Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Na lokaciji gde mi je bilo 180, sada merim 130-140. do pre 6 meseci, bilo je bolje. Svuda primećujem sličan pad procentualno.
 
Pa telenor je valjda svoju opremu neku odneo sada smo na pff fond opremi a uz to su odvojili cetin od yettela vise.
 
Odem danas isto u poslovnicu sa vlasnikom neta. I objasnimo da nemamo karticu za internet za ruter.
I prvi odgovor ali za internet ne ide kartica....
Nije ni čudo da nisu dali 🤣.
I onda posle malo ubedjivanja da u prokletom ruteru nema sim kartice. Da stara ne radi i nema interneta. Posle pet minuta gledanja u kompjuter izdala karticu zamensku za internet...
Sad jos samo da ne radi 🤣 i onda bi prevazišli sami sebe 🤣.
Jel neko skoro nasao neku ok ponudu telefona? Za dinar ili neku manju doplatu. Stariji ljudi. Ne treba igrice. Baterija i malo YouTube i razgovori. Ako ima sta pametno uz reciklažu ili nešto? Ako ima nešto pristojno za preporuku pa ću pogledati detalje.
 
Samo da kažem da izgleda da za reciklažu nisu previše probirljivi.
Jasno navode da se dobija DO 10k popusta jer ne žele da poklanjaju pare za prastare telefone.
Bio sad u poslovnici i lik je pokazao telefon koji liči na neki galaxy s3 sa razbijenim ekranom i devojka reče 10k se dobije. Tako da su kriterijumi izgleda sasvim korektni, ako ne i više od toga.
 
Pa i rekli su da je bitno samo da uredjaj ima IMEI broj.
 
Odem danas isto u poslovnicu sa vlasnikom neta. I objasnimo da nemamo karticu za internet za ruter.
I prvi odgovor ali za internet ne ide kartica....
Nije ni čudo da nisu dali 🤣.
I onda posle malo ubedjivanja da u prokletom ruteru nema sim kartice. Da stara ne radi i nema interneta. Posle pet minuta gledanja u kompjuter izdala karticu zamensku za internet...
Sad jos samo da ne radi 🤣 i onda bi prevazišli sami sebe 🤣.
Jel neko skoro nasao neku ok ponudu telefona? Za dinar ili neku manju doplatu. Stariji ljudi. Ne treba igrice. Baterija i malo YouTube i razgovori. Ako ima sta pametno uz reciklažu ili nešto? Ako ima nešto pristojno za preporuku pa ću pogledati detalje.
Nema vise telefona za dinar ili za manju doplatu... to sto ti hoces je vec smartphone i to ce ih sigurno izadje na dve godine solidne pare. Ako je vec takvo stanje onda mozda je bolja opcija ako je moguca da kupite neki telefon na kp nov uzet od operatera a da vi samo uzmete karticu na ugovor.
 
Odem danas isto u poslovnicu sa vlasnikom neta. I objasnimo da nemamo karticu za internet za ruter.
I prvi odgovor ali za internet ne ide kartica....
Nije ni čudo da nisu dali 🤣.
I onda posle malo ubedjivanja da u prokletom ruteru nema sim kartice. Da stara ne radi i nema interneta. Posle pet minuta gledanja u kompjuter izdala karticu zamensku za internet...
Sad jos samo da ne radi 🤣 i onda bi prevazišli sami sebe 🤣.
Jel neko skoro nasao neku ok ponudu telefona? Za dinar ili neku manju doplatu. Stariji ljudi. Ne treba igrice. Baterija i malo YouTube i razgovori. Ako ima sta pametno uz reciklažu ili nešto? Ako ima nešto pristojno za preporuku pa ću pogledati detalje.
Ovo za karticu je prosto neverovatno jer paket za internet se moze uzeti i bez rutera tako da tada ide smo kartica.

Nema vise telefona za dinar ili za manju doplatu... to sto ti hoces je vec smartphone i to ce ih sigurno izadje na dve godine solidne pare. Ako je vec takvo stanje onda mozda je bolja opcija ako je moguca da kupite neki telefon na kp nov uzet od operatera a da vi samo uzmete karticu na ugovor.

Ima za dinar uz reciklazu nekoliko modela ali ne uz sve tarifne pakete. Moze uz T4o nekoliko modela, meni je najzanimljivija Motorola g32.
Un neke druge , jeftinije pakete moze uz reciklazu da se uzme neki slabiji telefon uz ratu od 99 din.
 
Ima za dinar uz reciklazu nekoliko modela ali ne uz sve tarifne pakete. Moze uz T4o nekoliko modela, meni je najzanimljivija Motorola g32.
Un neke druge , jeftinije pakete moze uz reciklazu da se uzme neki slabiji telefon uz ratu od 99 din.
Jeste uz reciklazu i Total 40 gde ces da placas punu cenu tog paketa 3.250 dinara svakog meseca. Jel stvarno mislis da ta Motoralo G32 vredi pune cene Total 40 paketa 2 godine? To izadje 78.000 dinara ili je bolja opcija da uzme Total 40 paket na 50% na 2 godine i da tada plati 39.000 dinara a da za razliku para kupi 5x bolji telefon na kp pa cak mozda i da doplati jos stgod ali kupuje daleko daleko bolji i kvalitetniji telefon ili ako nekome ne treba takav telefon moze tu motorlu da kupi na kp od nekoga ko je uzeo preko operatera za 130 evra ganc nov u kutiji sa 2 godine garancije.
 
Burazer je ostao bez posla pa bi da dobije 50% popusta na pretplatu ili da pređe u a1. Trenutno je na go data plus čini mi se po nepovlašćenoj ceni. Kako bi mail da im se piše za tu ponudu? Ima li uopšte svrhe ili mora da podnese zahtev za prelazak u drugu mrežu?
 
Problem je sto mnogi nemaju kesa da kupe telefon u radnji ili na KP. Zato se i dalje mnogo prodaje na rate preko operatera.

@bojilica
Neka brat pozove call centar i trazi da ga pozovu iz sluzbe za brigu o korisnicima. Mada neka prethodno proveri u Yettel app da li ima neka ponuda za njega, u sekciji Y. za tebe, yettel ti preporucuje.

Ja sam sinov broj prebacio na pripejd, sada mi se u app pokavila ponuda za sve na 50% uz dodatni internet u prvoj godini.

Sutra ih zovem da vidim da li je to maximum sto ce da daju 😁
 
Jeste uz reciklazu i Total 40 gde ces da placas punu cenu tog paketa 3.250 dinara svakog meseca. Jel stvarno mislis da ta Motoralo G32 vredi pune cene Total 40 paketa 2 godine? To izadje 78.000 dinara ili je bolja opcija da uzme Total 40 paket na 50% na 2 godine i da tada plati 39.000 dinara a da za razliku para kupi 5x bolji telefon na kp pa cak mozda i da doplati jos stgod ali kupuje daleko daleko bolji i kvalitetniji telefon ili ako nekome ne treba takav telefon moze tu motorlu da kupi na kp od nekoga ko je uzeo preko operatera za 130 evra ganc nov u kutiji sa 2 godine garancije.
Tako je, uz reciklazu i cenu od 2499 din a ne uz punu cenu koja vazi bez UO.
 
Jeste uz reciklazu i Total 40 gde ces da placas punu cenu tog paketa 3.250 dinara svakog meseca. Jel stvarno mislis da ta Motoralo G32 vredi pune cene Total 40 paketa 2 godine? To izadje 78.000 dinara ili je bolja opcija da uzme Total 40 paket na 50% na 2 godine i da tada plati 39.000 dinara a da za razliku para kupi 5x bolji telefon na kp pa cak mozda i da doplati jos stgod ali kupuje daleko daleko bolji i kvalitetniji telefon ili ako nekome ne treba takav telefon moze tu motorlu da kupi na kp od nekoga ko je uzeo preko operatera za 130 evra ganc nov u kutiji sa 2 godine garancije.
Zašto govoriš nešto što ne znaš sigurno, iznosiš neistine i ne proverene informacije ?!?
Ako želiš, voliš slobodno kupuj telefone na KP, za nekog drugog to nije bolja opcija, možda je povoljnije ali nekom nije bolje, ne odgovara mu jednostavno..
Po mojoj računici bolje mi je uzeti tel u Yettelu nego na KP..iz prostog razloga jer mi ne daju 50% popusta na paket.
 
Zašto govoriš nešto što ne znaš sigurno, iznosiš neistine i ne proverene informacije ?!?
Ako želiš, voliš slobodno kupuj telefone na KP, za nekog drugog to nije bolja opcija, možda je povoljnije ali nekom nije bolje, ne odgovara mu jednostavno..
Po mojoj računici bolje mi je uzeti tel u Yettelu nego na KP..iz prostog razloga jer mi ne daju 50% popusta na paket.
Navedi tacnu recenicu ili vise njih od slova do slova sta nije istina i ja cu te demantujem u onoliko reci koliko bude potrebno.

A sada odo u krevet a ti napisi sta sam ja to slagao a ja cu ujutru se potrudim da ti napisem opsirniji post koji ces mozda onda razumeti.
 
@Miki919
Da, mogu se prodati na KP. Obični 4G bi mogli da se prodaju za 2000-5000 dinara. Pogledaj malo tamo, pa proceni za koliko bi ga dao.

Što se tiče telefona, zavisi od paketa koji bi uzeo uz njega, ali u 98% slučajeva je mnogo bolje uzeti paket sa 50% popusta, a telefon negde drugde.
 
Drugaru ističe ugovor za mesec dana, kako najbolje dobiti Total 40 po ceni 50% nižoj? Da li u aplikaciji da ide na obnovi ugovor ili da čeka istekne ugovor pa fora sa prepaidom?
 
@radjenovic
Opcija je da piše na [email protected] (ili na društvene mreže) da ga neko konaktira iz službe za brigu o korisnicima zarad ostajanja u mreži sa 50% popusta, pa ako to ne uspe onda prelazak na prepaid gde će to moći da učini kad mu se u aplikaciji pojavi takva ponuda.
 
Mog drugara su iskulirali za popust i na tviteru i na servis@… godinama je ood njih ali je sada prvi put trazio 50%. Na kraju je potegao vezu i zavrsio. Meni bez problema dali vec treci ciklus popusta. Tako da nema pravila.
 
Na lokaciji gde mi je bilo 180, sada merim 130-140. do pre 6 meseci, bilo je bolje. Svuda primećujem sličan pad procentualno.
+1

Mislio sam da gundjate ovde na forumu i da se ja po malo tripujem ali istina je - merio, gledao, testirao... oborene su brzine.
 
Povećali količinu podataka po paketima, više ljudi se kači na mobilnu mrežu kako bi to sve trošili manje su na wi-fi, sama mreža u međuvremenu nije unapređena za toliki broj internet konekcija i eto vam rezultat manja maksimalna brzina interneta po uređaju.
 
Jel se za prelazak na pripejd mora u poslovnicu ? Jednostavno ne zele da proslede nalog da me kontaktira sluzba za brigu o korisnicima posle prepiske...Screenshot_20221205-174541.png
 
Ako ti je istekla ugovorna obaveza, pozovi 063-9000 i traži agentu da te pozove služba za brigu o korisnicima radi ostajanja u jetelu.
Nemoj ih ništa preko društvenih mreža pitati, neće tamo ništa da učine.
 
Isto sam i ja danas prošao, na Twitteru nisu hteli ništa ali sam preko 0639000 sve rešio, zapisao je da želim Total 40 sa 50% popusta i da će me pozvati
Da, za isti paket T40 sa 50% i 5x vise neta. Pisao sam im preko Twitter-a da me kontaktiraju medjutim krenulo neko muljanje pa palo u vodu. Poslusao sam @jason13 i sada cekamo...
 
Umanjene cene pretplate se po pravilu nude za prelazak na skuplje pakete od onih koje koristite.
 
Nazad
Vrh Dno