Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Sta mislite kolike su sanse da neko ko hoce da predje na Telenor dobije tih 50%?
 
Siguran za ovo?
Meni su u prvom mandatu trazili 3 meseca, a za drugi rekli 6.
Dosta dolaznih oziva sa drugih mreza, racuni placani po dospecu...
 
Jesam jer je ovako bilo kod mene.. Dosta dolaznih poziva tipa 40-50 minuta svakodnevno mesec-dva i zatim opet poslao mail na koji su odgovorili pozitivno. Doduse ovo je bilo pre 3 godine.
 
E pa verovatno je to, posto su povecali na 6 meseci period do sticanja statusa korisnika, a tek sa tim statusom imas pravo na bilo kakvu pogodnost
 
U prvom mailu, par dana posle potpisivanja ugovora, su naglasili da tek posle 6 meseci korisnik ima pravo na pogodnosti. Poslao isti mail 50 dana i javise se da posalju ugovor sa 50%.
Cenim da su presudni bili dolazni pozivi.

Sada mi je ostalo 3 meseca do kraja UO i razmisljam se da li da obnavljam sa 50% ili 20% i Superset.
 
Poslednja izmena:
haha, oni nekad ne znaju gde biju, meni su dali popust tada posle 3 meseca na start paketu.
Sad sam zvao cc, kazu i posle 6 meseci na pre paidu se stice status korisnika.
Okusacu srecu, jer me mts ne zanima posle danasnje ponude, a ovi neo paketi su mi bezveze
 
Apsolutno ga razumem. Takođe nemam potrebu za neograničenim minutima tako da mi njihova ponuda ne donosi ništa što ovde nemam. Izuzimajući to sa minutima ovde imam više za manje para. Da trošim neku nenormalnu količinu minuta, druga priča naravno.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
haha, oni nekad ne znaju gde biju, meni su dali popust tada posle 3 meseca na start paketu.
Sad sam zvao cc, kazu i posle 6 meseci na pre paidu se stice status korisnika.
Okusacu srecu, jer me mts ne zanima posle danasnje ponude, a ovi neo paketi su mi bezveze
6 na prepaidu? Ko ti ovo rekao :)) ?

sent from tapa for android :)
 
Ja sam isto vagao za NEO pakete ali mi uopšte ne trebaju neograničeni minuti. Kod Telenora sa 20% popusta i Superset promocijom na paket Play +L imam sve što mi treba (HBO Go, HD paket kod SBB-a, Deezer).


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Neograničeni minuti i poruke i 2 GB neta za 999 dinara ti je bezveze!?
Neka Telenor da ovakvu ponudu, ja ću biti veoma zadovoljan.

Meni ponuda zvuči extra, ali nemam potrebe za istom, pa bi to neko mogao da protumači kao "bezveze". Već godinama u paketima imam mnogo više sadržaja nego što potrošim, a ukupan mesečni trošak mi je uvek ispod planiranog budžeta. Mada, uglavnom mene zovu, pa meni najčešće i nije do telefoniranja :d

Mobilne komunikacije su već dovoljno jeftine da je bilo pitanje trenutka ko i kada će da ponudi flat razgovore/poruke.
 
Neograničeni minuti i poruke i 2 GB neta za 999 dinara ti je bezveze!?
Neka Telenor da ovakvu ponudu, ja ću biti veoma zadovoljan.

Pa nisu mi potrebni neograniceni minuti. Sa npr 600 ka svima i omiljenim ka devojci, a vise neta i dodatnim uslugama, meni vip nema sta da trazi sa ovom ponudom

6 na prepaidu? Ko ti ovo rekao :)) ?

sent from tapa for android :)

Danas zvao cc telenora, posto su mi iz mts na moju molbu za iphone po privilegovanoj ceni uz postpaid dali samo 2 meseca gratis sto sma odbio i istog dana broj rebacio na prepaid.
Sada taj prepaid selim na telenor i u decembru kad mi istekne ugovor za vip, traxim 50% na play xl
 
Mobilne komunikacije su već dovoljno jeftine da je bilo pitanje trenutka ko i kada će da ponudi flat razgovore/poruke.
Nije ni bilo pitanje cene samih komunikacija, vec raspodele trzista. Tek kada mreze imaju neki reciprocitet u odlazim i dolaznim mogu ponuditi ovako nesto.

Ja rekoh jos pre nekoliko godina da ce nas samo deliti brzine i kolicina podataka uskoro :)

@Stone, nije mi bas jasno zasto ti se to isplati vise nego da recimo uzmes 50% popusta na veci paket? Imaces vise sadrzaja nego sa SuperSetom na L paketu, a placaces manje :) Jedino neces imati HD paket kod SBBa, ne znam koliko to realno znaci ljudima.

@Nemanja, zar nisi ti bio na VIPu, koji MTS?
zasto si prebacio na prepaid, zvanicno 3 meseca ne mozes prebaciti broj sada. (MTS ce verovatno dati, ali zvanicno ne bi trebao)
 
Poslednja izmena:
Komplikujem alfa i sebi i njima.
Glavni broj mi je na nova 6 do decembra.
Kod mts imam jedan kt sa jos jedno 7 meseci ugovora
Kod mts sam uzeo zbog lepog broja jos jedan paket, prvo net, a prica i sad ga uredno prebacio na prepaid.
Ako ne budu dali, dobice mail kao i telenor svojevremeno gde sam im malo pojasnio ko je vlasnik broja i sta ratel radi. Tada su ovi pricali kako je to tehnicki neizvodljivo, ali su brzo izveli kada sam im rekao da sam ja vlasnik broja i iskljucivo ja odredjujem sta cu sa njim i da cu vrlo rado da konsultujem i ratel.
 
RATEL kaze da ne mozes 3 meseca prebaciti broj, nakon promene postpaid->prepaid i obratno. Tj. zakon :)
 
@Stone, nije mi bas jasno zasto ti se to isplati vise nego da recimo uzmes 50% popusta na veci paket? Imaces vise sadrzaja nego sa SuperSetom na L paketu, a placaces manje :) Jedino neces imati HD paket kod SBBa, ne znam koliko to realno znaci ljudima.

Meni baš znači HD paket kod SBB-a a košta 460 din. Razmišljao sam da uzmem 50% i Play +XL ali mi računica opet ne odgovara.


Sent from my iPhone 7+ using Tapatalk
 
Drago mi je što niko sa foruma izgleda ne čita Informer :)

Послато са SM-N920I уз помоћ Тапатока
 
Ne SBB već šef CIA :) :)

81604f511b27a22e7fece1891936a081.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nadajmo se da nece prodavati...
 
Gospodja/ gospodjica mi je u lelenoru u Nisu rekla,posle moje recenice da sam sa ova 3 broja 10 godina u telenoru, rekla "Nikakve popuste i promocije ne dajemo,niti specijalne ponude.Pakete imamo istaknute na panelu idi pa sam izaberi." Okeeeeeej

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока
 
A što uopšte pričaš sa gospođicom o tome kada je milion puta ovde rečeno da oni u poslovnicama nemaju ovlašćenja za takve stvari i da ništa što nije zvanična ponuda tamo ne može da se dobije...?

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno