Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Dobih i ja 50% popusta na Total 8 posle dužeg natezanja.
Prvo sam im se obratio preko fejsbuka, oni prosledili dalje da me pozovu. Pozvali me nakon dan-dva i nudili samo standardni popust i duple gigabajte što meni ništa ne znači jer mi ne trebaju.
Nakon toga sam im ponovo pisao na fejsu, oni rekli da će ponovo pozvati neko od kolega, međutim nije. Da skratim, pisao sam im još dva ili tri puta da ih podsetim da me niko nije zvao, nisu reagovali samo klasika odgovor podsetićemo kolege. Tek kad sam ih pitao mogu li da podnesem zahtev za prelazak na prepaid online putem, nazvali me u roku od 10 minuta. [emoji23]
Ista devojka od prvi put, međutim sad je rekla da može da prosledi moj slučaj drugoj službi da bih dobio nestandardni popust. Oni me nazvali, pristali bez problema i to je to.
Izgleda treba biti samo uporan i dosadan.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Kod mene skroz suprotno iskustvo. Pitao na Twitteru, zvali me istog dana i jos X puta ali nisam mogao da se javim zbog posla.

Onda sam poslao mail da zamolim da pozovu opet i rekao da zelim da plaćam Max. 1000 din ali da zadrzim Deezer i HBO. Imao sam Total 10 koji sam plaćao 1500.

Malopre me pozvala devojka, ponudila Play 10 sa 50% popusta (1150 din) i to sam prihvatio. Play 5 nije mogla da mi ponudi iako sam pitao. Ne znam sto ali nema ni veze.

Za 1150 ovakav paket (uzimajući u obzir cene HBO i Deezer pretplate + jos jedne premium aplikacije posto imam 3 slota) je stvarno top.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Uh ja se zeznuh što sam pristao na play 10, sa popustom od 40%, jer kao nije moguće na stare pakete dobiti veće, samo na nove, na koje nisam hteo preći. A sad vidim da je moguće...
 
Play paketi jesu stari, nema ih više u zvaničnoj ponudi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ugovor mi istice 6.12. a kao sto je vec pomenuto bice tad novih akcija, sta ciniti da zadrzim ovoliku kolicinu podataka [emoji23]
e74351e9d59f194450055fe147de9cbd.jpg


Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nista, nemoguca misija.. Jedino ako ti je tetka u upravi Telenora, mozda bi mogao nesto tad, u suprotnom neces imati sve ovo sem osnovne ponude za GB, eventualno ako ponude nesto vise u novim promocijama.. Sto si uzivao-uzivao si, kao ja nekad u MTS sa 102 GB na 2 godine.
 
Ja produžio krajem avgusta pod istim uslovima, samo sa većim popustom nego što sam imao
54941ac7fe8d948abe94432e298336e8.jpg


P.S.
Sad videh da mi skidaju neki saobraćaj za facebook a to nemam i ne koristim, niti sam ikada koristio...

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To si verovatno pogledao neki link ili video koji je bio vezan za Facebook pa zato...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Za šta su vam potrebni toliki paketi, ako ih ne koristite? Samo činite uslugu operateru.
 
Majci je istekao ugovor pocetkom novembra, imala je obican total paket bez ikakvog popusta cena je bila 1000 din. Nije uzimala nikakav telefon. Ugovor nije produzen i u aplikaciji joj stoji da mora da placa 1700 din isti total paket koji vise nije u ponudi. Kako je to moguce?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Kad istekne ugovor onda se gleda puna cena paketa... Jviqp41.jpg

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Majci je istekao ugovor pocetkom novembra, imala je obican total paket bez ikakvog popusta cena je bila 1000 din. Nije uzimala nikakav telefon. Ugovor nije produzen i u aplikaciji joj stoji da mora da placa 1700 din isti total paket koji vise nije u ponudi. Kako je to moguce?

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
Zašto ne zove operatera i pita?

Sent from my SM-N9700 using Tapatalk
 
Hvala ljudi, sutra zovemo i pitamo. Po meni je glupo puna cena posto nije uzela telefon. Trazicemo istu cenu ili promena operatera.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Cena bez telefona je sa popustom, a popust možeš imati samo ako si pod ugovorom obavezom, a pošto je UO istekla ide puna cena . Traži 50% popusta na neki paket, to je najviše što možeš dobiti bez telefona.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Zna li neko kako da ubacim drugi broj na Moj Telenor aplikaciji? Vec pola sata kopam po aplikaciji.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Imate li neki nagoveštaj kada će se uvesti e-sim, ne mogu da verujem da će Telenor biti poslednji?

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nema šta da veruješ ili ne, kad god ga budu uveli, poslednji su. Svi ostali već nude e-sim.
Pozdrav
 
Zna li neko kako da ubacim drugi broj na Moj Telenor aplikaciji? Vec pola sata kopam po aplikaciji.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
Nema sta da ga ubacujes, meni se u aplikaciji vide automatski svi brojevi koji se vode na mene... U gornjem desnom gde pise broj telefona imas padajuci meni kad kliknes na sam broj.

Huawei P30
 
Svi su u fazi testiranja VoLTE servisa, nije spreman za masovno korišćenje na svim telefonima. Vip i Telenor su ograničili na određene modele da im ne bi razni telefoni pravili problem sa servisom.
Mislim da će Volte (a možda i VoWiFi) kod nas u potpunosti zaživeti tek narednih godina. Volte je definitivno potreban zbog 5G a implementacija 5G će ići jako sporo. Takođe, mislim da ni LTE-Advanced Pro nije pušten. Dakle, tehnički kapaciteti 4G mreže nisu iskorišćeni kod nas i ona će nastaviti da se razvija u narednim godinama jer je potrebna kao osnova za 5G, a od 5G mreže u punom sjaju nema ništa još dugo.

Za šta su vam potrebni toliki paketi, ako ih ne koristite? Samo činite uslugu operateru.
Ja držim jer volim da gledam ove slajdere, smiruje me kad su mi svi gigabajti na broju.
photo_2020-11-25_00-08-07.jpg
 
Izgleda da spremaju promene u paketima...
6091c965e200d2693242ed4705ae3a42.jpg


Huawei P30
 
Мени је стигла порука истог садржаја, само за Go Data пакет.
 
Verovatno dizu cene.

Huawei P30
 
a sta dobijam ili sta gubim ako ne produzim ugovornu obavezu.. a imam total 5 od pre 2 god?
 
Nazad
Vrh Dno