Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Cigani, lepo piše >

I sad obnovim ugovor dobijem popust za isti paket za 1000din a imao sam to isto do sada za 899 hehe.

ab899b32723bf0e85e19f8e443764d8b.jpg
 
Ja im isto pisao na tw, danas me zvali i dali popust ,dakle 1004 din. Pitao sam za dodatnih 2gb isto odmah odobrili. Total 2 u pitanju.

Sent from my Huawei Nova 5t using Tapatalk
 
podnet je zahtev za prenos broja, kada je sad najbolje vreme da se iskuka neki gb vise u pitanju je total 4 paket ili sta mi savetujete kako do dodjem do poboljsanja ponude
 
podnet je zahtev za prenos broja, kada je sad najbolje vreme da se iskuka neki gb vise u pitanju je total 4 paket ili sta mi savetujete kako do dodjem do poboljsanja ponude
Vec pisano o tome...ja dobio na isti paket duple gb i popust 50% ns pretplatu i vise nego dovoljno ;) na to sve povezao jos i banku i imam jos dodatnih 1 gb tj.ukupno 9 gb,popust i na odrzavanje racuna 50% i povoljan kurs u menjacnici...milina,bolje nema ;)
Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
citao sam sta si pisao ali nismo isti slucajevi, ja prenosim broj iz MTS kod njih, tako da ono sto si pisao 20.7 ne vazi za mene
 
Tesko ces dobiti ista . Najbolja solucija je da trazis na prepaid kad te zovu iz Telenora. Pitaj ih da li mozda nude neku povoljnost ako odes na postpaid. Ako ne, idi na prepaid pa cekas da ti oni sami ponude ili ti se pojavi u aplikaciji ponuda pa onda prihvatis. Pisali su ljudi o tome. Ti samo glumi hard to get[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mali info vezano za promociju Sjajan Spoj koja je trebalo da bude besplatna ali ona to ipak nije.
Naime ako imate u Mobi banci jedan od paketa a ne koristite karticu ista će vam biti zadužena
na osnovu ove "besplatne" promocije za 75 dinara svaki mesec. :(
 
Nisi ti nesto skontao, odrzavanje kartice je 150rsd a ti sa sjajnim spojem dobijas bolji kurs u menjacnici, 1bg neta i 50% manje placanje odrzavanja racuna. Zato placas tih 75rsd
 
^ Upravo tako, Mobi banka naplaćuje mesečno održavanje računa bez obzira da li postoji promet na istom.
 
Tako je, mada je neko pisao da li ovde ili na temi Mobi bank, da nije imao odrzavanje racuna na start paketu od 150din zato sto ne koristi karticu, sto je meni apsurdno jer odrzavanje ide bez obzira da li koristi ili ne. I kad sam zvao njihov CC isto to su mi rekli... Ili je na osnovnom paketu gde nema odrzavanja ali tu ne moze da se aktivira Sjajni spoj ili je neka greska...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
U okviru moj telenor app onaj ko ima vise brojeva na sebe da li vidite sve btojeve ....imam problem sa tim sta god sda sam uradio samo vidim jedan broj...svi brojevi su na mene i vezani za moj jmbg proslo nekoliko dana,cekao da sistem sve povuce..ali nece
Pozvai ih i prosledili su tehnickoj podrsci...na mts vidim vise brojeva i na vipu na telenoru to do sada nisam koristio.
 
Klikneš na broj u aplikaciji da bi izabrao drugi

Sent from my LIO-L29 using Tapatalk
 
Nisi ti nesto skontao, odrzavanje kartice je 150rsd a ti sa sjajnim spojem dobijas bolji kurs u menjacnici, 1bg neta i 50% manje placanje odrzavanja racuna. Zato placas tih 75rsd

Nemam šta da skontam nego su mi skinuli to a pre nisu jer nisam ni koristio Mobi Master a ni njihovu Dinu
a nisam ni imao aktiviranu Sjajnu ponudu. Tek kako sam aktivirao ovu promociju počeli su sa naplatom
provizije od 75 dinara dok pre nikada to nisu.
 
Poslednja izmena:
@mstevanic

Kao što znaš danas se sve plaća pa tako i ova promocija:

1GB interneta u Telenor mreži, u domaćem saobraćaju,
50% popusta na održavanje računa u Mobi Banci i
Još povoljniji kurs u onlajn menjačnici Mobi Banke za kupovinu/prodaju EUR

u tvom slučaju košta 75 dinara mesečno.


p.s. da si na progresiv paketu, plaćao bi 150 dinara mesečno.

Sam si izabrao ovo, sve jasno piše, ne razumem šta ti ovde nije jasno.
 
Poslednja izmena:
Jasno je to meni da se sve plaća ali iz razgovora sa njima ne sećam se da je bilo reči da će mi se
mes.račun zaduživati jer pre nisam imao nikakvih troškova održavanja!? Tačno je da je 75 din. za
1 GB neta ništa (ostale njihove benefite ni ne koristim niti mi trebaju) ali onda su trebali reći da
aktivacija ove "besplatne" promocije povlači i neke mesečne troškove a ne da to ne košta ništa!?
 
OK, nisam znao da si sa njima pričao i da ti ovo nisu rekli.
Ja uvek pročitam Detalje i Uslove korišćenja.

p.s. mislim da veoma lako možeš da ovo deaktiviraš ako ti ne odgovara.
 
Poslednja izmena:
Ja i dalje tvrdim da je neka greska kod njega, tj.sistemu, jer su meni decidno rekli kad sam ih zvao da se naplacuje mesecno odrzavanje bez obzira da li koristio master karticu ili ne...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Ovako bi trebalo da ti bude, tu kliknes i otvaraju ti se drugi brojevi...
e20cb07ad75dc2a792d511cb87a11f9e.jpg


Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
E ja to nemam brisao i cash i data unistall pa sve nanovo ne pojavljuje se ..videcu wta ce reci kad se jave ovi iz tehnicke
Hvala ti :)
 
Poslednja izmena:
Levo , gore tri crtice pa ti izadje ovako pa onda strelicu na dole i otvori ti sve brojeve
b9b104d15f7b915ddcfd7e8dce1939b5.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ističe mi ugovor krajem meseca a vidim da mi već otkucava 1700din za ovaj mesec.
Imam total 2 , tj dobio sam pre dve god promociju servisnu za 899din.
Šta mogu sada , šta nude , koje su opcije za nas stare korisnike a bez telefona (tj kupovine istog) ?!

Isti slučaj imam, za dva dana mi ističe ugovor, a avgust mi je već u aplikaciji vidim navodno zadužen za 1800 din umesto 900 koliko sam plaćao total2 sa 50%) pa ne znam šta da radim gde da prelazim, opšta je konfuzija oko operatera i postpaid/prepaid tarifa. Kapiram da je namerno to toliko zakomplikovano. Ja uopšte ne znam šta mi je najpovoljnije.

Šta ako ne produžim ugovor s Telenorom, ako pređem u drugu mrežu, hoću li morati da im platim 1800 za ovaj mesec? I ne razumem kako vam je sad 50% na total 2 1000 din, kada je njegova puna cena 1600, valjda treba da bude 800?! I onako su im pune cene sulude i abnormalne, plus kriza je xD mnogo korisnika (kao i ja) teži da što manje plaća a ne da dobije što više gigabajta i gluposti. Ja ni ta dva giga nikad nisam iskorišćavao, uvek mi se prenosilo i imao sam u svakom trenutku preko 7 giga. Pozive takođe vrlo slabo koristim, zeznuo sam se što sam uzeo total 2, dadoh im preko 20000 za dve godine.
Više bi mi odgovaralo 100-200 minuta i sms i 1gb interneta, možda mi je i 500 mb dosta, za 500-600 din max. Kako je moguće da je postpaid skuplji od pripejda ako ja dobro vidim?! Ne znam da li da gasim menjam broj, idem u pripejd, u drugu mrežu.. Telenor vidim odudara, prenesi 100 ima duplo manje neta u odnosu na vip klasik tarifu i mts moravu a telenor još i skuplji.. i to na sajtu za prenesi piše cena 800 din a u prodavnici 650?! Kao što rekoh konfuzija. A ovo ciganisanje i pregovaranje da ne pominjem, treba da potežeš prenos broja i ratel da bi nešto "dobio".
Ma kad razmislim i 600 im je previše, alavi su svi. Jel se stvarno u pripejdu kod vipa i globaltela za samo 300 din dobije ono što vidim, minuti i 1gb neta?! Nema neka caka? Ako je tako, verovatno bih prešao u pripejd jer su postpejd preskupi za ono što nude, makar morao i da menjam i ugasim broj koji imam od početka mobilne telefonije kod nas, iz doba karića i mobiklika ako ne može da se prenese broj u pripejd.
 
Imam isti problem sa povezanim brojevima, imao sam ih 4, sad ne vidim ni jedan. Problem je u tome što ni jedan od vezanih telefona nije na moje ime. Da biste videli druge vezane telefone u aplikaciji, mora da bude sve na vaše ime.

Pozvao sam Telenor podršku pre pola sata, čekam da me zovu iz napredne podrške.
 
Menu > Profil > Moji ostali brojevi?
 
Isti slučaj imam, za dva dana mi ističe ugovor, a avgust mi je već u aplikaciji vidim navodno zadužen za 1800 din umesto 900 koliko sam plaćao total2 sa 50%) pa ne znam šta da radim gde da prelazim, opšta je konfuzija oko operatera i postpaid/prepaid tarifa. Kapiram da je namerno to toliko zakomplikovano. Ja uopšte ne znam šta mi je najpovoljnije.

Šta ako ne produžim ugovor s Telenorom, ako pređem u drugu mrežu, hoću li morati da im platim 1800 za ovaj mesec? I ne razumem kako vam je sad 50% na total 2 1000 din, kada je njegova puna cena 1600, valjda treba da bude 800?! I onako su im pune cene sulude i abnormalne, plus kriza je xD mnogo korisnika (kao i ja) teži da što manje plaća a ne da dobije što više gigabajta i gluposti. Ja ni ta dva giga nikad nisam iskorišćavao, uvek mi se prenosilo i imao sam u svakom trenutku preko 7 giga. Pozive takođe vrlo slabo koristim, zeznuo sam se što sam uzeo total 2, dadoh im preko 20000 za dve godine.
Više bi mi odgovaralo 100-200 minuta i sms i 1gb interneta, možda mi je i 500 mb dosta, za 500-600 din max. Kako je moguće da je postpaid skuplji od pripejda ako ja dobro vidim?! Ne znam da li da gasim menjam broj, idem u pripejd, u drugu mrežu.. Telenor vidim odudara, prenesi 100 ima duplo manje neta u odnosu na vip klasik tarifu i mts moravu a telenor još i skuplji.. i to na sajtu za prenesi piše cena 800 din a u prodavnici 650?! Kao što rekoh konfuzija. A ovo ciganisanje i pregovaranje da ne pominjem, treba da potežeš prenos broja i ratel da bi nešto "dobio".
Ma kad razmislim i 600 im je previše, alavi su svi. Jel se stvarno u pripejdu kod vipa i globaltela za samo 300 din dobije ono što vidim, minuti i 1gb neta?! Nema neka caka? Ako je tako, verovatno bih prešao u pripejd jer su postpejd preskupi za ono što nude, makar morao i da menjam i ugasim broj koji imam od početka mobilne telefonije kod nas, iz doba karića i mobiklika ako ne može da se prenese broj u pripejd.

Kontaktiraj ih na Facebook stani preko poruka i kaži da si stari korisnik i pitaj šta ti nude da ostaneš u mreži, kaži da si upoznat sa zvaničnom ponudom.
 
Ok hvala Aco, to mi je jednostavnije, fejs koristim pomalo. Evo upravo sam otvorio nalog na tviteru zbog toga, mada njega nikad nisam koristio pa se i ne snalazim kako funkcioniše, nemam ja vremena za te moderne društvene mreže. :)
 
Jedno pitanje vezano za Deezer preko Telenora , da li je ranije moglo da se koristi istovremeno na više uredjaja? Znam da može tri uredjaja da se registruju i danas prvi put me isključi zato što ga je i sin aktivirao na drugom uredjaju.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Ne može. Tj. može samo ako ga kupiš kao family ono, vas nekoliko ali preko telenora ne. Jedino da skineš muziku i slušaš offline na jednom a online na drugom uređaju


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nazad
Vrh Dno