Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Zar nije to preko 50h gledanja?
 
Očigledno imaju neku fair usage klauzulu sitnim slovima za taj "neograničen saobraćaj" za HBOGo
 
Ma koja fair usage klauzula, potrošio je samo 23gb to je 23 serije, ili desetak filmova. Koji prevaranti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trebam da dobijem iPad sa mogućnosti ubacivanja SIM kartice u njega. Koristi li iko od vas kod Telenora neki paket samo za NET na recimo tabletu nekom? Ne znam šta da uzmem za njega?


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Cim isu stavili zvezdicu, znaci da nije bas kako kazu ...
Prenesi Play+ i Premium+ paket

Ukoliko si korisnik Prenesi Play+ L, XL, XXL i Premium+ paketa, u okviru Moj Telenor aplikacije ili portala Moj Telenor možeš da se odlučiš za HBO Go kao servis koji možeš da koristiš bez dodatne nadoknade u okviru paketa, sa neograničenim* internet saobraćajem za korišćenje ovog servisa.

* Internet saobraćaj je namenjen korišćenju HBO GO usluge u domaćem saobraćaju. Telenor zadržava pravo na ograničenje internet saobraćaja za korišćenje HBO GO usluge kako bi svim korisnicima omogućio korišćenje ovog servisa po optimalnim uslovima.
 
Trebam da dobijem iPad sa mogućnosti ubacivanja SIM kartice u njega. Koristi li iko od vas kod Telenora neki paket samo za NET na recimo tabletu nekom? Ne znam šta da uzmem za njega?

Koristim ja Surf 5 tarifu na iPad Pro - u, radi bez greške sa 4G+ brzinama (uglavnom bude oko 80 mbit/s). Lepa stvar je što u slučaju da planiraš da gurneš SIM karticu u iPad, ne moraš da se vezuješ ugovornom obavezom, samo uzmeš SIM karticu i voziš.
 
"Imajući u vidu da više od polovine ukupnog mobilnog internet saobraćaja u Srbiji prolazi kroz Telenor mrežu, želimo da našim korisnicima obezbedimo odličan 4G internet, gde god da se nalaze. Da smo u tome i uspeli, potvrđuje prvi izveštaj RATEL-a za ovu godinu. Pokrivenost stanovništva, kvalitet signala i brzina interneta jesu najvažnije karakteristike mreže za svakog korisnika, a naš prioritet je da obezbedimo konzistentnost njihovog iskustva u Telenor mreži u svakom trenutku, bilo gde u Srbiji", rekla je Ingeborg Øfstuhus, generalna direktorka Telenora."

Uvidom u podatke za poslednjih godinu dana, Telenor je sagradio i najviše novih 4G baznih stanica, čak 730
..
 
Ako sa 830 stanoica pokrije 10% teritorije i 50% stanovnistva, a sa 730 BS trvrdi da je pokrio 50% teritorije i jos 40% stanovnistva - nesto ne stima.
 
Vidi se da je bila ocigledna greska: 830BS, a 10% stanovnistva sto je nemoguce. Trebalo je da stoji 200-300.
 
Alfa,polako,smiri se,znam da je ovo stres za tebe,ali imaju dobri lekovi za smirenje...drmni koji,lakse ces podneti :)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Ako su ovako "pokrili", slobodno, meni ce trebati 2l dobrog vina da castim, a ne da se smirim :)
 
Samo smireno,ja razumem da si sokiran i pokrivenoscu teritorije i broju BS i net protokom.
Sta ja oduvek govorim?
Telenor uvek medju zadnjima pokriva (tako bilo i sa 3g i sad sa 4g),ali na kraju uvek najbolje i najvise imaju ;)
Onaj Turk ce se utepa,nek mu neko okaci na twiter ili gde vec kaci ona *****na merenja ovaj izvestaj ;)
Gde mogu da mu posaljem poruku da ode par kilometara od centra grada i onda da meri...? ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Protokom? Protokom uopste nisam impresioniran. Imas moje rezultate od juce, Telenor postpaid kartica, nista impresivno.

Ako verujes u ove brojke, pod uslovom da nisam nesto lose video ili proracunao, ispada da je Telenor sa 120 BS pokrio 50% teritorije Srbije, tj. jedna BS po 312km2. Ako mislim da je to realno, odo ja po treci litar vina ;)

Ajmo ostatak u Vestima, da ne trujemo temu.
 
Samo se ti smiri,razumem te u potpunosti,ovo je sok za tebe.
Imas pravo bolje umesto lekova vinom da se smiris,zdravije je ;)
Kad Vip ima vise od 50% ukupnog neta i bude izvlacio ove brzine onda se javi. Lako je uzvlaciti 100-tke sa nekih recimo 15% net opterecenosti,da imaju kao telenor ne bi ni 30 brzinu presli i to na 1800 ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Aj sad necemo ko vukovi da kidamo alfu, nemojte da ga tovarite vise, shvatio je i on a i ostali da se Telenor samo pripremao za Vipov odgovor na ono sto su uradili na pocetku sa 4G, sada vec vidim da je Telenor ipeak bolji ia u pokrivenosti i stabilnosti, i opusteno parira u brzinama, sto se nekako na forumu najvise gleda/ceni kad pricamo o ova tri operatera mobilne telefonije.
Stvarno se mora priznati da su uradili dobru stvar i uzvratili udarac Vipu, jos ako dodamo da su poklonili po 10GB sto Vip nije nego je dao NEO minute sto realno koristi mozda 1-2% ljudi, ja ni ovih 500 ne potrosim ostane mi po 300-400 svakog meseca, ali zato imam puno unutar Vip mreze, ali to im je ionako free, tako da danas su GB potrebniji od minuta ili vec sad starih i zaboravljenih SMS-ova.
Pravi udarac Vipu to cak ni alfa ne moze da ne przna, jel da alfa, ako jos dodamo da su brzine NElimitirane(jel tako alfa) onda se dodje do toga da ce Turk plakati i da nema vise videa koji ce nas zasmejavati, ej jedan CEO da se onako klincki ponasa pa to je tako, ne znam...
 
Brate jednostavno moram da ga tovarim...to je jace od mene,prvo sto sam opet upravu,a drugo jer ipak zna se ko je jos uvek No.1 ;)
Alfa druze podnesi ovo muski :) ne opijaj se previse vinom ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Miso, po svim brojkama, svega ~50% korisnika koristi data. Cak i po Telenorovim brojkama. Tesko da ne koriste minute i SMS znaci ovih ostalih 50% :)

VIP je prvi delio prilicno GB, 3GB zauvek, 1-3GB za online, Flat net 12 meseci (da, flat u postpaid tarifama), Vikend Net koji je totalni flat...

Ako neko ne nadje gde je greska u brojkama, ja se samo mogu gromko smejati tvrdjama da je sa 120 BS pokriveno 50% teritorije i 40% stanovnistva.
 
Telenor se i dalje ne oglasava povodom naprasnog i prikrivenog limitiranja digitalnog servisa na ukupno 2GB od 1. juna a do tada je bilo neograniceno


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Pa i ne treba da daju kome je to potrebno danas? Kazem mozda 1-2% ljudi imaju potrebe za neogranicenim minutima(kazi ako nije tajna koliko ti to NEOgraniceno koristis napravu koja zraci u vidu minuta) mislim cemu to, mada ako bih saznao godiste koje si skapirao bih tu potrebu za neogranicenim.
A samo da znas koliko dobrih riba seta gradom to treba juri ne te neogranicene minute, vec neogranicene mogucnosti i uzivaj dok si mlad...
 
Poslednja izmena:
A, to koliko njih zeli neograniceno je nesto drugo. Pitanje je: koliko njih zeli preko 300-500 minuta a da ne placa pritom preko 2000? Slozices se, skroz druga situacija, a skroz realna.
 
Za nekoga ko juri neogranicene mogucnosti vrlo ograniceno razmisljas.
Ja ih ne jurim(ja sam svoju uhvatio davno), niti ograniceno razmisljam, lepo sam te kulturno pitao, neces da odgovoris, ne moras, ali izgubio si uopste povod zasto bih sa takvim sagovornikom uopste vodio dijalog i normalnu konverzaciju te cu se povuci iz iste sa tobom.
Ni na jedno mi pitanje nisi odgovorio osim sto si vredjao te pokazao da si jos u pubertetu i to zestokom.
Pozdrav
A, to koliko njih zeli neograniceno je nesto drugo. Pitanje je: koliko njih zeli preko 300-500 minuta a da ne placa pritom preko 2000? Slozices se, skroz druga situacija, a skroz realna.
To da.
EDIT
Al ces se sloziti i ti sa tim da danas GB ljudima vise znaci nego sms i minuti, a to Vip ne daje sakom i kapom a Telenor je bogami tu sad bio siroke ruke, 10 GB ni 5 ni 6, dok se Vip cima za 1,2,3 i to online da produzis UO.
A danas su MB mega bitni kako im glasila reklama za Nova tarife, a ono cvrc.
Aj sad budi realan i kazi da li su GB ili sms bitni ili minuti(neograniceni koji su opet ograniceni u nekom smislu).
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno