Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ево да похвалим Теленор, у петак сам им на Твитер послао захтев за попуст од 50%, малопре су ме звали и активирали ту промоцију.
 
Ако мене питаш за пакет - Тотал 4. Само да напоменем да сам до пре две године такође имао попуст од 50%, па је вероватно то утицало да ми одмах одобре попуст.
 
Ja sam zimus u Kopenhagenu kupio njihovu karticu Lebara,za 10 evra 600 minuta i 60 gb za celu evropu mesec dana. Kad sam se vratio probam radi i ovde i koristio sam je kod nas za pozive i internet bez problema, sve za deset evra!
 
Lokalna kartice je praktično jedino dobro rešenje za net u romingu. Ali ima slučajeva kada se u nekoj zemlji boravi samo par dana, a tada često nije isplativo kupovati lokalni pripejd (ponekad i oduzima dosta vremena) , pa je bolja i jednostavnija opcija tarifni dodatak. Ako se malo pripazi, neće biti problema.

Sent from my Mi 9 SE
 
Ja sam zimus u Kopenhagenu kupio njihovu karticu Lebara,za 10 evra 600 minuta i 60 gb za celu evropu mesec dana. Kad sam se vratio probam radi i ovde i koristio sam je kod nas za pozive i internet bez problema, sve za deset evra!

Ponude se menjaju. Sada imaju priličan limit na EU. Bar lepo piše, ne tražiš sitna slova.
https://mobile.lebara.com/dk/en/data-packages/c/payg-data


Lokalna kartica jeste uglavnom bolje rešenje, ali nekada je nemaš odmah na raspolaganju, nekada je problem doći do iste, nekada si samo u tranzitu...
Trenutno sam u inostranstvu i imam lokalnu karticu u modemu, ali mi je u dva navrata Telenor dodatak pomogao za VOIP, jer se Telenor zakačio na mrežu koja ima bolji signal.
 
Pre osam meseci sam tražio Telenoru 50% popusta i nisu mi odobrili, onda sam podneo zahtev za prenos broja i tad su me zvali i nudili tih 50%, a ja odbio...

Da li ima smisla da sad tražim da se vratim u mrežu i 50% popusta? :)
 
Ako sam dobro pohvatao iz ove teme, racunaju kao da si nov korisnik, tako da nestsandardne stvari dobijaju samo oni koji produzavaju ugovore, a ne oni koji se vracaju. Mozda gresim doduse.

Posle koliko dana zovu da nude? Mene nisu zvali nakon slanja maila na [email protected], tako da sam za vikend inicirao prenos kod VIPa, pa cekam da zove telenor.
 
Pa svi operateri zovu cim saznaju da je podnet zahtev za prenos, jer je rok za reakciju vrlo kratak.
 
Mene zvali 2 puta u jednom danu nakon zahteva za prebacivanje, ja se nisam javio i sad mi broj u mts-u. Nisam ni znao da sad dozvole prebacivanje cak iako poslednji racun nije placen. Tako da nisam uspeo nista da iskukam :)

Poslato sa WAS-LX1 pomoću Tapatoka
 
Mene 3 puta zvali nisam čuo telefon, a verovatno bih iskukao nešto, ovako ću sad biti vip.
 
Podneo sam zahtev 6.8. za prestanak koriscenja usluge, koliko se ceka na THE poziv?
 
Otprilike za isti datum i prelaz na pripejd nisam još pozvan od strane Telenora.
Danas sam poslao poruku za opoziv i podnosim zahtev za prelaz na mts. U mom slučaju se više ne isplati ni popust od 50% na tarifni paket.
 
Koristio na prepaidu telenor roming dodatak u Albaniji i Makedoniji i radio OK.

U Albaniji u okolini Sarande svuda se kacio na 4G, u Valoni i Tirani isto. Zakacio se automatski na Vodafone, probao i druge mreze rucno ali na Vodafunu je najbolji signal.

Posle potrosenog 1GB nestao net i nije mi skidao kredit, aktivirao jos jednom i odmah proradio net i pre stizanja sms poruke.

Stigao mi sms od Telenora i nude mi 50% za postpaid ali necu da se obavezujem, idem na vip na zzzuper kad mi istekne jos ovih mesec dana koliko moram da cekam posto sam pre 2 meseca preneo broj u telenor.

Ako ukinu zzuper idem onda u globatel, tesko ce da me ubede vise operateri da se vratim na postpaid.
 
Poslednja izmena:
Telenor danas opet raspad sistema. Net zeza non stop.

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Bolje da uvedu wifi calling


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Telenor nema šanse da pusti VoLTE pre proleća. Prvo treba da urade zamenu core mreže i IMS-A, a to će da potraje...
Pozdrav
 
Možda, ali ovoliko učestalo štucanje 3G/4G mreže je nešto ekstremno netipično za Telenor.

Inače, i meni bi više značio WiFi calling, ali cenim da ćemo i za to da se načekamo...
 
Posle par godina, odoh iz telenora. Jedina nestandardna opcija koju mogu da ponude je 50%. Nista vise.
 
A ti bi još šta...?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Generalno, ljudi bi da dobiju nekakve benefite ali nisu sigurni ni oni šta žele.

Ja sam ispregovarao da dobijem 10GB bonusa tokom cele ugovorne obaveze i to nakon potpisivanja ugovora.

Može da se dogovori još po nešto uz popust ali neće dati ništa na lepe oči...

Sent from my MI 6X using Tapatalk
 
A ti bi još šta...?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Evo bas ovo sto pise u postu iznad.

Moguce da sam ja pohlepan, pa mi je malo 50% na total 8 (neo minuti/poruke i 8GB neta) da ispadne 1475din, a imao sam neo minute/poruke i 17GB neta za 1225din. Mislim da bih u najmanju ruku ispao glup da paket sa manje neta placam skuplje.
 
Možda, ali ovoliko učestalo štucanje 3G/4G mreže je nešto ekstremno netipično za Telenor.

Можда у деловима БГ и још понегде... У Подрињу ради све (добро) као и до сад. Баш сам користио и Теленор и Вип Ледило задњих 7 дана. И Вип ради добро, али са сигналом и поред неких проширења редовно заостаје...
 
Možda, ali ovoliko učestalo štucanje 3G/4G mreže je nešto ekstremno netipično za Telenor

Dobro si to rekao,uvek su bili najbolji...ali od skora su u novom vlasnistvu,mozda sad pocinju i oni da se raspadaju na nivo Vipa i MTS-a.
Zivim i dalje u nadi da nesto testiraju ;)
Nisam imao nekih ozbiljnijih problema do recimo ona neka 2 stucanja,ali to je mnogo posto nisam navikao nikako da imaji takve probleme ;)

Послато са POCOPHONE F1 помоћу Тапатока
 
Iskreno volte meni bar, nije toliko ni potreban. Kakve veze ima što prebaci 4G na 3G, iste sekunde se i vrati, bukvalno nešto neprimetno. A ima mnogo zgrada, pogotovo u većim gradovima gde su 4G I 3G jako slabi i onda kad te neko pozove prebaci na 2G i bude užasno, tako da mislim da je wifi calling mnoooogo bolja opcija.....


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Od jutros u Kragujevcu internet stuca samo tako. Prvi put mi se ovo desava na Telenoru, pomislio sam da mi sa telefonom nesto nije uredu :D
 
Pa ovoliko problema nisam imao u ovih 10god koliko koristim Telenor. Od kad su ih ovi uzeli sve otišlo u 3pm. Ne možeš ni poziv napraviti...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Podneo sam zahtev 6.8. za prestanak koriscenja usluge, koliko se ceka na THE poziv?

Dakle, nije me mrzelo da ih pozovem i pitam kako napreduje gasenje i telenoristkinja je rekla "15 dana je rok da vas pozove sluzba". Jedva ih cekam 21-og... :mad:
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno