Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Shvatam sada, nisam dobro razumeo prvo. Sry.
 
Alfa totalno si moderan, kao podrška ovde nam prisutnog norveškog operatera (Sry) :D
 
Ocigledno je da sam preskocio nekoliko casova u skoli sto se vip kucnog neta tice, zar taj net ne moze da se koristi max na jednu ili dve bazne stanice a kad odes van njihovog dometa onda nemas nikakav protok?
 
Ocigledno je da sam preskocio nekoliko casova u skoli sto se vip kucnog neta tice, zar taj net ne moze da se koristi max na jednu ili dve bazne stanice a kad odes van njihovog dometa onda nemas nikakav protok?

Ma po stoti put možeš da ga koristiš bilo gde u Srbiji, možeš i karticu da ubodeš u bilo koji telefon a u ZTE ruter i bilo koju karticu drugih operatera...
 
Ocigledno je da sam preskocio nekoliko casova u skoli sto se vip kucnog neta tice, zar taj net ne moze da se koristi max na jednu ili dve bazne stanice a kad odes van njihovog dometa onda nemas nikakav protok?

Ja sam isto mislio da ce tako biti, ali u sustini oni ti kada potpisujes ugovor garantuju taj kvalitet samo na toj BS/lokaciji, ali radi svuda...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
krastavac stvarno nisam pratio sta se desava sa tim i izvinjavam se ako je to pitanje postavljeno mnogo puta. To je vec druga stvar i ako je tako onda se vip u ovom momentu najvise isplati posto je flat.
 
Reci mi molim te, kad si potpisivao taj novi ugovor da li si takođje potpisao neki papir da se slažeš da mogu da ti redovno proveravaju status u kreditbirou i bez tvog znanja? Čuo sam da je to nešto novo...mada možda je i izmišljotina


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jok. Čista izmišljotina. Potpisao samo aneks i to je to.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
"Ptopisao papir da se slazes da mogu da ti redovno proveravaju status u kreditbirou i bez tvog znanja" - oxymoron :)
 
@BoskeBG Hvala

@alfaunits pogrešno sam se izrazio, mislio sam da redovne provere kreditnog biroa bez da pitaju svaki put korisnika


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne kapiram sta imaju od toga da proveravaju svoje korisnike na kreditnom birou svaki cas?

sent from P9 lite
 
Oni ništa, ali priča se da kreditni biro hoće da pooštri kontrolu nas građana pa uvodi češće provere


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kako da otkljucam telefon kome je istekla garancija u Telenoru? Da li se gasi kartica koju koristim kad otkljucam mob?
 
U Telenorovoj poslovnici podnosiš zahtev da ti pošalju kod za otključavanje telefona. Kartica se ne gasi, naravno.
 
Ne, vec posalje email sa imenom i prezimenom onoga na koga glasi ugovor, jmbg, imei telefona i mozda model na [email protected]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
U Telenorovoj poslovnici podnosiš zahtev da ti pošalju kod za otključavanje telefona. Kartica se ne gasi, naravno.

Ne, vec posalje email sa imenom i prezimenom onoga na koga glasi ugovor, jmbg, imei telefona i mozda model na [email protected]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Može i tako, ja sam podnosio zahtev u poslovnici.

Ok, hvala vam. :)
 
Vazi uz 20℅ na pretplatu bez telefona i uz obnovu.

Takodje vaze i Moja porodica i Telenor vise pa mozes paket dobro da "nadrukas".

Ima i ono 30℅ popust na pretplatu i telefon preko banke ali to je drugo.
 
30% + telefon preko telenor banke može.


iP7
 
Hvala...
Uzet telefon preko oglasa, tako da se ide na 20% na pretplatu. Može bilo koji paket da se uzme, ne utiče na promociju?
 
Trebalo bi za sve pošto je to standardna ponuda. 50% nije i zato ne daju.


iP7
 
Kod njih ništa nije sigurno pošto im na sajtu piše da oni koji imaju bilo koji popust ne mogu da aktiviraju SS, a ovamo opet daju uz taj 20% čime stvaraju konfuziju glede selektivnosti.
Red bi bio jednom da napišu nešto konkretno što ne bi moglo da se tumači dvojako ni sa njihove strane, ni sa strane korisnika.
 
Popust 20% redovno odobravaju starim korisnicima za ugovor bez telefona i u tom slučaju važe sve ponude (telenor više, superset, kuća), svima.
 
Kod njih ništa nije sigurno pošto im na sajtu piše da oni koji imaju bilo koji popust ne mogu da aktiviraju SS, a ovamo opet daju uz taj 20% čime stvaraju konfuziju glede selektivnosti.
Red bi bio jednom da napišu nešto konkretno što ne bi moglo da se tumači dvojako ni sa njihove strane, ni sa strane korisnika.

Ma nije valjda... Ne nego ti ne razumes napisano, nego tumacis kako ne treba... Hahaha!
 
Poslednja izmena:
Hahahaha, jako smešno... Ili bi bilo da to nije napisao neko ko je danima tražio da ga Telenor lično obaveštava pošto sam nije u stanju da nađe informaciju... Kad sam govorio o dvojakom tumačenju informacija od strane korisnika mislio sam na takve poput tebe - naravno, pod uslovom da prvo nađeš bilo kakvu informaciju, pošto je za tebe i to misaona imenica...

Ali tako to biva kad svaki marveni lekar misli da je lako biti advokat pa se izblamira na dve teme za desetku...
 
Poslednja izmena:
Pa morao sam da te tovarim malo. Priznajem jedva sam docekao. Hahaha!
Sam si mi onomad rekao da nisu duzni da obavestavaju korisnike, nego ko sazna, sazna a ko na sazna ko ga jb. Hahaha, sta sad bi?! :)
Dobrodosao u klub!
 
Poslednja izmena:
Ako sam do sada bio 99,99% siguran, sada, nakon ovog tvog komentara, sam i 100% siguran da ti uopšte nisi razumeo moj post i prirodu komentara u njemu ... Ali dobro, ne mogu da kažem da sam iznenađen time...
 
Ja od prvog vagona govorim da to namerno rade a ti se femkas da ih osudis zbog toga k'o nevina mlada, i jos ih branis. E sad valjda kapiras, kako je to kad nisi nacisto sa njima.
 
Nazad
Vrh Dno