Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

50% od te full cene pa 50din smanjeno ako ti je aktiviran online račun i dobiješ tu cifru...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

Da, to je to. Zaboravio sam na eRačun.

I meni su isto pričali kako više ne daju da se obnavlja UO na starim paketima... Mada to su uvek pričali pa sam ja dva puta izvukao produženje na starom paketu. Sad se nisam nešto cimao oko toga pošto mi ovi noviji paketi više odgovaraju [emoji2]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka

Isto i meni prethodnih godina, ali sad je bila izričita da nije moguće tako nešto. Sačekaću još malo.
 
Evo i odgovora na moje pitanje sa jedne od prethodnih strana. Hvala na informaciji.
Ja sam bio na pripejdu 3 meseca i nisam dobio tu ponudu. Tako da zavisi sve.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Da li se pri promeni paketa kroz app ostaje ugovorna obaveza (ne produzava se), ostaje popust i promocija (dupli GB...)?
 
Jel imaš uopšte opciju promene u aplikaciji? Meni uvek stoji da mora iz poslovnice da se promeni, kada odaberem promenu paketa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Pitao danas, evo odgovora

Razumem te, ali opcija postoji za slučaj da je promena paketa moguća putem aplikacije. Budući da ipak nije, otuda obaveštenje da je potrebno da posetiš prodajno mesto. ~Nemanja

Za Volte samo odredjen broj modela za Samsung, kao kasnije će moći više modela


[emoji6][emoji6][emoji6]

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Jel imaš uopšte opciju promene u aplikaciji? Meni uvek stoji da mora iz poslovnice da se promeni, kada odaberem promenu paketa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Ako mislis na ovo?

53c1c510d3a1100adf470843d23d2af6.jpg
 
Da, ja to nemam. Mora u poslovnici zato pitam[emoji2357] imam 50% promociju i važeću ugovornu obavezu.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ja sa pripejdom kada udjem u app MojTelenor i odem na 50% popusta samo mi pokaze Total 25, ne mogu da vidim ostale ponude, npr. Total 12.
 
To je za prepaid samo. Imaš u Moj Telenor aplikaciji pod "Dodaj internet".

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ja sa pripejdom kada udjem u app MojTelenor i odem na 50% popusta samo mi pokaze Total 25, ne mogu da vidim ostale ponude, npr. Total 12.
Zato što si uplaćivao dosta kredita pa ti nude samo najjači paket tako je i meni bilo pre godinu dana. Uplatio lupam 1000 din za 10tak dana na prepaid i ispušio za druge pakete. Prelazak na prepaid ako ne daju ovako 50% i day one čim pokaže app preći na post paid, nikako kredit ne uplaćujte.

Sent from my Oneplus 8
 
Ahaaa, pa ima logike, uplatim mesecno sigurno 1300-1400din, kako kad...
A iskreno dvoumim se sada izmedju T12 za 1500din i T25 za 1800din, nekako mi se sad cini primamljiva ova ponuda, mada i 12gb je dosta...ne znam..razmislicu jos koji dan.
 
Sve zavisi kome šta treba. Ja imam total 8 sa sa 50% popusta i duplim gb a od app deezer, hbo, fb i ig. Net se prenosi u naredna 3 meseca i bukvalno se nakupi koliko hoćeš. Jedino da se nigde ne kačim na wifi pa bih možda istrošio. Ali kažem, to je tako za neku moju upotrebu, tako da planiram da idem na Go data jer mislim da mi je ta varijanta dovoljna što se mojih potreba tiče.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Da javim, prešao sam na Go data, ostalo mi je 50% i dupli gb tj. na total 8 sam imao 8gb+8gb, dok sada imam 10gb+8gb.
824,5din mi je sada pretplata i još treba na to 50din da mi skinu za e račun kada bude obračun...Tako da su mi ovih 18gb + 10gb za jednu app(odabrao sam Instagram) i više nego dovoljni, dok onih 250min koji se prenose u naredna 3 meseca isto dovoljni.

Primetio sam da za ovu jednu app sada može i neka od premium da se odabere, a čini mi se da ranije na Go data nije moglo...


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Danas sam neplanirano uzeo ćerki iphone SE uz paket Total 12 i ukupno me izašlo 4350din mesečno. Plus bonus 500 din za dodatnu opremu plus 25% popusta na sledeći uređaj, ja uzeo samsung smartwatch.
Generalno sam zadovoljan ponudom.

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока
 
Primetio sam da za ovu jednu app sada može i neka od premium da se odabere, a čini mi se da ranije na Go data nije moglo...


Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
Da, ponovo su vratili sve digitalne servise u isti koš. Ona podela na osnovne i premijum je bila teški *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*luk.



Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Preko viber tocka sam dobio neki kod za telenor, ali ne pise nigde za sta je, samo specijalna ponuda.. zna ki neko o ceku se radi?
 
Ako je vaucer, onda 6 meseci po 1 din., za novi postpaid ugovor

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
me neko zezanje za 10 godna vibera - kao vrtiš točak i kao dobiješ nagrade - ja dobio dva seta stikera - ura!
 
Meni to klinac dobio, ja zvao CC da proverim jel istina ili neka zajebancija. Ko je na postpejdu dobija 5 gb za 30dana, za pripejd ako hoces da se prebacis dobijas valjada neki popust, nisu znali tacno. Sto je najveca fora ni ovi u poslovnici ni ovi iz CC ne znaju kako da se aktiviraju tih 5gb [emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока
 
Iznenadih se kako brzo reaguju. Poslao sam mejl jutros i pre jedno sat vremena me zovu, posle sve reseno preko par poruka i to je to. 50% na total 12, ja zadovoljan.
 
Iznenadih se kako brzo reaguju. Poslao sam mejl jutros i pre jedno sat vremena me zovu, posle sve reseno preko par poruka i to je to. 50% na total 12, ja zadovoljan.
Kako prijatelju?? :)
Ja hocu da prenesem broj, imam neki vaucer iz Mobi Banke (6 meseci po 1 din) sa specijalnim pogodnostima, i ne daju mi 50% na total 12...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
jel postoji mogucnost kod slanja e racuna da se ima i IPS kod ,mrsko mi da kucam sve izpocetka?!
 
Kako prijatelju?? :)
Ja hocu da prenesem broj, imam neki vaucer iz Mobi Banke (6 meseci po 1 din) sa specijalnim pogodnostima, i ne daju mi 50% na total 12...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
Pa iskreno cisto sumnjam da daju novim korisnicima 50% popusta.

Ja cak nisam ni pretio prelaskom u drugu mrezu, mada jesam naveo da konkurencija ima povoljnije pakete. Devojka preko telefona me je pitala sta bi mi odgovaralo, ja rekoh 50% i to je to.

Mada na meni uvek imaju zaradu van pretplate, mozda gledaju i na to.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Jel ima neko problem sa mobilnim internetom i mrezom, gubi signal, Kragujevac je u pitanju?

Послато са Lenovo A2010-a помоћу Тапатока
 
Mesec dana pre isteka, u petak sam im pisao na Twitteru, u ponedeljak zvali i dali mi 50% na ugovor. Tražio sam stari Total 5 skroz mi odgovara, 1080din sa popustom, uz dva dodatna servisa. Čak su mi dali i 6meseci neograničenog interneta. Inače ovo je 5i ugovor po redu uz 50% popusta na mesečnu pretplatu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja preko komercijalne, napravio sam šablon i samo udjem i platim. Ne menjam ništa sem slučajno cifra za plaćanje ako je različita...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Meni su sutra ponudili da zakljucim ugovor uz kupovinu telefona sa paketom total 12, po ceni od 2129 din mesecno za paket. Trenutni ugovor mi istice u maju, da li je realno da na tu cenu od 2129 din trazim popust od 50% posto mi nista nisu spominjali o tome prilikom razgovora?
 
50% može samo ako uzimaš BEZ telefona, na punu cenu paketa.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno