Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

pa naknadno preneti broj iz druge mreže na tu karticu/ugovor?

ova vratolomija nije moguća. broj na kartici možeš da promeniš, za 99 din, u neki drugi koji "pripada" telenor mreži, sa telenor prefiksom (npr 063)


I da li Telenor dozvoljava tethering? Imaću vdsl kod kuće, ali: 1) nestane struja, ne radi ruter, a imam netbuk, pa da mogu na net preko telefona; 2) odem kod nekoga ko nema net u kući, pa ako zatreba. Obe situacije bi se sigurno retko dešavale, ali je lepo znati da mogu. Telekom sam probao, radilo je, nisu poslali policiju ni preteća pisma.

koliko znam, hotspot radi na svim srpskim operaterima bez problema



Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Canejr
Kad "izvadiš" broj iz box paketa onda podnesi zahtev za prenos broja direktno na prepaid u bilo kojoj telenor poslovnici. Kada ti prebace broj u telenor mrežu posle nekoliko dana bi trebalo u moj telenor aplikaciji da imaš dostupan popust od 50% na pretplatu. Kad vadiš broj iz box paketa u mts-u naglasi da želiš da ga prebaciš u drugu mrežu.
 
@canejr
Prepaid broj kupljen prošle nedelje, još nije dopunjen, nekorišćen.
4b0217772918286d7ad92dac0136f6d0.jpg
 
Kako sa MTS postpaida najbezbolnije i najbrže preći na Telenor prepaid?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Da li mora da se ide do shopa ili je sve elektronski pri prelasku sa prepaid na postpaid?

@bobster
Cim istekne ugovorna obaveza sa mts narednog dana ides u telenor i podneses zahtev za prenos broja na prepaid. Onda mts ceka zadnji rok da to odobri. Mozda te pozovu da nude popuste
 
Poslednja izmena:
Da li mora da se ide do shopa ili je sve elektronski pri prelasku sa prepaid na postpaid?

@bobster
Cim istekne ugovorna obaveza sa mts narednog dana ides u telenor i podneses zahtev za prenos broja na prepaid. Onda mts ceka zadnji rok da to odobri. Mozda te pozovu da nude popuste
Hvala. To znači da ne moram prvo u mts-u da prelazim na prepaid nego mogu direktno sa mts postpaida na telenor prepaid?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
nikako ne prelazi u mts na prepaid, nego odmah, sa mts postpaid, na telenor prepaid.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Hvala svima. Meni box ugovor ističe tek početkom februara. Juče sam im rekao da ne želim da produžavam ništa, da ću sve da prebacujem kod drugih i da želim migracioni kôd. Službenica je pomenula 30 dana rok, ali i da će verovatno biti (mnogo) ranije. Nisam siguran ni za plaćanje. Po isteku ugovora, umesto 3700 dinara za paket, bilo bi 4000-4250 što nije tragedija, ali kada se rasturi box, svaka komponenta ima ludačku cenu (samo Omorika 2000).

Inače, iz Globaltela mi ovde rekli da je moguće uzeti karticu sa privremenim brojem, pa kada se izvrši prenos broja iz Telekoma ubace ga na istu karticu. Sad, oni podržavaju više brojeva na jednoj kartici, pa bih nadalje možda imao oba, ali meni je to nebitno. Pritom, taj freepaid kod njih nema neki rok, verovatno mogu mirno da sačekam. Za Telenor akciju se ne zna, a moguće je da traje samo do kraja januara, pa bih morao da se prijavim pre nego što mi Telekom broj bude dostupan za prenos. Prelazak na novi broj, posle više od 20 godina, neću ni da razmatram.
 
Pazite ako prihvatite neku (upsell/uvaljenu) ponudu da onda nema dalje price do isteka ugovora.

Navukli su prijatelja na neki skuplji paket i manji popust i sada nece da promene na paket koji sam mu rekao i 50% dok ne istekne ugovorna obaveza...

Da ne pricamo o tome da se ugovor ne vidi na onom linku koji posalju. Bas ih briga, navatali godisnje bonuse i sada vise ne izlaze u susret korisniku.
 
Pazite ako prihvatite neku (upsell/uvaljenu) ponudu da onda nema dalje price do isteka ugovora.

Navukli su prijatelja na neki skuplji paket i manji popust i sada nece da promene na paket koji sam mu rekao i 50% dok ne istekne ugovorna obaveza...

Da ne pricamo o tome da se ugovor ne vidi na onom linku koji posalju. Bas ih briga, navatali godisnje bonuse i sada vise ne izlaze u susret korisniku.

To je potpisao novi ugovor ili bio običan upsalle?
 
Kako kome. Ja sam uzeo total 25 što sa promocijom u prvih 12 meseci iznosi 55 gb mesečno. Druga godina UO ostaje 25 gb, što mi opet sasvim dovoljno. Naročito što se net prenosi 3 meseca, i to sve za malo više od 1800 din (50% popusta) pretplate

Poslato sa VTR-L29 pomoću Tapatoka
Nisam upucen,kako imas 50%
Sad provalih,to vi sa prepaidom dobijaste...

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
To je potpisao novi ugovor ili bio običan upsalle?

Obnova ugovora. Rekao mu da uzme prenesi 400 sa 10 gb i 2 app, jer je imao neki stari paket... i da im trazi 50%... i oni ga navataju na foru i kazu moze 50%, ali “BOLJE” da uzme GoData sa 2 GB vise - wow (12 GB) “za SAMO 200 din vise”.

I to bude samo 30% popusta i stari godata paket bez deezera. A to bilo par dana pre pustanja novih paketa koji nemaju ogranicenje za premium aplikacije.

Sada nece da prebace na aktuelni godata+ i 50% dok ne isplati “stetu” po ovom ugovoru ili kako oni kazu da ga otkupi.
 
Nema sta da im isplati, kaze raskidam i da vam platim za jedan mesec i da se sutaju u dupe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni nisu dali da obnovim ugovor na Play 10 sa 50%. Kaže može da proba da izabere produženje na stare pakete sa 50%, ali nekada se desi da samo odbije nalog, a desi se i da produži ugovornu obavezu bez popusta, pa onda ide dopisivanje da to rešimo. Kaže, sigurno može da se uradi, ali taj prodavac ne može.

Na kraju sam uzeo GoData+, dobio 5gb više neta, ali ostao bez 100 minuta (koji mi nisu potrebni) i jedne aplikacije. Mislim da je cena ista.

Ono što je novo, kada se potpiše ugovor na 50%, zvanično ne može da se menja paket, osim da se raskine 50% i uzme telefon. Nezvanično, šalje im se mail i onda odobre promenu paketa.
 
Ono što je novo, kada se potpiše ugovor na 50%, zvanično ne može da se menja paket, osim da se raskine 50% i uzme telefon. Nezvanično, šalje im se mail i onda odobre promenu paketa.
Ovo su i meni rekli. Cekaj, jel su tebi dali na kraju 50% na GoData+


Послато са Poco X3 помоћу Тапатока
 
Insajd info, trebalo bi da se omogući VoLTE na huawei telefonima ovih dana.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Hvala za info.
A za iPhone, nista jos? :(
 
Ovo su i meni rekli. Cekaj, jel su tebi dali na kraju 50% na GoData+


Послато са Poco X3 помоћу Тапатока

Da. To mi je ponudio kao najbolju alternativu, jer sam odbio Total 12 za 400 dinara više nego što me je koštao Play 10.
Ovako mi je ostala ista pretplata ili je nekoliko dinara manja, ali sam izgubio jednu aplikaciju u zamenu za 5Gb koji mi nisu potrebni.
U svakom slučaju, za tu razliku u paketu mogu da uplatim Bookmate kada mi bude potreban i sve je na broju.

Ono što mi se ne sviđa, uključili su mi "neograničeni" internet. Kada potrošim paket, brzina 2mbps. I zbog te glupe promocije više ne vidim koliko internet protoka po punoj brzini imam, jer piše neograničeno. Tražiću da mi isključe tu promociju.
 
Pozdrav, trenutno sam u mts-u Omorika 1 paketu i planiram da se prebacim na telenor posto mi istice ugovor kod ovih a nista ne nude. Dobio sam neku informaciju da ako se prebacim na prepaid telenor, da ce nakon nekoliko dana da mi na aplikaciji ponude 50% popusta na postpaid pakete. Jel to istina? Mene zanima total 5 paket, to znaci da bi on kostao 1125 dinara?
 
cao ljudi
gledala sam poslednjih par strana, ali da potvrdim ovo :D

naime roditelji su mi bili u postpaid u telenoru, zatim su preneli brojeve u Vip (isto postpejd) pre jedno 2.5godine jer su ugrabili neku akciju..

sad me zanima, posto su im istekli ugovori u vipu, oni sad treba da odu u telenor i traze da se ti brojevi vrate kod njih ali na prepaid? i posle par dana ce dobiti ponudu za 50%?
da li da gledam pune cene paketa bez telefona? ili vazi ponuda i ako se uzima telefon? i da li je taj popust 50% cele 2 godine ugovora ili neki kraci period?
 
cao ljudi
gledala sam poslednjih par strana, ali da potvrdim ovo :D

naime roditelji su mi bili u postpaid u telenoru, zatim su preneli brojeve u Vip (isto postpejd) pre jedno 2.5godine jer su ugrabili neku akciju..

sad me zanima, posto su im istekli ugovori u vipu, oni sad treba da odu u telenor i traze da se ti brojevi vrate kod njih ali na prepaid? i posle par dana ce dobiti ponudu za 50%?
da li da gledam pune cene paketa bez telefona? ili vazi ponuda i ako se uzima telefon? i da li je taj popust 50% cele 2 godine ugovora ili neki kraci period?
Puna cena paketa sa telefonom i traje celu ug.obavezu

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Pozdrav, trenutno sam u mts-u Omorika 1 paketu i planiram da se prebacim na telenor posto mi istice ugovor kod ovih a nista ne nude. Dobio sam neku informaciju da ako se prebacim na prepaid telenor, da ce nakon nekoliko dana da mi na aplikaciji ponude 50% popusta na postpaid pakete. Jel to istina? Mene zanima total 5 paket, to znaci da bi on kostao 1125 dinara?

Da... upravo tako. Nakon par dana ti se pojavi u Moj Telenor app / Ponude.
 
Ja sam u petak dogovorio Total5, plus 5GB mesecno gratis, na 24 meseca bez telefona i elektronski racun, za 1075din. mesecno. Inace je u pitanju produzetak UO.
 
Poslednja izmena:
Ispada Telenor sad najpovoljniji a uvek je važio za najskupljeg operatera.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Moj cale ima trenutno omorika 1 bez telefona sta da im trazim za obnovu ugovorne obaveze?ako ne daju nista od popusta prelazim u telenor.
 
Odmah trazi prelaz na prepaid u telenor, onda ces ili dobiti najbolju ponudu od mts, a ako ne zelis onda odbijes ponudu i procitas par prethodnih postova
 
Nazad
Vrh Dno