Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da li ti je total 5 paket vremenski ogranicen ili traje dok si ugovorom obavezan i koliko placas mesecno?
 
Uz UO možeš da dobiješ popust od 50%, a bez UO plaćaš punu cenu paketa.
 
@ televes
@petarbgd

Ako ne kupujete telefon kod operatera , BEZ UGOVORNE OBAVEZE , ali kod drugog ( GT ) operatera mozete imati paket

neograniceni minuti i poruke
+ 4GB za 1000 din
+10GB za 1300 din
 
@ televes
@petarbgd

Ako ne kupujete telefon kod operatera , BEZ UGOVORNE OBAVEZE , ali kod drugog ( GT ) operatera mozete imati paket

neograniceni minuti i poruke
+ 4GB za 1000 din
+10GB za 1300 din

Ja kupio karticu da probam ali signal katastrofa, vidim mnogi se zale na signal al paketi extra
 
U moj telenor aplikaciji sad postoji total 2, total 5 i total 7 paket. Ali se ne pominju aplikacije (hbo go, deezer itd...). Da li je u planu ukidanje aplikacija? Na sajtu su i dalje stare informacije (total 2, 4...).

Huawei P30
 
Total data ako bude mogao sa 50% uopšte ne deluje kao loš izbor... Flat sve za 3000din.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Možda je na prvom ograničena brzina neta, to mi pada na pamet.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
I ja sam to pomislio, ali onda se postavlja pitanje kome treba neograničen internet sa ograničenom brzinom...
 
Moguće da su neki drugi benefiti tipa međunarodni pozivi, roaming minuti itd... Videćemo kad objave sve.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Sta je sa aplikacijama na total paketima? [emoji848]

Huawei P30
 
Novogodišnja promocija za 2020/2021.godinu se odnosi na korisnike, fizička lica, koji sklope novu ili obnove postojeću ugovornu obavezu (aneks ugovora) na 24 meseca u periodu od 27.11.2020. do 27.01.2021. godine. Novogodišnja promocija za 2020/2021.godinu podrazumeva dodatnu uslugu neograničenog interneta ili dodatni popust na mesečnu pretplatu u zavisnosti od odabranog tarifnog paketa. Trajanje dodatne usluge neograničeni internet, takođe zavisi od odabranog tarifnog paketa.

Novogodišnja promocija je dostupna na sledećim tarifnim paketima

Go Data+: Internet u paketu: 15GB; Dodatni internet: 30GB; Ukupno: 45GB u prvih 6 meseci po punoj brzini.

Total 2: Internet u okviru paketa: 2GB; Dodatni internet: 30GB; Ukupno: 32GB u prva 3 meseca po punoj brzini.

Total 5: Internet u okviru paketa: 5GB; Dodatni internet: 30GB; Ukupno: 35GB u prvih 6 meseci po punoj brzini.

Total 7: Internet u okviru paketa: 7GB; Dodatni internet: 30GB; Ukupno: 37GB u prvih 6 meseci po punoj brzini.

Total 12: Internet u okviru paketa: 12GB; Dodatni internet: 30GB; Ukupno: 42GB u prvih 12 meseci po punoj brzini.

Total 25: Internet u okviru paketa: 25GB; Dodatni internet: 30GB; Ukupno: 55GB u prvih 12 meseci po punoj brzini.

Total Data: Mesečna pretplata 5999 RSD, popust na mesečnu pretplatu 2800 RSD, dodatni novogodišnji popust na mesečnu pretplatu 400 RSD i mesečna pretplata sa uračunatim dodatnim novogodišnjim popustom 2799 RSD.

Total Data+: Mesečna pretplata 7999 RSD, popust na mesečnu pretplatu 4000 RSD, dodatni novogodišnji popust na mesečnu pretplatu 500 RSD i mesečna pretplata sa uračunatim dodatnim novogodišnjim popustom 3499 RSD.

Ukupnu kvotu dodeljenog interneta na izabranom tarifnom paketu, korisnik može koristiti po punoj brzini. Nakon potrošene ukupno dodeljene kvote na izabranom tarifnom paketu, korisnik može nastaviti korišćenje interneta po smanjenoj brzini do 2Mbps.

Dodatnih 30GB interneta važi u nacionalnom saobraćaju uz izabrani tarifni paket, na teritoriji Republike Srbije pokrivenoj Telenor mrežom. Dodatni internet se dodeljuje počevši sa datumom aktivacije promocije. Nepotrošeni dodatni internet saobraćaj se ne prenosi u naredni mesec.
Prikazane cene su sa uključenim PDV-om I uračunatim popustom uz aktviran elektronski račun.

Popust od 25 % na kupovinu pametnih satova i narukvica, kao i artikala originalne dodatne opreme sledećih proizvođača: Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Motorola, Honor mogu da dobiju svi novi i postojeći postpejd korisnici, fizička lica, koji u periodu od 27 .11.2020. do 27.12.2020. godine sklope novi ili potpišu anex postojećeg ugovora.

Popust se primenjuje na cenovnik dodatne opreme koji će važiti u periodu novogodišnje ponude, a koji je definisan redovnom kompanijskom Odlukom o cenama dodatne opreme.

Popust od 25% na kupovinu pametnih satova i narukvica, kao i artikala originalne dodatne opreme sledećih proizvođača: Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi, Motorola, Honor može da se iskoristi isključivo na broju/ugovoru koji je ostvario pravo na popust – drugo fizičko lice ne može da iskoristi navedeni popust. Popust je dostupan isključivo za kupovinu jednog artikla/uređaja – ne može da se iskoristi na celu transakciju ukoliko korisnik kupuje više proizvoda iz ponude dodatne opreme.

Navedeni popust je moguće iskoristiti odmah pri sklapanju ugovora/aneksa ili najkasnije do 10.02.2020. godine i to uz gotovinsko plaćanje, plaćanje uz prvi mesečni račun ili na 6/12/24 mesečne rate. Opcija kupovine na rate dostupna je samo za fizička lica.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Jel ja dobro kapiram, total data+ je u stvari isto što i stotka net u omorici 2 i u telenoru je bez popusta ovo 8000? I onda sa svim ovim popustima 3500? A mts stotka omorika 2 je 2000 i plus ima dodatnih 15gb mesečno više. Zašto bi neko uzeo ovaj paket u telenoru?
 
Jel ja dobro kapiram, total data+ je u stvari isto što i stotka net u omorici 2 i u telenoru je bez popusta ovo 8000? I onda sa svim ovim popustima 3500? A mts stotka omorika 2 je 2000 i plus ima dodatnih 15gb mesečno više. Zašto bi neko uzeo ovaj paket u telenoru?

Zasto sto ima ljudi i starijih od 26 godina, a stotka net vazi za one rodjene od 1994. Da ne spominjem deezer, hbo go


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bogme meni su ovi paketi zanimljivi... Ističe mi UO 14 januara i planiram da izboksujem 50% popusta na pretplatu (pošto mi telefon ne treba) i onda uzmem total 25. To bi ispalo oko 1800 kinti mesečno za 25 gb neta plus 4 aplikacije. Meni vrh.

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ne znam koliko je sada ranije moguće obnoviti UO to je uvek bila lutrija ali neki su prijavljivali i po 3 meseca ranije. Takođe mi ne treba ni telefon niti mi ovaj dodatni internet narednih meseci ne igra ulogu neku(a tek ne 25% na opremu :D ). Kontaktiraću ih baš iako imam 2 meseca do isteka pa ćemo videti šta kažu...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ne znam koliko je sada ranije moguće obnoviti UO to je uvek bila lutrija ali neki su prijavljivali i po 3 meseca ranije. Takođe mi ne treba ni telefon niti mi ovaj dodatni internet narednih meseci ne igra ulogu neku(a tek ne 25% na opremu :D ). Kontaktiraću ih baš iako imam 2 meseca do isteka pa ćemo videti šta kažu...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Ja skoro uvek dobijem i po 3 meseca raniju obnovu...i sad zadnji put sam dobio oko 3 meseca pre,pisao sam ovde.

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
VoLTE i ViLTE dostupan za sve Total pakete, uz novu UO.
Pozdrav
P.S. Važi i za Go pakete
 
Poslednja izmena:
Na brzinu nesto pogledas jel uz total pakete ima sta minuta u romingu?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
VoLTE i ViLTE dostupan za sve Total pakete, uz novu UO.
Pozdrav
P.S. Važi i za Go pakete

Hval za info, insajderu[emoji6] . Mada ja im placam 4000 mesecno, ne puste li mi to , mile nane cu im se ..... .


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ne znam koliko je sada ranije moguće obnoviti UO to je uvek bila lutrija ali neki su prijavljivali i po 3 meseca ranije. Takođe mi ne treba ni telefon niti mi ovaj dodatni internet narednih meseci ne igra ulogu neku(a tek ne 25% na opremu :D ). Kontaktiraću ih baš iako imam 2 meseca do isteka pa ćemo videti šta kažu...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
Mene su uvek upućivali da se javim na mesec dana pred istek UO. Baš ću danas da ih pitam. Možda može i na mesec i po pre [emoji23] E da, videh i ja da su svim novim paketima pustili VoLTE [emoji123]

Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ko je sad ovde lud,ja ih pitao preko Tvita o VoLte...ona mi sibne link gde pise ono da ga mogu koristiti samo oni sa najskupljim paketom i to ko uzme ona 2,3 modela telefona,uopste ni ne zna za ovo izgleda

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Ko je sad ovde lud,ja ih pitao preko Tvita o VoLte...ona mi sibne link gde pise ono da ga mogu koristiti samo oni sa najskupljim paketom i to ko uzme ona 2,3 modela telefona,uopste ni ne zna za ovo izgleda

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока

Ček bre, pa dok se svi zaposleni upoznaju sa novom promocijom :d
 
Nazad
Vrh Dno