brojem korisnika, ali neće to biti toliko drastično.

Iz A1 prelaze na Yettel na prepaid, pa uzmu 50%.
Iz Yettel odlaze u A1 "iz principa", ali i zbog jeftinijih telefona.
Ne pratim MTS, ali sigurno ima i kod njih neko standardno objašnjenje za dolazak/odlazak.
 
Mts je bas bas skup... tri puta sam stavljao na papir sve, ne znam... osim ako ne bude neka bas bas dobra akcija postpaid im je preskup a prepaid premalo daje
 
Zar nije sad soko light best buy? Da A1 ima sličnu ponudu prešao bih sa ovog Yettela odmah.
 
Zar nije sad soko light best buy? Da A1 ima sličnu ponudu prešao bih sa ovog Yettela odmah.
Daleko od best buya po meni. Akviziter mi je ponudio 6m za dinar a posle redovna cena 3000din. Jbt nekad se dobar telefon uzimao za 3000 mesecno uz solidnu tarifu
 
Nazad
Vrh Dno