Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

djuice

Slavan
Učlanjen(a)
21.07.2007
Poruke
98
Poena
309
Ovog proleća, Telenor svojim prepaid korisnicima nudi mogućnost da razgovaraju u okviru mreže po zaista neverovatnoj ceni.

Dobro ste pročitali - svi postojeći i novi prepaid korisnici Telenora mogu da razgovaraju u mreži po ceni od 10 para za minut. Da biste aktivirali ovu neverovatnu ponudu, treba da pozovete besplatni KOD centar na broj *111#. Po pozivu, na ekranu vašeg mobilnog telefona pojaviće se meni sa opcijom "10 para minut" pod rednim brojem 1. Ukoliko želite da aktivirate promociju, pritisnite taster za potvrdu, upišite broj 1 i ponovo potvrdite. Zatim će se na ekranu pojaviti vaš paket koji sadrži određen broj minuta u mreži po ceni od 10 para (u koju je uračunat PDV). Za kupovinu - odaberite odgovarajuću opciju (1) i potvrdite. Novac će automatski biti odbijen s vašeg računa, a kupljeni paket minuta možete da koristite narednih 30 dana. Tokom perioda korišćenja minuta kupljenih u okviru promocije, uspostavljanje veze je besplatno. Stanje preostalih minuta po ceni od 10 para možete da proverite putem koda *121*4#.

Pozovite *111#, aktivirajte vaš promotivni paket i uživajte u razgovorima u mreži po ceni od samo 10 para.

Da li promociju mogu aktivirati više puta i da li to znači da mi se minuti sabiraju?
Kad potrošite promociju, možete ponovo da je aktivirate i koristite narednih 30 dana. Minuti se ne sabiraju.

;)
 
Poslednja izmena od urednika:
Ponuda zvuči fantastično.
Meni je pre nekoliko dana na jednom PrePaid broju ponuđeno 200min za 20din i rokom 24h. Izgleda da je to bilo testiranje usluge, sada imam 1000 min za 100 din i 30 dana. Nije da su mi potrebni, ali što da ne :)
 
Zavisi od toga koliko razgovarate ali mozete dobiti 3000min za 300din 1000min za 100din ili 8500min za 850 din.
 
Promocija traje do 15. aprila 2009.

Gde si video da traje do 15 aprila?

Da li se naplaćuje uspostava poziva?
Tokom perioda korišćenja minuta kupljenih u okviru promocije, uspostavljanje veze je besplatno.
Odlična im je akcija.

Zavisi od toga koliko razgovarate ali mozete dobiti 3000min za 300din 1000min za 100din ili 8500min za 850 din.
I kada ovaj da potroši 8500 minuta za 30 dana?
Pa čak i ovaj što dobije 3000 minuta...:beat:
 
Poslednja izmena od urednika:
Sve mi se čini da će ovo postati standardna usluga:banana:,jer je ovo treća promocija ovakve vrste u zadnjih nekoliko meseci.
 
Za koju količinu para je ovo moguće kupovati?
 
Ja sam kupio 1000 minuta za 100 din.A možeš jednostavno da proveriš preko koda *111#,a dalje će ti se samo kazati...;)
 


Evo šta su meni poslali 1 dan nakon što sam aktivirao 1000minuta za 100din. E pa hvala lepo, mogli su i ranije, pa bi mi ostalo tih 200din što sam već uplatio, a imao bih isto 1000minuta! :smash:
 
Hehe, na jednom od brojeva za koje plaćam kredit se pojavilo 7 dana posle aktivacije, jedino je krš što će to da se aktivira prvi put kada uplatim 200 din kredita, a još uvek će biti ovih minuta za 0.1din...

Jel mogu istovremno da budu aktivne dve promocije? *4 i *11? Ili jedna prosto pregazi drugu?
 
Ne bi trebalo da se gaze, jer pri proveri *11 piše da imam 0 minuta u mreži, a na *4 piše da imam još 900. Samo mi nije jasno koji minuti imaju prioritet kod trošenja. Verovatno se prvo troši gratis 1000min, pa tek onda ovo što je plaćeno.
 
S obzirom da imaju rok trajanja, logično mi je da se prvo troše stariji, jer ako se ne troše stariji, opet postoji mogućnost da jedna promocija "gazi" drugu.

Koliko znam, kod VIP-a je uvek aktuelna samo jedna promocija. Što opet ima smisla...
 
Do kada najkasnije moze da se uplati pa da vazi 30 dana!!!
 
To bi morao da ih pitaš,ali mislim da može sve dok ti na *111# stoji 10 para minut,tj.opcija broj 1
 
Poslednja izmena:
Pa onda to znaci da kada uplatis 15 aprila imas do 14 - 15 maja!!!
 
Ova promocija im je dosta dobra ideja, jedino ne valja sto oni odredjuju koliko minimalno mozes da uplatis, tj 100, 200, 1000 i sl
 
Narocito kad ti ponude 12000min za 1200din :D Ja video svojim ocima
 
Ja evo jos ne potrosih za 15 dana ni 700 min, a picim li picim!!!
 
Narocito kad ti ponude 12000min za 1200din :D Ja video svojim ocima

A kod jednog lika sam video 15000 minuta za 1500 dinara,a kako to potrošiti,to niko ne zna.Mislim da tolike minute nema smisla nuditi,jer se ne mogu ni potrošiti.Do 3000 minuta i,to je možda mnogo,ali...
 
Mojoj sestri je danas rodjendan i ima prepaid 063 par godina, danas su joj poslali SMS da ceo dan ima besplatne pozive i SMS koliko hoce do 23:59h. Da nisam video svojim ocima ne bi verovao. Eto kako nas čašćavaju na 10-godisnjicu bombardovanja!
 
Nazad
Vrh Dno