Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

U svim nacionalnim mobilnim i fixnim mrežama uključujući i Telenor.
 
Pitanje za Play+ 20 paket, posto sam danas bio u telenoru i lik mi kaze da ne mogu da uzmem ovaj paket na dve godine po ceni od 1195 RSD/mes na moj postojeci broj :(, posto sam stari korisnik i ova cena je namenja iskljucivo za nove korisnike.
Inace trenutni broj mi je bez ugovorne obaveze.

Nego mogu samo po ceni od 1795 RSD/mes. :/ na godinu dana.

A na sajtu uredno mogu da izaberem paket na dve godine po ceni od 1195 RSD/mes kao i stari korisnik?????

Sad ne znam da li me taj lik laze tamo u poslovnici ili koja je fora?
Naravno da mozes da dobijes po ceni od 1195 din.
To su ******i koji pojma nemaju. Idi u drugu poslovnicu ili lepo preko apk promeni tarifu ako moze.
Ja sam zivi primer da i pre isteka uo moze da se promeni tarifa za tu cenu i to u poslovnici. Promenio sam i sebi i suprugi.
Kada je supruga pre mene sama isla izmisli su joj da ne moze za 1195 nego za oko 1400. Ne znam gde to izmislise. Meni pukne film i odem i momentalno me prebace po ceni od 1195, a posle sam otisao sa suprugom pa je i ona potpisala ugovor po toj ceni

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока
 
Meni su u svim poslovnicama gde sam bio rekli da mogu da uzmem za tu cenu od 1195 rsd na dve godine . Stari sam korisnik i bilo bi onda 50 % popusta. Pri tom mi je istekla UO a imao sam 20% popusta.
Kako bi islo sa 50%, a isteklo ti 20%?

@djavolko - ka svim mrezama, osim 0900.
 
Kako bi islo sa 50%, a isteklo ti 20%?

@djavolko - ka svim mrezama, osim 0900.

Dosadasnji ugovor mi je bio sa 20 % popusta. Za te nove Play+ pakete ukoliko bih potpisao UO na 24 meseca onda bi popust bio 50%.
 
Tako mi rekoše u poslovnici.
 
Hvala, ja se nisam hteo baviti matematikom kad sam ulazio u poslovnice. A ovi bi mogli napokon da daju prave informacije a ne kontradiktorne ipak je proslo dosta vremena od pocetka prodaje novih paketa. Ja ne bih uzimao telefon uz paket jer ga vec imam.
U svakom slucaju eventualno bih isao na 24 meseca UO zbog nize cene.
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: M J
Jel moze neko da mi objasni kako funkcionise prenos MB u naredna tri meseca tj kako se gleda cetvrti mesec(ili peti?)?

Primer (Ovde cu racunati da nista nisam potrosio, dakle da mi je svakog meseca ostalo full MB)

Play+ 20 paket od 1.5GB svakog meseca.

Oktobar 1.5 GB
Novembar 3.0 GB
Decembar 4.5 GB
Ovo kontam da je ok, medjutim sta se desava u januaru?
Januar 3.0 GB ili 1.5 GB ????

ili ovako

Oktobar 1.5 GB
Novembar 3.0 GB
Decembar 4.5 GB
Januar 6.0 GB
Februar 1.5 GB ili 3.0 GB???
 
Poslednja izmena:
Pod uslovom da nisi potrošio niti jedan MB iz oktobra, novembra i decembra, Januar počinješ sa 6 GB i prvo trošiš saobraćaj iz najstarijeg meseca u ovom slučaju oktobra.
 
Nisam ni ja siguran za taj prenos mb-a .Deluje mi kao da se to nikad ne briše .Ja imam sada oko 5gb koje sam odavno nakupio .Zadnjih par meseci sam uvek preko 1gb potrošenog ,evo ovaj mesec sam blizu 1.5gb a konstantno imam oko 5gb. Izgleda su mi dodali i onaj bonus 1gb za kviz.Bas ću kontrolisati to narednih meseci ali nisam nikad primetio da mi se gube MB.
Instagram,deezer se mora oduzeti tako da mi je onda potrošnja i manja .Bitno je da ima dovoljno :)

Sent from my KIW-L21 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja i dalje ne verujem koji bezobrazluk da oni i dalje ne omoguce uvid u stanje saobracaja za Drustvene mreze. I da im argument bude da svakako mozemo sami da proveravamo okvirnu potrosnju na svom uredjaju...


Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk
 
Krajem novembra mi ističe ugovor na 24 meseca sa 25% popusta na mesečnu pretplatu.
Ima li neko ko je u skorije vreme obnovio ugovor kao stari korisnik a da je dobio ovih 25% na mesečnu pretplatu uz ugovor na 24 meseca?

EDIT: Da napomenem da sam pre 2 godine uz ovih 25% uzeo i telefon.
 
Poslednja izmena:
Krajem novembra mi ističe ugovor na 24 meseca sa 25% popusta na mesečnu pretplatu.
Ima li neko ko je u skorije vreme obnovio ugovor kao stari korisnik a da je dobio ovih 25% na mesečnu pretplatu uz ugovor na 24 meseca?

EDIT: Da napomenem da sam pre 2 godine uz ovih 25% uzeo i telefon.

Nema vise 25% popust i telefon, mozda uspes da izvuces 50% popust na pretplatu.
 
@Sl_ng
Znači jedina,potencijalana,opcija mimo ovih zvaničnih je 50% popust na pretplatu.
Hvala na odgovoru.
 
Poslednja izmena:
Obratite paznju kako Vam racunaju poslednji mesec ugovorne obaveze, ako ste vec imali popust na preplatu. Meni u poslednjem mesecu nisu uracunali popust na pretplatu, a ujedno me vezuju da budem kod njih do isteka ugovorne obaveze koja vazi u tom mesecu (pr. oktobar placam punu pretplatu, a ugovor vazi do 23.10 i do tada moram da budem kod njih). Kako, zato sto im se moze, ali jos malo.
 
Odakle vam to, da potencijalno neko može da dobije 50% popusta?
Mislim da je sa tim gotovo, samo još uvek moraju da ispoštuju korisnike koji su ranije (pre novih tarifa) dobili taj popust.
 
  • Like
Reagovanja: M J
Pitanje za Play+ 20 paket, posto sam danas bio u telenoru i lik mi kaze da ne mogu da uzmem ovaj paket na dve godine po ceni od 1195 RSD/mes na moj postojeci broj :(, posto sam stari korisnik i ova cena je namenja iskljucivo za nove korisnike.
Inace trenutni broj mi je bez ugovorne obaveze.

Nego mogu samo po ceni od 1795 RSD/mes. :/ na godinu dana.

A na sajtu uredno mogu da izaberem paket na dve godine po ceni od 1195 RSD/mes kao i stari korisnik?????

Sad ne znam da li me taj lik laze tamo u poslovnici ili koja je fora?
Mozes da uzmes ponuda vazi za sve korisnike.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Ja danas uzeo Telenor Home, povezao ga sa play+30 sa 30% popusta i dobio prakticno neogranicene minute i poruke i neogranicen internet za oko 2900 din. ili oko 25€ mesecno. Najjaca fora je da se prvo trosi internet iz home paketa pa tek onda ona 3 GB iz voice paketa.
 
Poslednja izmena:
Ja imam play 30 1495 rsd i telenor home 1200 rsd znaci 2700 mesecno. Nesto si se zeznuo za tih 200 din :)
 
Kako smo se ispalili mi koji smo letos birali izmedju 50% i neograniceno. :)

U mom slucaju 1350rsd umesto 900rsd.
 
@synn
Koja je onda poenta Play+30? Šta gubiš ako si na Play+20?
 
  • Like
Reagovanja: M J
Steta sto ne moze us play20 makar.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ali može telefon sa dve SIM kartice, ako sam koristiš tih 100 GB.
Lepa kombinacija, ali meni ni iz bliza ne treba toliko interneta.
 
Nazad
Vrh Dno