Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Sad ispada da sa 20GB koliko imam na raspolaganju (Telenor više i 10GB promo), imam nebitno malu količinu neta naspram ovih 100GB :)
Ali zaista, sada ne vidim neku svrhu postojanja mobilnih internet paketa pored ovog Home internet paketa (osim onog najmanjeg Surf5). Pretpostavljam da se i na Home net paketu mogu aktivirati dodaci za razgovore?
 
Poslednja izmena:
Moze li Superset za neogr.min.?

Probacu danas online da aktiviram. (Mada ne dobijam nista posebno - 1500sms i 400mb)
 
Nisi uzeo valjda Telenor Home? Kako ti se isplati pored VIP Kucni Net?

Itekako se isplati

Telenor 50/10 (ide i preko) = 1250din. mesečno

Vip 40/6 = 999*12+1699*12=32376din.

32376/24=1349din. mesečno

Za 1000din. sa trenutnom promocijom Vip je skuplji u odnosu na Telenor.
 
Ja koliko znam Telenor kad daje ne standardne ponude nije dozvoljeno "ukrštati ih" sa ostalim promocijama. E sad ako su nešto menjali u to nisam upućen
 
Itekako se isplati

Telenor 50/10 (ide i preko) = 1250din. mesečno

Vip 40/6 = 999*12+1699*12=32376din.

32376/24=1349din. mesečno

Za 1000din. sa trenutnom promocijom Vip je skuplji u odnosu na Telenor.

A sta je ono kad potrosis 100gb da mozes samo jedan uredjaj da povezes? To na VIP nije.
Drugo to tebi mozda ide preko, na mojoj lokaciji VIP ima brzi 4G nego Telenor.

Edit: Vidim da su ispravili to, verovatno neko pogresno napisao bio. Uredu je Telenor ako imas brz 4G na tvojoj lokaciji, na mojoj VIP Kucni i Vikend Net radi brze.
 
Poslednja izmena:
E ljudi, a je li neko obratio pažnju da li se na kućnom netu resetuje konekcija kao kod Vip-a i ako se resetuje, koji je interval?
 
A sta je ono kad potrosis 100gb da mozes samo jedan uredjaj da povezes? To na VIP nije.
Drugo to tebi mozda ide preko, na mojoj lokaciji VIP ima brzi 4G nego Telenor.

Edit: Vidim da su ispravili to, verovatno neko pogresno napisao bio. Uredu je Telenor ako imas brz 4G na tvojoj lokaciji, na mojoj VIP Kucni i Vikend Net radi brze.

Ok jeste "u prirodi" brži Vip pogotovu gde je bazna 4G+.Dalje još nismo istestirali dovoljno Telenor home net možda i oni rade brže na nekim lokacijama od deklarisane.
Ja sam uporedio zvaničnu ponudu po zvaničnim cenovnicima.

E ljudi, a je li neko obratio pažnju da li se na kućnom netu resetuje konekcija kao kod Vip-a i ako se resetuje, koji je interval?

Juče su pustili ponudu da li misliš da će već danas neko moći da ti odgovori na to pitanje. Barem ovde na forumu
 
Ako može pojašnjenje,
Kad kažu da je uz play paket besplatan Viber (uz još neke servise) jel to znači da mora nekim posebnim postupkom da se reinstalira aplikacija, kao što za Deezer postoji ili oni prosto prepoznaju korišćenje i na već instaliranoj aplikaciji?

....shit has hit the fan...
 
Ma jok. Čak iako ti je viber registrovan na neku drugu karticu a da u telefonu držiš telenorovu bio bi besplatan. Jel misliš na onaj servis 2gb za viber ili je to neka nova promocija?

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Ako može pojašnjenje,
Kad kažu da je uz play paket besplatan Viber (uz još neke servise) jel to znači da mora nekim posebnim postupkom da se reinstalira aplikacija, kao što za Deezer postoji ili oni prosto prepoznaju korišćenje i na već instaliranoj aplikaciji?

....shit has hit the fan...

nNe, nego na play paketima imaš slotove. Ako želiš besplatan viber sa 2 GB neta, staviš ga na slot.
 
Itekako se isplati
Telenor 50/10 (ide i preko) = 1250din. mesečno
Vip 40/6 = 999*12+1699*12=32376din.
32376/24=1349din. mesečno
Za 1000din. sa trenutnom promocijom Vip je skuplji u odnosu na Telenor.
Fino su oni podelili, VIP ima onaj jeftiniji KN1, ali sporija brzina (na papiru), Tln ima ovaj sa max. mogucnom brzinom, ali isto sa 100GB ogranicenja, MTS ima +100GB pola UO, i onda VIP Vikend Net bez ogranicenja, ali dosta skuplje.
KN2 i KN3 zvanicno nisu vise konkurenntni, ali u praksi videcemo :)
 
Nema sta cekamo i vidimo.Jedina nada je Vip,posto telenor i telekom kopiraju Vip. Polako vreme radi za nas,cekamo da se otvore i ponude flat internet barem do 1000gb kao kod komsija. :)
 
Da li je moguce da je T-nor toliko k.l.o.s.a.r.s.k.a. firma da salje poruke sadrzine, Screenshot_2017-08-17-21-59-26.png korisniku koji uvek i pre vremena izmiruje svoje racune. Ovo tako uvredljivo deluje da posle druge recenice greskom je stavljena tacka vec se podrazumeva zarez, u suprotnom...sta doci ce do cega?
Razmisljao sam da udjem u neku UO, ali posle ovakvog tretiranja korisnika koji nema ni jedan racun a da nije pre vremena izmirio (pod ovim tretiram racun koji je stigao, biva uplacen tog ili sutrasnjeg dana), u T-noru jos od Mobtela, ovako nesto do sada nisam dobio, tako da cu razmisliti sta i kako dalje. Mogu sam da pretpostavim sta se desava onima koji na vreme ne izmiruju svoje obaveze kada redivni korisnici dobijaju neku vrstu precutne pretnje.
 
Čemu drama, ima ljudi koji stvarno zaborave da plate pa im ovo dobro dođe kao neka vrsta podsetnika.

Kako cemu drama? Sto me do sada nisu podsetili, ne mogu drugacije da ga nazovem do b.e.z.o.b.r.a.z.l.u.k., mislim da se na prethodnim stranicama isto neko zalio na istu stvar. Kazes sto dramim, pa kada racun dodje sa cifrom od 8-9k, sto isto tad ne posalju sms da se zahvale za veliki iznos?
 
Zato sto si verovatno placao malo ranije nego sada pa ti se nije aktivirao "reminder". Uvek podsete nekoliko dana do isteka roka. To je najnormalnija stvar oduvek kod njih a i korisna je. Jednom su me bas zgodno podsetili posto sam zaboravio a jednom me je i nazvala devojka iz call centra dan pred istek roka dok sam bio u romingu.
Najbolje jos da odes i da se zalis zbog toga :d
Em si nesto osetljiv, em si totalno besposlen, em bi nama svima "ugasio" korisni podsetnik ;)
Jednostavno predji preko toga i ne obaziri se. Sve je ok ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Da li je moguce da je T-nor toliko k.l.o.s.a.r.s.k.a. firma da salje poruke sadrzine, Pogledajte prilog 234845 korisniku koji uvek i pre vremena izmiruje svoje racune. Ovo tako uvredljivo deluje da posle druge recenice greskom je stavljena tacka vec se podrazumeva zarez, u suprotnom...sta doci ce do cega?
Razmisljao sam da udjem u neku UO, ali posle ovakvog tretiranja korisnika koji nema ni jedan racun a da nije pre vremena izmirio (pod ovim tretiram racun koji je stigao, biva uplacen tog ili sutrasnjeg dana), u T-noru jos od Mobtela, ovako nesto do sada nisam dobio, tako da cu razmisliti sta i kako dalje. Mogu sam da pretpostavim sta se desava onima koji na vreme ne izmiruju svoje obaveze kada redivni korisnici dobijaju neku vrstu precutne pretnje.

Mozes da trazis ako ti smetaju poruke da se bleklistujes i da ti se vise ne salju.
Tako ti dan nece biti upropascen ;)

@Alfa zaboravio si da spomenes da moze tih 100gb da se deli sa voice brojem, lep dodatak zar ne?
 
Poslednja izmena:
Zato sto si verovatno placao malo ranije nego sada pa ti se nije aktivirao "reminder". Uvek podsete nekoliko dana do isteka roka. To je najnormalnija stvar oduvek kod njih a i korisna je. Jednom su me bas zgodno podsetili posto sam zaboravio a jednom me je i nazvala devojka iz call centra dan pred istek roka dok sam bio u romingu.
Najbolje jos da odes i da se zalis zbog toga :d
Em si nesto osetljiv, em si totalno besposlen, em bi nama svima "ugasio" korisni podsetnik ;)
Jednostavno predji preko toga i ne obaziri se. Sve je ok ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Ne razumem? Moram biti politicki korektan, onda necu biti osetljiv i besposlen, u suprotnom sve to jesam, hvala.

Nisam imao prilike do sada da dobijam bilo kakvo obavestenje od njih, sve racune sam izmirivao na vreme osim ovog zadnjeg jer nisam racun dobio.
 
Poslednja izmena:
@Alfa zaboravio si da spomenes da moze tih 100gb da se deli sa voice brojem, lep dodatak zar ne?
Yep! Sa tolikom kolicinom, ni Nitro ni Desp nemaju vise pravo zalbi :)
 
I ja dobijam ponekad taj podsetnik ali vecinom im i stigne tek 1dan pred roka uplata jer ne zurim.

Nego jedno pitanje, jel mogu ja da prekinem ugovor preko maila ili slicno? Radnik kaze da ne moze, mora na licu mesta?
 
Ne razumem? Moram biti politicki korektan, onda necu biti osetljiv i besposlen, u suprotnom sve to jesam, hvala.

Nisam imao prilike do sada da dobijam bilo kakvo obavestenje od njih, sve racune sam izmirivao na vreme osim ovog zadnjeg jer nisam racun dobio.

E pa nije korektno da ih zbog toga blatis. I ja jednom nisam dobio racun jer mi je dosao neki bangavi postar koji je ko zna gde ostavio racun. Telenor za to nije bio kriv. Poslali su mi sms sa podacima za uplatu i ja uplatio.
Ako ti ostane par dana do isteka roka za placanje oni ce te podsetiti. Ti si placao ranije i zato nisi nikada dobio tu poruku. Telenor to radi zadnjih X godina. Ja isto placam racune cim ih dobijem ali moram dobiti racun u papirnom obliku da ne bih zaboravio. Dobio sam tu poruku 2x u zivotu ali da, dobio sam i to pre jako mnogo vremena.
To oko cega si ti digao frku je cista glupost. Izvini ali tako je. Jel bolje da te ne podsete pa ti da ne platis, oni da te iskljuce a ti da se zalis posle kako nisi dobio racun? Ti ces opet njih napasti a oni su ti sigurno poslali racun i nisu krivi. Printing centar to radi automatski, nece te preskociti, greske tog tipa se ne desavaju.
To sto ih do sada nisi dobijao znaci da si placao pre roka svaki racun. Bolje da ti bace poruku nego da ti neki pajser iz poste napravi problem pa da ides u telenor da se svadjas. E sad, ako ti nije jasno da je ta poruka za tvoje dobro, da se sprece neugodne situacije i da se nerviras jos vise onda dzaba ti i ja druze pricamo.
Nadam se da je sada jasnije ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno