Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Hmm, da li na garanciji stoji da je prodavac Telenor ili neko drugi?
Znas li mozda ko?

Na računu za sam telefon stoji ime te firme i puna cena telefona a u telenor ugovoru stoji isto ime te firme sa navedenim podacima tog prodavca i da je telenor partner preko kog plaćam telefon po dogovorenim uslovima.
Nisam stavio ime firme pošto neznam da li ovde sme da se navodi a mrzime da to tražim po pravilima da li je dozvoljeno.
 
Mozda si kupio telefon u nekoj od prodavnica iz partnerskog kanala (Mobtrade 1999, Impact.. itd..) . Prodavnice su im identične kao Telenorove. Ja sam juče kupio telefon baš u Telenor shopu u Nišu u Rodi i svuda stoji Telenor. Račun i garanciju nemam jer sam ih dao tipu sa kojim sam trampio telefon za dual SIM (ovi u Telenoru imaju samo singl M10L) ali znam da piše Telenor i da smo baš konstatovali da im je garancija bezveze na nekom običnom papiru, nigde hologram ili nešto slično. Sutra ću da slikam ugovor pošto me mrzi sad da ustajem iz kreveta.
 
Piše da je prodavac Telenor.

Mislim da su to pravilo uveli, jer im je jedan pametni uterao svojevremeno da mu odmah otkljucaju telefon, jer u ugovoru je stojala neka druga firma kao prodavac, a ne Telenor.
 
Današnji tekst u pcpressu, neverovatno kakve oni greške prave:

2hnm6c3.jpg
 
Poslednja izmena:
A mozda oni znaju nesto sto mi ne znamo?

Послато са SM-T310 уз помоћ Тапатока
 
Svakako ce postati vlasnici Telenora :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kratkop itanje, moze li se raskinuti potpisan ugovor u roku od 15 ili 30 dana bez ikakve stete... Izgleda mi podvalili nesto sitnim slovima suprotno dogovoru sa podrskom...
 
Kratkop itanje, moze li se raskinuti potpisan ugovor u roku od 15 ili 30 dana bez ikakve stete... Izgleda mi podvalili nesto sitnim slovima suprotno dogovoru sa podrskom...

Ako si potpisao online mozes raskinuti u roku od 2 nedelje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma kakvi online, na papiru
 
Pročitaj ugovor, ja mislim da negde piše da može da se raskine za x dana. Bar je meni tako pisalo, samo se ne sećam za koliko tačno dans
 
Ima ona fora ako si preneo broj iz druge mreze mozes u roku do 40 dana da se predomislis i vratis broj.

Послато са SM-G950F уз помоћ Тапатока
 
Kurir doneo, ja potpisao i zadrzao za sebe primerak...a u dogovoru telefonom sa podrskom... Trazio 50 posto i odobreno telefonski e samo me zajebali sto sam trazio kao i do sada d amogu da menjam pakete kad ocu i kako ocu, i navise i nanize... Tako bilo u proslom, sad pise da se u slucaju promene paketa gubi promocija 50 posto... Potpisao sam na najmanji pa me briga bas ali princip je cudo... Dogovor je dogovor, sta sad zatreba mi veci paket i ode popust po ugovoru!
 
Poslednja izmena:
Kurir doneo, ja potpisao i zadrzao za sebe primerak...a u dogovoru telefonom sa podrskom... Trazio 50 posto i odobreno telefonski e samo me zajebali sto sam trazio kao i do sada d amogu da menjam pakete kad ocu i kako ocu, i navise i nanize... Tako bilo u proslom, sad pise da se u slucaju promene paketa gubi promocija 50 posto... Potpisao sam na najmanji pa me briga bas ali princip je cudo... Dogovor je dogovor, sta sad zatreba mi veci paket i ode popust po ugovoru!
U tom slucaju trebalo bi da postoji stavka da mozes da raskines ugovornu obavezu u roku od 15 dana...

Huawei P10
 
Kurir doneo, ja potpisao i zadrzao za sebe primerak...a u dogovoru telefonom sa podrskom... Trazio 50 posto i odobreno telefonski e samo me zajebali sto sam trazio kao i do sada d amogu da menjam pakete kad ocu i kako ocu, i navise i nanize... Tako bilo u proslom, sad pise da se u slucaju promene paketa gubi promocija 50 posto... Potpisao sam na najmanji pa me briga bas ali princip je cudo... Dogovor je dogovor, sta sad zatreba mi veci paket i ode popust po ugovoru!

Sve sto nije potpisano u poslovnici smatra se ugovor na daljinu i mozes raskinuti u roku od 2 nedelje, medju svim tim papirima trebalo bi da bude i obrazac za raskid.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kurir doneo, ja potpisao i zadrzao za sebe primerak...a u dogovoru telefonom sa podrskom... Trazio 50 posto i odobreno telefonski e samo me zajebali sto sam trazio kao i do sada d amogu da menjam pakete kad ocu i kako ocu, i navise i nanize... Tako bilo u proslom, sad pise da se u slucaju promene paketa gubi promocija 50 posto... Potpisao sam na najmanji pa me briga bas ali princip je cudo... Dogovor je dogovor, sta sad zatreba mi veci paket i ode popust po ugovoru!

Možeš bez problema u roku od dve nedelje da raskineš ugovor.
 
Ma kakav obrazac za raskid, 2 papiricica i gotovo... Inace nisambsad kuci al pise na jednom nesto kao aneks pocinje da vazi od datuma potpisivanja sto iskljucuje nesto kao za 14 dana bla bla... Videcu veceras...
 
Upravo pogledah ponudu za prepaid broj (ona ponuda u app-u za prelazak na postpaid).
Ponuda za Prenesi Kredit i Prenesi XS+ je relativno fina.. <500din za XS+ i oko 400 izadje Prenesi Kredit.
Meni nezanimljivo jer je Telenor, ali nekome je sigurno ovo cool opcija sada.
 
jel ima neko iskustvo da kao nov korisnik starog pripejd broja dobijem neku promociju. ne trazim telefon vec samo minute/internet.. ma da uzmem sve sto daju osim telefona :)
 
jel ima neko iskustvo da kao nov korisnik starog pripejd broja dobijem neku promociju. ne trazim telefon vec samo minute/internet.. ma da uzmem sve sto daju osim telefona :)

Bilo je ranije u prvih 6 meseci popust na pretplatu 50% a ostalih 18 meseci 25% popust na pretplatu.
 
Još uvek postoji ta opcija. Zvanično je dostupna svim prepaid korisnicima preko Moj Telenor aplikacije.
 
I bukvalno je GORE nego da uzmete standardnu ponudu za Play pakete, i vecinu ostalih paketa. Jedino je za Prenesi Kredit i za Prenesi XS+ bolje od standardne ponude.

Mislim. ovo lici na bezobrazluk :)
 
Legalno, ovo bi trebalo da spadne pod prevaru ;)
 
Kurir doneo, ja potpisao i zadrzao za sebe primerak...a u dogovoru telefonom sa podrskom... Trazio 50 posto i odobreno telefonski e samo me zajebali sto sam trazio kao i do sada d amogu da menjam pakete kad ocu i kako ocu, i navise i nanize... Tako bilo u proslom, sad pise da se u slucaju promene paketa gubi promocija 50 posto... Potpisao sam na najmanji pa me briga bas ali princip je cudo... Dogovor je dogovor, sta sad zatreba mi veci paket i ode popust po ugovoru!
Ja sam krajem prosle godine isto produzavao ugovor i dobio 50% popusta (dogovor preko maila, ne telefonom) i takodje sam naknadno uocio to da se promenom paketa gubi promocija. Pitao (mailom opet) da mi razjasne, posto sam takodje uzeo manji paket,ali planiram da ga u nekom trenutku prebacim na veci i da ne bih zeleo da izgubim promociju - odgovorili mi mailom (dakle sve napismeno,crno na belo :D ) da nece biti nikakvih problema i da ce popust od 50% ostati.
 
Meni twiterom dali isti odgovor, danas promenio paket i ostao popust (prebacio sa prenesi s na prenesi m).
 
Nazad
Vrh Dno