Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

U sredini gde ja živim telenor je jači bar 50% od vipa
Tako ti je u skoro celoj Srbiji.
Zbrises malo dalje od velikog mesta,a ono Vip vatas po coskovima stana kao pre 20 god. ;)
Nema ni za osnovni poziv,kakav crni 4G ;)


Nego kakav sam ja baksuz,nikako da potrosim bar priblizno minute da mogu ko covek preci na onaj od 1750 zbog sevisa vise tj. Hbo...sve mi ostane oko 100-150 minuta i novi mesec i opet mi sibnu nove minute i sve tako...nekad spucam 200,nekad preko 400-500 min...i nikako da mi ostane bar 50 pa da predjem da mi ne skinu puno...braco mila.
Meni onaj Vip neo nista ne bi znacio,jer ni ove minute ne trosim sve ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Hehe al ste zagrizeni za telenor i ubedjeni da je najbolji. Pisao sam vec negde da sam komercijalista i imam telenor sluzbeni i vip privatni. Vip je ubedljivo sasio telenor svuda sto se 4g signala tice. Sto se Telenora tice, skoro svuda imam signal, isto je i sa vipom. Desava se da tamo gde ima telenor, nema vip i obrnuto, gde mi je vip 4g, telenor ne moze ni da uspostavi vezu. Putujem dosta, dnevno bar 300-500 km i znam sta pricam. Izvestaje saljem sa sluzbenog maila, pa sam prinudjen neki put da pustim hot spot sa vipa na telenor da bi jedan mail od 400kb otisao. Ovi likovi poput dzosue sto pricaju da vip nema signala, zaprsvo nemaju pojma o tome jer i sami ne koriste, a daju sebi za pravo da pricaju i pisu svasta. Zali Boze potroseno vreme na njegovo kucanje... Zadnju poruku o propustenom pozivu na vipu zbog signala sam dobio 2013 godine i to pre doline jorgovana. Telenor biznis paket mi je okej i ostaje mi gomila minuta, nisam nesto opteretio njega sem sto ga koristim za posao, a vip za sve ostale zajebancije.

Dakle ni jedan ni drugi ni treci nisu idealni. Vip je ubedljiv svuda sa 4G , Telenor sa 3G i to je to.
 
Tako ti je u skoro celoj Srbiji.
Zbrises malo dalje od velikog mesta,a ono Vip vatas po coskovima stana kao pre 20 god. ;)
Nema ni za osnovni poziv,kakav crni 4G ;)


Nego kakav sam ja baksuz,nikako da potrosim bar priblizno minute da mogu ko covek preci na onaj od 1750 zbog sevisa vise tj. Hbo...sve mi ostane oko 100-150 minuta i novi mesec i opet mi sibnu nove minute i sve tako...nekad spucam 200,nekad preko 400-500 min...i nikako da mi ostane bar 50 pa da predjem da mi ne skinu puno...braco mila.
Meni onaj Vip neo nista ne bi znacio,jer ni ove minute ne trosim sve ;)

Eto ti ga sad a meni malo, a imam taj od 1750din. i sad sam uzeo ovaj vip NEO 4 valjda ću se konačno sit ispričati :p
 
Hehe al ste zagrizeni za telenor i ubedjeni da je najbolji. Pisao sam vec negde da sam komercijalista i imam telenor sluzbeni i vip privatni. Vip je ubedljivo sasio telenor svuda sto se 4g signala tice. Sto se Telenora tice, skoro svuda imam signal, isto je i sa vipom. Desava se da tamo gde ima telenor, nema vip i obrnuto, gde mi je vip 4g, telenor ne moze ni da uspostavi vezu. Putujem dosta, dnevno bar 300-500 km i znam sta pricam. Izvestaje saljem sa sluzbenog maila, pa sam prinudjen neki put da pustim hot spot sa vipa na telenor da bi jedan mail od 400kb otisao. Ovi likovi poput dzosue sto pricaju da vip nema signala, zaprsvo nemaju pojma o tome jer i sami ne koriste, a daju sebi za pravo da pricaju i pisu svasta. Zali Boze potroseno vreme na njegovo kucanje... Zadnju poruku o propustenom pozivu na vipu zbog signala sam dobio 2013 godine i to pre doline jorgovana. Telenor biznis paket mi je okej i ostaje mi gomila minuta, nisam nesto opteretio njega sem sto ga koristim za posao, a vip za sve ostale zajebancije.

Dakle ni jedan ni drugi ni treci nisu idealni. Vip je ubedljiv svuda sa 4G , Telenor sa 3G i to je to.

Ниједан није идеалан, и што је најгоре већ више од две године скоро да не постављају нове БС по селима, евентуално поставе уз неки важнији пут. Али, до пре пола године Вип је имао огромних рупа са 3Г изван градова и главних путних праваца (мада Дринска магистрала никако није споредни пут, где сигнала није било), а и сада их има у (да тако кажем) јужној половини Србија, али полако попуњавају, до краја године вероватно ће већину покрити... И код 2Г до пре пар година (никако 4) је имао огромних рупа, али више не, јер су копирали БС Мтс-а и Теленора (сем понеку важнију што су прескочили, нпр. Сакар/Будишић код Малог Зворника).
Вип је бољи са 4Г покривеношћу од Теленора (али има изузетака Лазаревац, Мали Зворник, као и то да су исти у скоро свим већим градовима..), али је разлика све мања и до краја ове или током следеће године (кад сви све покрију) ће нестати. Тј. Теленор ће имати неки мали проценат бољу покривеност (уз овај однос БС, Теленор отприлике 2050, Вип 1900, плус-минус 50-100), али то није значајно; у принципу, негде један мало бољи, другде други, али најчешће исти... Боље да сад мало пораде и на новим БС - по унутрашњости! Али они јуре нове технологије, „сића корисника" ( непокривених) их баш не интересује...
 
Poslednja izmena:
Odreagovali na mail i zvali me iz korisnickog da odobre 50% na pretplatu ili 10hilj popusta za uredjaj na L i XL paketima. Bio na poslu, ne setih se da pitam, da li taj popust vazi za Telenor banka cene ili samo ove uz tarife?
Da li cu ja dobiti tih 10gb neta ako obnovim ugov uz tu "specijalnu" promociju? Zna li neko?
Rekao sam da me pozove u pon, dok odlucim sta cu. :)

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
Odreagovali na mail i zvali me iz korisnickog da odobre 50% na pretplatu ili 10hilj popusta za uredjaj na L i XL paketima. Bio na poslu, ne setih se da pitam, da li taj popust vazi za Telenor banka cene ili samo ove uz tarife?
Da li cu ja dobiti tih 10gb neta ako obnovim ugov uz tu "specijalnu" promociju? Zna li neko?
Rekao sam da me pozove u pon, dok odlucim sta cu. :)

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk

Mislim da nećeš. Uz 20% popusta na pretplatu daju i 10 Gb ali za 50% mislim da ne.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Dobra ponuda s 10GB neta.
Sad jos mts da izbaci nesto i bice cool. :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Imam 3 postpaid broja kod Telenora,za koje redovno plaćam sve račune. Uskoro mi ističe ugovorna obaveza na jednom broju. Pitao sam ih preko email-a za 50 % ,odgovorili su da je najviše što mogu da ponude 20 % popusta. Da li postoji neka druga mogućnost da dobijem 50 % ,ili da pređem u vip ?
 
Imam 3 postpaid broja kod Telenora,za koje redovno plaćam sve račune. Uskoro mi ističe ugovorna obaveza na jednom broju. Pitao sam ih preko email-a za 50 % ,odgovorili su da je najviše što mogu da ponude 20 % popusta. Da li postoji neka druga mogućnost da dobijem 50 % ,ili da pređem u vip ?

Podnesi zahtev za prelazak kod Vipa. Tada će te kontaktirati i ponuditi 50%.
 
Odreagovali na mail i zvali me iz korisnickog da odobre 50% na pretplatu ili 10hilj popusta za uredjaj na L i XL paketima. Bio na poslu, ne setih se da pitam, da li taj popust vazi za Telenor banka cene ili samo ove uz tarife?
Da li cu ja dobiti tih 10gb neta ako obnovim ugov uz tu "specijalnu" promociju? Zna li neko?
Rekao sam da me pozove u pon, dok odlucim sta cu. :)

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
Taj popust je na cene uz tarife, dakle ne za TB(veće) cene. Uz ovu promociju nećeš dobiti 10GB.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Hmmm ovo nije bilo:


Od juna 2017. godine, za korišćenje usluge Društvene mreže, Telenor pruža 2GB internet saobraćaja, isključivo za ovu uslugu.

U Moj Telenor nema nikakve kvote i slično.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Taj popust je na cene uz tarife, dakle ne za TB(veće) cene. Uz ovu promociju nećeš dobiti 10GB.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
Pa da, tako sam i mislio jer je to nezvanicna ponuda. Kao sto nisam mogao da aktiviram ni superset ni telenor vise, jer sam imao 25% popusta uz telefon. Steta...
Svidja mi se XA1 ultra, ali je maalo mnogo 18K uz play+XL.

Sent from my GT-N7105 using Tapatalk
 
K9d operater se za kes ne isplate telefoni samo ako hoces na rate. Kad smo kod rata ne isplati se da budes privatnik, ne mogu nista zivo da uzmem na rate.
 
Hmmm ovo nije bilo:


Od juna 2017. godine, za korišćenje usluge Društvene mreže, Telenor pruža 2GB internet saobraćaja, isključivo za ovu uslugu.

U Moj Telenor nema nikakve kvote i slično.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Sad sam zvao KS, naravno niko nista ne zna. A meni ostalo 400MB ovaj mesec a uvek imam gomilu bas zato sto koristim samo drustvene mreze. Rekao je da ce me pozvati pa javljam sta ce sad da smisle


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Hvala Petre. Morao sam klik po klik da mu objasnjavam u razgovoru gde da udje. Uzmu ti 15 din i prave se prosti. Ubedjuje me da je sve neograniceno i da nema nikakvih izmena, posle me pita na koju stranu uslovi koriscenja mislim............

Gospodjica na cetu tek nema veze sa zivotom i kaze da se izvinjava ako je doslo do nesporazuma ali oni mogu da menjaju pravila kako zele i nisu u obavezi da obavestavaju korisnika. Ali su zato u obavezi da 5 puta mesecno salju glupave Capture poruke i sta sve ne


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
U dilemi sam, posto su vip cene telefina otise sky high od ovih novih tarifa...
Kapiram da se meni licno najvise isplati play l uz 20 posto popusta na pretplatu, ovih 10 gb neta i telenor porodica. Jedino sto se nisam setio da pitam da li telenor porodica povecava i tih dodatnih 10gb neta.
 
Otišle skyhigh!? A telenor i dalje ubedljivo dere sa telefonima


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da. Do skoro sam uz vaucer imao s7 edge za dinar uz 3700 mesecno, sada uz vaucer i vecu pretplatu kosta dosta vise
 
Aman vise!
Pa nisu oni prodavnice telefona nego mobilni operatori.
Njihovu ponudu telefona shvatite kao "eto da ne kazu da nema da se kupi".
 
E sad da li se dobija tih 10gb ako se uzme play L paket ali bez uo?
 
Aman vise!
Pa nisu oni prodavnice telefona nego mobilni operatori.
Njihovu ponudu telefona shvatite kao "eto da ne kazu da nema da se kupi".

Bio bi u pravu da ne postoje mobilni operateri u drugim zemljama nego samo kod nas.
Ali, postoje. I pogledaj njihove cene.
 
Poslednja izmena:
Oni isto zaradjuju na tim mobilnim telefonima i ne daju ih za dz.
 
Da. Do skoro sam uz vaucer imao s7 edge za dinar uz 3700 mesecno, sada uz vaucer i vecu pretplatu kosta dosta vise

Šta ti sad napisa!? Pričamo o ceni telefona a ti pominješ vaućere(koji su samo zaposleni u Vip-u dobijali) i akciju na S7e koja je trajala 2 nedelje


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta ti sad napisa!? Pričamo o ceni telefona a ti pominješ vaućere(koji su samo zaposleni u Vip-u dobijali) i akciju na S7e koja je trajala 2 nedelje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pricamo o tome, da ta akcija nije trajala samo toliko, kao i da sa tim istim vaucerom sada nema ni priblizne cene tog istog uredjaja, cak ni za vise para.
Sta tu nije jasno??
Koji god tel da pogledas skuplji je uz nove pakete...

a za synn, pa jesu prodavnice mobilnih telefona, jer ih prodaju. I nemoj da se lazemo, svaki telefon ima preporucenu maloprodajnu cenu, pa ti vidi gde su oni tu...
A ako nije jasno, evo ti banalan primer mts, paket od 2000 din.
Sracunaj koliko bi tel trebao da bude jeftiniji od preporucene maloprodajne cene (za 24x800 din), pa vidi da li se uklapa. A da ne pominjemo sto oni dobijaju po veleprodajnim cenama
 
Mali update, onih 10gb ostaje 10 i ne povecava se kada imate telenor porodicu ili telenor vise.
Pitao sam da li ima sanse da produze tu akciju, odgovor je ne, jer za kasnije spremaju druge promocije
 
Stigla mi je poruka od Telenora vezano za HBOGo.

1.png

a potrošio sam saobraćaja do sada

2.png

Da li ovo znači da HBOGo nema neograničen saobraćaj, već da je samo povećan sa 5 na 25 Gb?
 
Nazad
Vrh Dno