Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Sta moze od benefita da se trazi kada bih jedan njihov pripejd broj preneo na postpaid ? Uzeo bih Total 2 i Xiaomi mi A3

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Sta moze od benefita da se trazi kada bih jedan njihov pripejd broj preneo na postpaid ? Uzeo bih Total 2 i Xiaomi mi A3

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

50% popusta na pretplatu i diple MB. Preneo sam broj uz druge mreže u Tel. na prepaid (mora prepaid, samo sa prepaid prelaskom na postpaid odobravaju popust 50% - ovo opcija se vidi za par dana kod njih u sistemu), i regularno na to dodaš duple MB. Po meni najbolje ponuda, plus imaš one app Deezer, HBO... definitvno najbolja ponuda, spustili su loptu ove godine.
 
Hvala na odgovoru videcu tako da se odradi.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ček, ovi slepci em ne daju nikakve korisne stvari petkom,em su sad isključili promociju i od sad će ići samo par puta mesečno...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ček, ovi slepci em ne daju nikakve korisne stvari petkom,em su sad isključili promociju i od sad će ići samo par puta mesečno...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Kako pise na sajtu, ta promocija se zavrsila 17.01, a do 17.02. je moguce iskoristiti vaucere.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Plavi petak je završen, ja sam skoro svakog petkao dobijao neki internet protok i svakog petka je uredno aktiviran. Osim pre 2 sedmice, kad sam dobio 10GB do kraja dana i nisu ga aktivirali. Tog dana skinuo preko 4GB Android 10. Nije da mi nedostaje protok, nego eto jedan dan, a ceo plavi petak, su mogli da mi budu korisni i sistem im tog dana trokira.
 
Objavio je telenor na twitteru da plavi petak opet pocinje od 14.2

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Kada klikneš na plavi petak, ima countdown timer, predpostavljam da se uklapa do tog 14.2.
 
Sta moze od benefita da se trazi kada bih jedan njihov pripejd broj preneo na postpaid ? Uzeo bih Total 2 i Xiaomi mi A3

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Ako uzimaš telefon onda dobijaš standarnu ponudu a ako ideš bez telefona onda može onaj popust od 50% na pretplatu i dupli gb koji važe samo za total pakete.
 
Da li po isteku ugovorne obaveze mogu da "podnesem zahtev" za prelazak sa post paida na pre paid, online ili telefonom ili za tako nešto moram lično u poslovnicu?
Da li je moguće podneti ovakav zahtev u roku od 30 dana pre isteka ugovorne obaveze ili sam to sanjao?
 
Jel moze neko da mi pojasni posto mi nije najjasnije ovo sa sajta. Zato sto imam u okruzenju dva kontradiktorna primera.


*Kupovina uređaja na 12 ili 24 mesečne rate dostupna je za sve postpejd tarifne pakete za fizička lica, iz aktuelne Telenor ponude, čija je mesečna pretplata veća ili jednaka od 1495 RSD.  Ukoliko je cena uređaja manja od 14.500 RSD, rate za uređaj se naplaćuju kroz Telenor mesečni račun. Za uređaje čija je cena 14.500 RSD ili viša, kupovina se obavlja putem beskamatnog kredita Mobi Banke na 12 ili 24 jednake mesečne rate.

 Ćale ima telefon koji je preko 14500 vrednost negse od 23000 i placa sve preko telenor racuna i nisu ga uslovili sa ovime gore.

A tast ima za par hiljada skuplji telefon i uslovili su ga da mora da otviri mobi bank.

Da li oni realno smeju da uslovljavaju?

Secam se kad je cale uzimao telefon da su mu rekli da mora da uzme mobi bank ali im nije proslo kad smo ih pitali a kako to mora? Devojka posle rece pa i ne mora uvek.

Nista mi nije jasno.
 
Da li po isteku ugovorne obaveze mogu da "podnesem zahtev" za prelazak sa post paida na pre paid, online ili telefonom ili za tako nešto moram lično u poslovnicu?
Da li je moguće podneti ovakav zahtev u roku od 30 dana pre isteka ugovorne obaveze ili sam to sanjao?
Na osnovu mog iskustva, zahtev za prelazak sa postpaid na prepaid možeš podneti 15 dana pre isteka UO, pošto u tom roku zakonski moraju da realizuju zahtev.
S obzirom da zahtev moraš potpisati i pokazati ličnu kartu na uvid, poseta nekoj od poslovnica je neophodna.
 
Emaremare, naravno da smeju da uslovljavaju. Druga je stvar da li je to dobra poslovna politika.
 
Da li po isteku ugovorne obaveze mogu da "podnesem zahtev" za prelazak sa post paida na pre paid, online ili telefonom ili za tako nešto moram lično u poslovnicu?
Da li je moguće podneti ovakav zahtev u roku od 30 dana pre isteka ugovorne obaveze ili sam to sanjao?

14 dana pre isteka uo podnosiš zahtev i moraš lično u poslovnicu
 
Jel moze neko da mi pojasni posto mi nije najjasnije ovo sa sajta. Zato sto imam u okruzenju dva kontradiktorna primera.


*Kupovina uređaja na 12 ili 24 mesečne rate dostupna je za sve postpejd tarifne pakete za fizička lica, iz aktuelne Telenor ponude, čija je mesečna pretplata veća ili jednaka od 1495 RSD.  Ukoliko je cena uređaja manja od 14.500 RSD, rate za uređaj se naplaćuju kroz Telenor mesečni račun. Za uređaje čija je cena 14.500 RSD ili viša, kupovina se obavlja putem beskamatnog kredita Mobi Banke na 12 ili 24 jednake mesečne rate.

 Ćale ima telefon koji je preko 14500 vrednost negse od 23000 i placa sve preko telenor racuna i nisu ga uslovili sa ovime gore.

A tast ima za par hiljada skuplji telefon i uslovili su ga da mora da otviri mobi bank.

Da li oni realno smeju da uslovljavaju?

Secam se kad je cale uzimao telefon da su mu rekli da mora da uzme mobi bank ali im nije proslo kad smo ih pitali a kako to mora? Devojka posle rece pa i ne mora uvek.

Nista mi nije jasno.

E sad ovo je do sistema, u većini slučaja mora preko banke ali desi se neki put kada sistem prebaci sve da ide preko telenor rata tj rate za uređaj idu preko računa. Znači da zaposleni u poslovnici ne mogu na ovo da utiču.
 
@emaremare Koliko sam ja shvatio sto su mi objasnili u poslovnici, uredjaj do 14.500 ti salju paket plus rata za telefon zajedno. Ako hoces tipa apple moras otvoriti racun kod njih u banci, sa svog na primer ako si u intesi prebacis ratu i oni 3-eg u mesecu skinu sa telenor banke ratu za mobilni koji si uzeo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
@emaremare Koliko sam ja shvatio sto su mi objasnili u poslovnici, uredjaj do 14.500 ti salju paket plus rata za telefon zajedno. Ako hoces tipa apple moras otvoriti racun kod njih u banci, sa svog na primer ako si u intesi prebacis ratu i oni 3-eg u mesecu skinu sa telenor banke ratu za mobilni koji si uzeo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Da tako sam ja skontao ali mi nije jasno kako ćaleta mog nisu sa time uslovili. Moguce da se limit promenio u medjuvremenu a da je bio veći.
 
Ja sam danas bio do telenor poslovnice i presao na total 4 sa duplo vise gb i popustom od 50 posto na paket.Bio sam inace u vip-u i 20.01 sam presao u telenor na prepaid.Sacekao par dana po preporuci koju sam ovde dobio na forumu i danas otisao do poslovnice.Promocija od 50 posto na paket mi se pojavila kod njih u sistemu i potpisao ugovor na dve godine.
Cak su mi ostali i gb iz prepaid promocije koju sam aktivirao pre par dana i dobio nekih 5gb.
Mada mi tih 5gb istice 29.01.
Inace pitao sam u poslovnici da li ce promocija za duple gb biti produzena i u februaru i martu?Kazu da koliko imaju neke informacije promocija nece biti produzena,ali nisu sto posto sigurni.
Mada videcemo kad dodje 30.01 da li ce ostati na snazi ili ne?
 
Da tako sam ja skontao ali mi nije jasno kako ćaleta mog nisu sa time uslovili. Moguce da se limit promenio u medjuvremenu a da je bio veći.
Mislim da su podigli sa 14.5k na 20k bez banke. Preko toga mora da se pravi kod njih racun.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da tako sam ja skontao ali mi nije jasno kako ćaleta mog nisu sa time uslovili. Moguce da se limit promenio u medjuvremenu a da je bio veći.

Pročitaj odgovor koji sam dao članu ducka
Do Septembra je bilo 25000 limit a kad su ga ponovo spustili to ne znam.
 
Poslednja izmena:
^ mozda je i 25k, devojka koja je bila u poslovnici mi je tako rekla. Najbolje nazvati mozda operatera pa proveriti.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jula sam sklopio ugovor sa telefonom (30000) bez Telenor banke, na njihovo insistiranje, iako sam korisnik T. banke.
 
Jel mogu preko telefona da nazovem i prenesem jedan broj iz prepaida u postpaid, total 4 me zanima pa da to odradim pre isteka ove akcije. Inace imam jos 3 broja u postpejdu kod njih, nisam nov korisnik.
 
Možeš u teoriji, šalju ugovor na kućnu adresu preko Daily expressa.
U praksi se raspitaj može li, nekada ograničavaju ko ima više brojeva na jedno ime, zaboravio sam da li je to slučaj sa voice+data ili voice+voice kombinacijom.

0639000 pa pitaj.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno