Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Odobren popust još pre mesec na tarifu Totaldata sa 4000 na 2000 rsd mesečno. Mislim da je ova tarifa definitivno ono što sam tražio od kada postoje mobilne mreže sa brzim internetom. Da li aplikacija za recikliranje Eco Bonus ide free na ovaj paket ako je aktiviran uz odboren popust i da li njihov optički hipernet ide preko MTS-a ako se nekada odlučim za njihov internet?
 
@Kichma
Da, uz Total Data možeš da aktiviraš sve aplikacije iz ponude. Takođe da - za hipernet.
 
Prijatelj presao juce iz mtsa na yettel prepaid, koliko treba da se pojavi ponuda za post u app?
 
Od momenta kad mu se broj aktivira kao pripejd, dva dana čeka, pa se trećeg dana učitava promo 50 %
 
Pitanje za Yettel experte :) prebacio sam se kod njih na prepaid, i posle par dana su mi dobri ljudi iz Yettela ponudili prelazak na postpaid uz 50% popusta, ali su mi ponudili i ovaj besplatni prepaid dodatak, 2000 din i 5GB neta za 7 dana.

Ako aktiviram taj dodatak, da li će da mi slučajno nestane ponuda za prelazak na postpaid posle 7 dana? To bi bila tragedija :)
 

Prilozi

  • Screenshot_20221222_101300_Yettel.jpg
    Screenshot_20221222_101300_Yettel.jpg
    71.2 KB · Pregleda: 41
  • Screenshot_20221222_095557_Yettel.jpg
    Screenshot_20221222_095557_Yettel.jpg
    53.5 KB · Pregleda: 40
Pripremio sam se za "akciju" prelaska na prepaid u januaru pa da cekam 50% za Total data, posebno me privuklo ovih dodatnih 200GB brzog neta, ali danas skontah da je tih 200GB samo prvih godinu dana. Steta.
 
imam dva broja kod njih. 063 200xxx i 20xxxxx. prvi vlasnik.
nikada ni jedan poziv ili da ponude nesto za stare korisnike. sada otvorim app ppsto mi istice ugovor i sve cene su za "mene" specijalne - umesto 1199 nude mi za samo 1899 ili slicno.
sa total paketa planiram da predjem na neki ultra jeftin i to je to za ovaj ciklus od mene.
to je kao da pijem u istom kafeu 25 godina i za mene pivo nije 250 nego 350 jer sam navikao na njih a i znamo se.
 
Pozdrav ljudi, planiram da napustim mts pa da samo proverim jesam li dobro razumeo. Prenesem broj u yettel ali na prepaid i posle par dana mi stigne ponuda za 50% popusta na neki od postpaid paketa? Ja sam zainteresovan za total 40 i kada to uradim pretplata bi bila 1250 mesecno?
 
Pozdrav ljudi, planiram da napustim mts pa da samo proverim jesam li dobro razumeo. Prenesem broj u yettel ali na prepaid i posle par dana mi stigne ponuda za 50% popusta na neki od postpaid paketa? Ja sam zainteresovan za total 40 i kada to uradim pretplata bi bila 1250 mesecno?
1575 din, gleda se ona veca cena paketa.
 
^^
Nema toga više. Ja uhvatio poslednji voz početkom septembra.
 
Imate li čudan zvuk prilikom poziva kada krene da zvoni telefon drugoj strani, dok zvoni zvuči deformisano (nije normalan zvuk zvona)? Takođe se dešava da me sagovornik ne čuje uvek lepo, moram da ponavljam. Pozovom sa druge kartice/mreže i nemam problem, definitivno je do mreže problem, dešava se na više lokacija u BG.
Internet je takođe sporiji nego ranije. Na istoj lokaciji ovako rano ujutru kada nema opterećenja brzina je išla 90-100Mbps, sada tri puta sporije, preko dana još gore:
https://www.speedtest.net/my-result/i/5417921540
 
Poslednja izmena:
da, kada pozivam cesto je taj cudan zvuk kad sagovorniku pocne da zvoni tel. sto se tice samog zvuka tokom razgovora, uglavnom je dobar. desi se po nekad da je losiji, kada na drugoj strani sagovornik ima neki prastari telefon ili ima los signal. aktivan mi je VoLTE

po brzini neta su odavno najlosiji u srbiji (prosecno).

ali kod mene u selu jedini imaju (2g/3g/4g) baznu stanicu pa je vecina na yettelu, ostala dva imaju slabu pokrivenost, zato ih i koristim
 
Imate li čudan zvuk prilikom poziva kada krene da zvoni telefon drugoj strani, dok zvoni zvuči deformisano (nije normalan zvuk zvona)? Takođe se dešava da me sagovornik ne čuje uvek lepo, moram da ponavljam. Pozovom sa druge kartice/mreže i nemam problem, definitivno je do mreže problem, dešava se na više lokacija u BG.
Internet je takođe sporiji nego ranije. Na istoj lokaciji ovako rano ujutru kada nema opterećenja brzina je išla 90-100Mbps, sada tri puta sporije, preko dana još gore:
https://www.speedtest.net/my-result/i/5417921540
Sve ovo je i kod mene problem
 
Ja sam u prvom trenutku pomislio da mi je crkao zvučnik, i to je počelo da se dešava pre otprilike mesec dana
 
ISti problem sa distorzijom zvuka zvona u slušalici imam, razgovori su uglavnom (skoro uvek) dobri. Net je postao loš, nije da ne radi, ali su brzine smešne i dešava se da ispadne na kratko, na pojedinim lokacijama... Imam još malo ispod godinu dana i odoh kod nekog drugog, ako se u međuvremenu stanje ne popravi.
 
Pitanje za Yettel experte :) prebacio sam se kod njih na prepaid, i posle par dana su mi dobri ljudi iz Yettela ponudili prelazak na postpaid uz 50% popusta, ali su mi ponudili i ovaj besplatni prepaid dodatak, 2000 din i 5GB neta za 7 dana.


Ako pređem sa drugog operatera na Yettel prepaid pa posle par dana na Total 40 sa 50% popusta tokom dve godine, da li imam pravo na telefon za jedan dinar (uz reciklažu)? Kako funkcioniše to sa reciklažom?

 
Ako pređem sa drugog operatera na Yettel prepaid pa posle par dana na Total 40 sa 50% popusta tokom dve godine, da li imam pravo na telefon za jedan dinar (uz reciklažu)? Kako funkcioniše to sa reciklažom?

Nemas pravo, jer ne mozes da koristis dve promocije u jednom paketu. Ako se odlucis na 50% cenu tokom 2 godine to je jedna ponuda ili druga da iskoristis reciklazu i da dobijes telefon za 1 dinar. Ne moze obe stvari istovremeno,
 
Pitanje za Yettel experte :) prebacio sam se kod njih na prepaid, i posle par dana su mi dobri ljudi iz Yettela ponudili prelazak na postpaid uz 50% popusta, ali su mi ponudili i ovaj besplatni prepaid dodatak, 2000 din i 5GB neta za 7 dana.

Ako aktiviram taj dodatak, da li će da mi slučajno nestane ponuda za prelazak na postpaid posle 7 dana? To bi bila tragedija :)
Jel se taj pripejd dodatak pojavi odmah po aktivaciji kartice ili tek nakon par dana kao ona ponuda za 50% popusta?
 
Ako pređem sa drugog operatera na Yettel prepaid pa posle par dana na Total 40 sa 50% popusta tokom dve godine, da li imam pravo na telefon za jedan dinar (uz reciklažu)? Kako funkcioniše to sa reciklažom?

Mozes reciklazu da iskoristis za kupovinu dodatne opreme, da umanjis cenu za 10000 din za sat, slusalice , bilo sta od opreme da je skuplje.

Jel se taj pripejd dodatak pojavi odmah po aktivaciji kartice ili tek nakon par dana kao ona ponuda za 50% popusta?
Ako je obican pripejd , za 24h, ako je broj prebacen za 48h
 
Još se ja istripovao da mi je crkla slušalica 🤣🤣🤣 A ono stvarno neki problemi... Hm... Jedino meni net radi top. Čak je na mnogim lokacijama u BG brži nego ranije. Konkretno, kod Vuka mi nikad nije izvlačio preko 60 mbps, a sada cepa i 120. I to u radno vreme.
 
Pozdrav svima,

Je l moguce u Yettelu raskinuti ugovor (Hipernet) u prvih 14 dana i koja je procedura? Placa li se nesto?
 
Nazad
Vrh Dno