Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

To gde ti piše da je aktivno do 31.07 znaš da si je deaktivirao, I naravno onda važi samo do kraja tekućeg meseca. ... Kada aplikacija nije deaktivirana, ne piše do kada je aktivna.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni je isticao stari Total paket, placao ga 999 dinara sa popustom 24 meseca (redovna 1699) i ponudili su mi u u "Telenor na ti" ponudi Total 2 za 1249 (ili prenesi 400 isto za 1249).
Ok mi je ponuda jer sad imam i HBO, kojeg nije bilo u mom starom Total paletu, a neta sam nagomilao preko 10Gb.

Nisi mi jasan ? Imao si 50 % popusta, a sad si prihvatio manji postotak ? Zasto ?
 
Zato što bi po isticanju ugovorne obaveze naplaćivali redovnu cenu 1699 a ne tu sniženu od 999.

Inače 999 nije 50% od 1699 :) nego skoro 60%.
 
Poslednja izmena:
To je bila tada ponuda koja je parirala neo2 za 999din i nisi imao valjda pravo na Hbo i još neke servise već samo 2gb neta i nije moglo bez uo. To je bila standardna ponuda, bolje sad da im piše na twitter i traži 50% popust na total2 i izaćiće mu 1025din ali imaće pravo i na 2 premium servisa u odnosu na stari total.
 
Poslednja izmena:
U okviru Total 2 paketa imas prava na jednu premium i jednu obicnu aplikaciju. Dobio sam Total 2 za 1249 din i uzeo sam HBO, to mi jedino i treba, drugo nista ne koristim, a inace puna cena tog paketa je 2049 din. Jedino sto sam zaboravio da trazim i duplo neta koji sad nude, ne znam da li su mi i to dali, posto inace imam vec dosta jer nakupim s obzirom da se prenosi. Videcu sledeceg meseca stanje.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ono sto ostali pokusavaju da kazu je, da si taj paket mogao da dobijes i za 50% popusta, kada bi cena bila 975 dinara (ukoliko aktiviras e-racun, 50 dinara vise ukoliko ne aktiviras e-racun).
To je 6.600 dinara manje za 24 meseca koliko traje UO.
 
Ma ok verovatno, ali sta je tu je sad. Ne zalim se, mislim i da je ovo ok ponuda s obzirom da je bila automatska bez dodatnog cimanja, a i dovoljna za moje potrebe.
 
U pravu si za servise, ide jedan premijum i jedan običan. Da htedoh da ti kažem da si mogao da ih iscimaš za veći popust ali ako tebi ovako odgovara onda ok :).
 
U Madjarskoj dobijes na pripejd bez obzira koji telefon imas

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Biće i ovde masovnijeg VoLTE-a, al' prvo mora da se završi zamena Core i IN mreže.
Pozdrav
 
Total 30??? Jel su oni normalni? Stvarno smo banana od zemlje u 21.veku.
 
Evo jedne zanimljive situacije, imam total 4 sa 50% popusta i pre neki dan sam pitao na fb da li je moguće da se prebacim na total 8, a da dobijem duple gb i da ostane popust i rekli su da može, ali pošto nisam mogao iz app moralo je da se ode u poslovnicu. Odem ja u poslovnicu i tamo kažu ne mogu oni ništa pošto je popust dobijen preko call centra i da jedino što mogu je da dobijem 50% na total 8. E sad zanima me da li možda ima neka caka da ja dobijem i duple gb i popust jer su mi rekli da se gleda komercijalna ponuda, a to je trenutno sa duplim gb.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kakav danak neiskustvu[emoji23][emoji23] . Ne ides u poslovnicu da pijacaris nego iim saljes mail na [email protected] ili trazis da te oni zovu pa se dogovarate.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne ne, pitao sam ih na fb prvo i oni su me uputili u poslovnicu, ali sad ću probati preko maila, hvala na savetu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
nije mts pustio za sve korosnike...

ili bar ja nisam video nista novije od ovoga
ee37b90261ac09ca899b433eb335252e.jpg
ed78577d134c1d32d056bfb87877bf51.jpg


Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
nije mts pustio za sve korosnike...

ili bar ja nisam video nista novije od ovoga
ee37b90261ac09ca899b433eb335252e.jpg
ed78577d134c1d32d056bfb87877bf51.jpg


Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока


Da, da
Ja imam aktivitan voLTE na omorici 2. Znam da radi. Svakako, 85% mts korisnika su na omirici sigurno... Svakako bolje nego total 30 [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da, da
Ja imam aktivitan voLTE na omorici 2. Znam da radi. Svakako, 85% mts korisnika su na omirici sigurno... Svakako bolje nego total 30 [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Adjustments.jpg
Sigurno 85% korisnika nije potpisalo novi ugovor posle 01.07, dakle nemaju svi sa omorikom volte nego ljudi koji su potpisali novi ugovor ili obnovili, sto znaci da je daleko od masovnog i kod mts-a


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da, da ali svakako od sada će biti dostupno da istim paketima, koji su svakako najpopularniji. Svakako bolje


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Da, da
Ja imam aktivitan voLTE na omorici 2. Znam da radi. Svakako, 85% mts korisnika su na omirici sigurno... Svakako bolje nego total 30 [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Koji telefon imaš i da li si ga uzeo preko mts-a ili ne?

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
50% na total4 dogovorili ali duple gigabajte,jok.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno