Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Drugari, koristim paket play+30, sa 50% umanjenja (znaci placam 1.147,00 dinara) i doplacujem za jos 3GB svaki mesec (595,00 dinara). Znaci za 1.742,00 dinara imam neogranicene minute, sms poruke i 6 gb interneta. Ako dobro tumacim sve najbolja opcija bez telefona mi je total10, za 1800 dinara (50% popust)?

Da li postoji jos neka mogucnost koju ne vidim, ili neki paket sa telefonom koji mozda ne kontam? :D

Ako ti nisu presudni neograničeni minuti, najbolja opcija ti je Play 10 (500min, neograničen sms, 10GB neta i 3 aplikacije) za 1150 din (sa 50% popusta)
 
Trebaju mi minuti..
 
Tih 50% popusta ne vazi za korisnike koji bi da predju u Telenor, samo za stare?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Trebaju mi minuti..

Jel mi govorimo o istom telenoru ? Imas gomilu novih paketa povoljnijih za tu sumu, 50 % = 1150.
Total, Play ?
Npr: Total 5. 5 GB+30 GB za 3 aplikacije NEOGRANIČENI MIN/SMS , 2.299 RSD/mes. ?
 
Sta imam povoljnije od moje kombinacije a da budu neograniceni minuti, poruke, 6gb interneta (1750 din?).

Znaci da ne budem ogranicen minutima, i da imam najmanje 6 gb neta? Koja je najbolja ponuda?
 
Poslednja izmena:
Sta imam povoljnije od moje kombinacije a da budu neograniceni minuti, poruke, 6gb interneta (1750 din?).

Znaci da ne budem ogranicen minutima, i da imam najmanje 6 gb neta? Koja je najbolja ponuda?

Povoljnije je total 5 neo minuti i 5 GB neta 1150 dinara(sa 50%) i doplatis jos jedan GB ako ti je on bas neophodan, jos 395 dinara, mada ja nikad ne bih davao za 1GB 400 dinara svakog meseca...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Trenutno sam na paketu Play+20, 1795,00 mesecno, sa popustom 30% me izadje 1256,00.
Imam dodatnih 10gb neta ceo ugovor.
Da li mogu da se prebacim na Total2 koji je 1799,00 mesecno, a pise sa popustom 1199,00 i da zadrzim i popust i 10gb? Danas sam bio u poslovnici i nisu znali ni oni sami, rekli da dodjem sutra... Pa ako je neko imao ovu situaciju bilo bi od koristi.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Trenutno sam na paketu Play+20, 1795,00 mesecno, sa popustom 30% me izadje 1256,00.
Imam dodatnih 10gb neta ceo ugovor.
Da li mogu da se prebacim na Total2 koji je 1799,00 mesecno, a pise sa popustom 1199,00 i da zadrzim i popust i 10gb? Danas sam bio u poslovnici i nisu znali ni oni sami, rekli da dodjem sutra... Pa ako je neko imao ovu situaciju bilo bi od koristi.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

Ja sam imao istu situaciju, ostaje ti 30% popusta ali naravno na veću cenu što za neke pakete dođe skuplje nego da uzmeš standardnu ponudu a ovih 10gb ti ostaje do datuma do kad je i trebalo da traje po starom ugovoru. Da li si isplatio telefon?
 
Nisam.


Sent from my iPhone X using Tapatalk
 
Nisam.


Sent from my iPhone X using Tapatalk

E pa onda ti je situacija ona koja sam ti opisao tj ostaje 10gb i imaš 30% popust ali na veću cenu pošto si pod ugovorom još uvek. Ako isplatiš telefon ranije onda se uo skida i možeš da sklopiš novi ugovor.
 
Sve skapirao, i preveliko mi je cimanje a praktično ušteda je u 50din, tako da ću bataliti za sada, hvala u svakom slučaju!

U međuvremenu sam povezao Telenor Home sa mobilnim i imam čudnu situaciju:
Posedujem stari Telenor Home paket od 100GB po punoj brzini za 1250,00 i pre nije moglo da se poveze sa mojim paketom (Play+ 20).
Sinoć mi je prihvatilo povezivanje i iščitava koliko još imam na Home internetu ali mi troši i dalje moj internet iz paketa prvo.. Jel imao neko sličnu situaciju?

609dec9cc8ab9ca27c8c355bd5284723.png
 
Koliko pre isteka ugovora sad moze da se obnovi dvogodisnji ugovor sa aparatom 26.10.2018 je datum isteka
 
Ja sam preko chta malopre tražio da me pozovu iz službe za brigu o korisnicima jer mi u.o ističe 18.7. Neverovatno! Posle 5 minuta zvali me i dogovorih sa njim 50% popust na total 2 tarifi. Kako mi reče da anex ugovora šalju odmah
 
koja je najbolja varijanta da dobijem neograničene minute ka svima plus deezer? za data mi je svejedno, dosta mi je i 1gb mesečno...čisto da znam šta da tražim, koji paket...
 
koja je najbolja varijanta da dobijem neograničene minute ka svima plus deezer? za data mi je svejedno, dosta mi je i 1gb mesečno...čisto da znam šta da tražim, koji paket...
Total 2 u kome imas 2 servisa ili total obican,ali onda mesecno dizer da placas posto mislim uz njega nema servisa uracunatih,ali moras videti da li ti se to isplati u zavisnosti od toga koliko je mesecno dizer.


Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
onda znači za deezer dobijem 10gb, jel to dosta ako se sluša deezer ceo dan :) ok, dobar deo dana...
 
Sa tim preuzmes mjuzu i on ti je cuva,samo odaberes da sacuva,ne trosi ti svaki put net kad slusas recimo istu pesmu,tako da ce ti biti dovoljno ;)

Ja recimo na svom dizer nalogu imam oko 200 sacuvanih pesama,tako da mesecno ne potrosim ni 100 mb za nove pesme koje preuzmem.
Isto tako mjuzu mozes preuzimati i preko wifi,tako da ne brigaj ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Ako uzimaš telefon mesec dana ranije, ako obnavljaš ugovor bez telefona, tri meseca ranije.
I ako si uzeo neki popust preko cenkanja onda moras cekati do zadnjeg dana (recimo kao ja pre 2 god. sto sam uzeo 25% na pretplatu i mob po ceni uz paket)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
I ako si uzeo neki popust preko cenkanja onda moras cekati do zadnjeg dana (recimo kao ja pre 2 god. sto sam uzeo 25% na pretplatu i mob po ceni uz paket)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
Meni su danas rekli da mi odmah šalju aneks kurirskom službom iako mi u.o. ističe 18.7. Ja sam se takođe cenkao
 
Ko ce ga znati,meni onako rekose. A koji popust si uzeo sa cenkanjem,ovaj kao ja?

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Mislim da sa telefonom kad se cenka onda vazi ovo do zadnjeg dana ugovor

Inace u poslovnici vec imaju Nokia 7+ i kosta 33990 uz Total 2 ili 24990 uz total 5 (za ta 2 paketa sam pitao),mislim da na sajtu jos nisu objavili.
Samo jos da ukalkulisem sta mi je isplativije,da li ovako uzeti za 10000 popusta uz neki od ova 2 paketa ili da im trazim 50% na pretplatu i mob u radnji ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Sa tim preuzmes mjuzu i on ti je cuva,samo odaberes da sacuva,ne trosi ti svaki put net kad slusas recimo istu pesmu,tako da ce ti biti dovoljno ;)

Ja recimo na svom dizer nalogu imam oko 200 sacuvanih pesama,tako da mesecno ne potrosim ni 100 mb za nove pesme koje preuzmem.
Isto tako mjuzu mozes preuzimati i preko wifi,tako da ne brigaj ;)

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka

ok, koji deezer nalog se dobija uz total2 paket? jel free nalog pa ti deezer pušta šta on izabere, ili možeš da pustiš po svom izboru pesmu ili čitav album?
 
Ma premium ti je nalog,radis sta ti oces

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Kada se aktivira dodatak za drustvene mreze,konkretno za fejs,da li dodatak od 10gb vazi za aplikaciju fb lite? Ili taj dodatak vazi samo za oficijalnu aplikaciju?
 
Važi i za lite.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
^ Hvala. Jos jedno pitanje. Postoji li neka dodatna podesavanja za telenor internet kako bi brzina bila jaca? Ili koristite fabricku konfiguraciju za internet?
 
Nazad
Vrh Dno