Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

To sam prosao pored poslovnice pa pitao za tebe, da vidim konkretno sta si pitala[emoji23][emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Korisnici koji već imaju 50% popusta na neku tarifu, mogu da se prebace na drugi paket i dobiju duplo više mb/gb interneta?
 
Pa moglo bi , recimo to bi Telenoru značilo i došli bi novi korisnici.
Npr takav deal da bude do nove godine , ceo decembar a posle ovako kako je sada.
Doduše tako samo ja gledam na to [emoji1]
 
Ne može i popust 50% i promocija duplo više GB.

To e to.

Pa moglo bi , recimo to bi Telenoru značilo i došli bi novi korisnici.
Npr takav deal da bude do nove godine , ceo decembar a posle ovako kako je sada.
Doduše tako samo ja gledam na to [emoji1]

Mogao bi da se napravi neki deal al neće da može, srpskom logikom. Što da im dam jeftinije kad mogu skuplje, ionako prodajem smeće. :D
 
Poslednja izmena:
Ko je pratio temu zadnjih 2-3 dana zna da sam u petak potpisao ugovor sa 50% popusta. S obzirom da je to bio sam kraj meseca očekivao sam da će mi račun za novembar stići po starom odnosno1599 dinara. Međutim, u razgovoru sa agentom tog istog dana ona (agent) je napomenula da će mi već prvi račun stići sa popustom, odnosno retroaktivno za ceo mesec novembar. Meni to bilo malo sumnjivo i neku nevericu sam imao prema tome, iskren da budem. Kad juče stigao račun na 975 dinara, šta drugo da kažem nego bravo Telenor [emoji122]

To nije ništa novo, uvek je tako bilo. Znači, 24. mesec sa popustom ti je oktobar 2021. godine, jer ti je novembar 2019. prvi račun sa popustom.
Ljudi zaborave, pa kad im u poslednjem mesecu ugovorne obaveze nije iskazan popust, počnu bez razloga da se bune.
 
Poslednja izmena:
obnovio sam ugovore na dva broja sa po 50% popusta pre neko dan.. jedan je na total 2, drugi na onaj najmanji prenesi 100. na totalu sam dobio prvi dan 4 gb, ali su sutra dan vratili na 2gb... tako da ne daju duple gb i 50%. ali meni je na tom broju sasvim dovoljno.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Da li je neko ikada dobio 50% i aktuelnu promociju, kao ovo sada duplo vise neta?
Hoce da nametnu skuplji paket, jer onaj koji koristim nije komercijalno dostupan, a ne daju i jedno i drugo.
 
Danas sam pitao u poslovnici da li prebacivanjem prepaid broja na postpaid dobijam 50% popusta na pretplatu i duplo vise interneta i posle vise konsultacija sa nekim sefovima preko telefona su rekli da se sve dobija. Prvo su mi rekli da ne moze oba, pa su pitali sefa poslovnice, ali posto ni on nije bio siguran zvali su nekog da im objasni.

Послато са TA-1053 помоћу Тапатока
 
Danas sam pitao u poslovnici da li prebacivanjem prepaid broja na postpaid dobijam 50% popusta na pretplatu i duplo vise interneta i posle vise konsultacija sa nekim sefovima preko telefona su rekli da se sve dobija. Prvo su mi rekli da ne moze oba, pa su pitali sefa poslovnice, ali posto ni on nije bio siguran zvali su nekog da im objasni.

Послато са TA-1053 помоћу Тапатока
Koja poslovnica ?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Duplo više neta iz tarifnog paketa predstavlja benefit za korisnike koji sklope novu ili obnove postojeću ugovornu obavezu (aneks ugovora) u toku trajanja Telenor novogodišnje ponude za postpejd korisnike, fizička i pravna lica koja nemaju aktivan Aneks posebnih uslova.
 
Duplo više neta iz tarifnog paketa predstavlja benefit za korisnike koji sklope novu ili obnove postojeću ugovornu obavezu (aneks ugovora) u toku trajanja Telenor novogodišnje ponude za postpejd korisnike, fizička i pravna lica koja nemaju aktivan Aneks posebnih uslova.

A kada istekne aneks posebnih uslova? Kako je napisano iznad, kada neko prenosi broj u TLN, dobije 50% i duplo vise, uz par konsultacija. Tu nema aneksa posebnih uslova. Vašar :)
 
Mnogo dugo se družim sa ovima iz Telenora, potpuno sam siguran da novi vlasnik neće dati i popust od 50% i duple GB (total 30 sa 60 GB i premium servisima za oko 2000 dinara, odmah bi uzeo).
Voleo bih da pogrešim, ako neko slučajno dobije, neka odmah javi :)
 
u moj telenor aplikaciji ne vidim svoje ostale brojeve, samo taj broj na kom je registrovana apliiacija. kakvo je stanje kod vas?

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
I kod mene


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako da registrujem još jedan broj na Moj Telenor aplikaciji?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Kako da registrujem još jedan broj na Moj Telenor aplikaciji?

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk

Trebali bi sami da ti se pojave svi registrovani brojevi . Oni koji se vode na tebe, naravno.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Dobio sam 500MB do kraja dana [emoji1]

Poplaveo sam od sreće [emoji38]
 
Vidim reklamiraju dodatnu opremu na rate, da li se to odnosi i na recimo smart cover?

Huawei P10
 
Zvali me danas sa broja +381637999036 da nude prelazak sa Total 2 na Total 4 uz duplo više interneta i da mi ostane popust koji imam imam uz plaćanje uređaja preko Telenor Banke.. prihvatio sam, stigao SMS, odgovorio DA i novi paket se aktivirao
 
Trenutno sam na paketu Total 4 sa 50% popusta, uzeto bez aparata.
Ugovor sklopljen pre 5 meseci.
Da li mogu uzeti Huawei GT2 smart watch i kako ?
Interesuje me na rate.
Nejasno mi je ovo uzimanje uz novi ugovor.
 
Možeš ali gubiš popust

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Ja mislim da mozes na rate, ali bez popusta 25% na smartwach, ako to tumace kao svaku dodatnu opremu

Послато са TA-1053 помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno