Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

@stonecold,
idi na moj telenor preko mobilnog telefona, pa pod ponuda za tebe aktiviraj promociju.
Ako odeš preko kompa na moj telenor, tamo nema te ponude.
 
@stonecold,
idi na moj telenor preko mobilnog telefona, pa pod ponuda za tebe aktiviraj promociju.
Ako odeš preko kompa na moj telenor, tamo nema te ponude.

Tu sam i išao:
8b29b0ec206bbb55ed86cc8be89b7504.jpg



Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Najverovatnije je tebi aktivirana ova promocija, jer da nije imao bi ovu opciju:

Screenshot_20170621-151510.png
 
Aktivirana izgleda ovako žuto obojeno
 

Prilozi

  • 2017_06_21_17.04.55.png
    2017_06_21_17.04.55.png
    231.3 KB · Pregleda: 126
@pantam ako nisam pogresio nick, care imas li info hoce li Nokia 5 stici do kraja meseca???

Sent from Dead OS ☹

Nema jos najave za 5-ticu.
Sto se tice listinga i price par strana ispred, pristup se strogo kontrolise i pristupa mu se samo na osnovu korianickih reklamacija.
 
Ovako izgleda kad je ponuda aktivirana
edcb3add35361d3a9336b1cc6d67424c.jpg


Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
 
Mene su juce zvali iz korisnickog da dogovorimo produzenje, dobio sam 10K popusta na uredjaj. Covek zvao u podne, danas mi kurir doneo ugovor, posle sat vremena aktivirano. Malo mi je cudno samo sto su mi poslali aktivacije za tarifne dodatke, a za HBO pise 5gb u tom promo sms-u.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Dobio sam promociju 10GB neta na Surf 5 paketu. Dakle, vec imam duplo vise MB uz ugovor na godinu dana, a sad mi u aplikaciji Moj Telenor nude promociju 10GB. Ne znam da li da aktiviram, nigde ne pise zvanicno da vazi i za Surf pakete.
 
Pa ako piše da je besplatno, aktiviraj, šta te briga :)

Edit:
Možda je i greška. Piše i kod mene (Play+1 paket), a kad pokušam da aktiviram napiše mi "servis trenutno nije dostupan"
 
Poslednja izmena:
Mene su juce zvali iz korisnickog da dogovorimo produzenje, dobio sam 10K popusta na uredjaj. Covek zvao u podne, danas mi kurir doneo ugovor, posle sat vremena aktivirano. Malo mi je cudno samo sto su mi poslali aktivacije za tarifne dodatke, a za HBO pise 5gb u tom promo sms-u.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

Dobio si 30% na pretplatu, i telefon umanjen za 10000 din na 24 rate preko TB?
 
Dobio si 30% na pretplatu, i telefon umanjen za 10000 din na 24 rate preko TB?
Nema sanse da je tako. Nego je verovatno uzeo mob uz ugovor na 2 god.,pa posto vise nema 25% na pretplatu onds idu ovi popusti na mob od 5000 do 15000 cini mi se u zavisnosti od paketa

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Nema sanse da je tako. Nego je verovatno uzeo mob uz ugovor na 2 god.,pa posto vise nema 25% na pretplatu onds idu ovi popusti na mob od 5000 do 15000 cini mi se u zavisnosti od paketa

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

Aha, nije to baš povoljno.
 
Poslednja izmena:
Nema sanse da je tako. Nego je verovatno uzeo mob uz ugovor na 2 god.,pa posto vise nema 25% na pretplatu onds idu ovi popusti na mob od 5000 do 15000 cini mi se u zavisnosti od paketa

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
Tako je... Samo uz premium daju 20K popusta.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
2000-2500 lici na data roming, ne na pozive i tacno na onaj limit za Travel Sure 10. (pretpostavljam 2500+PDV)
Sto moze biti i samo jedna sesija kada telefon povuce 7MB.

NAJprostije da proveri da li je to uradio je da vidi u data usage na telefonu za taj dan. Nije lako da se vidi bez Screenshota i zumiranja, nekada i ne moze da se proceni da li je samo roming, ali nekada moze.


Naspram nas? Neograniceni minuti i >1GB za 10e u stalnim akcijama su dranje na prepaidu? (cesto i ja i drustvo idemo u Austriju, ovakve prepaid akcije su maltene svakodnevne).
Sta jos treba da ima za tu cenu, HBO Go? :D



A kakve ovo veze ima sa MOBILNOM komunikacijom?


Da je ovo tacno, reklame ne bi radile ;)

Mobilni provajderi vuku net sa Marsa?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
meni na surfuj 5 tarifi ima u ponudi ta promocija 10gb na 24 meseca za dz. nisam pod uo. sta ce biti ako probam da aktiviram tu ponudu?

Poslato sa Note3
 
Dobro veče može li mi neko od Vas bolje objasniti kako do ove promocije 10GB za dve godine

Hvala na odgovoru
 
Mobilni provajderi vuku net sa Marsa?
Ne, ali kakve to veze ima sa izdvajanjem infrastrukture za internet?
Kakve veze ima internet sa voice saobracajem i EU romingom? (nije izdvojena infrastruktura u drugim zemljama)
 
Vrlo je jednostavno.

Sve sto se desava u telekomunikacionom sektoru se odrazava na sve njegove delove.

Kada drzava da infrastrukturu na izvol'te i svima jednako, to je jedan ogroman benefit za poslovanje i njegovo planiranje.

VIP je muku mucio (mozda i dan danas) jer placa zakupe za optiku jer nema svoju.

Da svi mogu da koriste Telekomovu infrastrukturu ponuda bi sigurno bila darezljivija. Ovako se troskovi prelivaju na korisnike, a svi hoce mobilnu komuikaciju.

I tako...
 
Poslednja izmena:
Kakve to veze ima sa VOICE komunikacijom i ROMINGOM u mobilnoj?
 
Pa voice ide kroz istu infrastrukturu, a troškovi se nadoknadjuju kroz sve usluge, ne mora glava za glavu.
 
Poslednja izmena:
Ne mora, ali niko nece dozvoliti da bude konstantno u minusu za voice, a da to nadoknadjuje kroz net.

Voice ide kroz istu infrastrukturu? Ne znam za RUmuniju, ali u JK je skroz odvojena, iako drzava DAJE besplatno za koriscenje net infrastrukturu.
Jesi siguran da je i to drzavno?
 
IMG_4340.JPG

Ovo je cista sprdnja, nakon sto sam im skrenuo paznju na to da ne obavestavaju svoje korisnike o izmenama uslova a ogranicili su net za drustvene mreze digitalni servis na 2GB, rekla mi je da zanemarim to obavestenje koje samo zbunjuje (pisalo je da vazi od juna). Kad, hop, evo novog!


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno