Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Jel ovo nude svima? Pitam ih jesu kršteni, jer uz stari total imam 5GB + 3GB doplata mesecno ukupno 2400. Rekoše mi da ako uzmem telefon pretplata mi je jeftinija, wow!
1c98fe569e82076aac8906083e25b2a3.jpg


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Ja sam jesenas presao na total 8 i dobio do kraja ug obaveze jos 8 GB mesecno. Ukupno 16. Za 2400.
 
Poslednja izmena:
Sestra je imala ugovor (uzela telefon na pretplatu) od decembra 2017. do decembra 2019. Tada nije otišla u poslovnicu da promeni paket ili bilo šta drugo. Moje pitanje je, može li ona sada da ode i raskine ugovor(hoće skroz da isključi taj broj i predje u MTS)ili treba da plaća neke penale?(znači, ugovor istekao decembra). Izvinite ako je glupo pitanje.

Послато са Moto C Plus помоћу Тапатока
 
Nema nikakvih penala, ugovor je istekao, a telefon je otplacen.
 
Izgleda da više nema plaćanja na rate preko banke, sada sve ide preko mesečnog računa
 
Baš sam ih pitao pre neki dan, preko računa ide ako je telefon ispod 14500 din ako je više od toga onda mora preko banke. Zbog tog forsiranja banke mi dođe da promenim operatera [emoji1]

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Da li postoji mogućnost da se dobije total 15 sa nekim popustom? Ističe mi ugovor za tri meseca a nijedan operater nema baš nešto ljudski, za moje potrebe. Trenutno imam play 10 i plaćam 1500din. Imam tri premium app, 10GB
019b94035c410452ba2d6443a4d2fc4c.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Jel ima nesto povoljnije od telenor home trenutno? U obzir dolazi i varijanta samo sim kartice. Trrba mi za starce u selu.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
@abyss, kako misliš da ti se odgovori kada nisi napisao potrebe tvojih, koliko im treba GB, da li mora samo Telenor mreža, itd..
 
20-30gb na mesec, vecinu napravim ja kad dodjem. Ne mora samo telenor.

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk
 
Trenutno je najpovoljnije ovo što je @markigi napisao. Jedino što kod vipa UO je 2 god a kod Telenora, ako ne uzimaš ruter, 1 god.
 
Kod za net: LCTMG9
 
Da li postoji mogućnost da se dobije total 15 sa nekim popustom? Ističe mi ugovor za tri meseca a nijedan operater nema baš nešto ljudski, za moje potrebe. Trenutno imam play 10 i plaćam 1500din. Imam tri premium app, 10GB
019b94035c410452ba2d6443a4d2fc4c.png



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
Kao starom korisniku, 50% na total 15, na punu cenu, bice oko 1650rsd.
 
E pa to, odlično. To bi mi bilo okej, jer su mi 10GB malo za jedan mesec... 50% bi bilo super za total 15


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Baš sam ih pitao pre neki dan, preko računa ide ako je telefon ispod 14500 din ako je više od toga onda mora preko banke. Zbog tog forsiranja banke mi dođe da promenim operatera [emoji1]

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
Nemaju oni pojma - ja sam u decembru supruzi u Telenoru u Knez Mihajlovoj kupio Honor 20 koji je definitivno preko 14,5k i plaćam ga preko računa a ne banke.

Još me je devojka koja tamo radi pitala da li želim da mi ide preko računa umesto preko banke, kako mi je išao prethodni telefon.
 
Ja sam pre manje od 6 meseci uzela s10 plus i idu mi rate preko mesečnog računa. I to su oni sami tako izabrali, rekli kao ne može nešto preko banke, pa će vam rata biti uz mesečno račun. Možda zato jer sam preko banke imala još par rata za dva telefona.
 
Nemaju oni pojma - ja sam u decembru supruzi u Telenoru u Knez Mihajlovoj kupio Honor 20 koji je definitivno preko 14,5k i plaćam ga preko računa a ne banke.

Još me je devojka koja tamo radi pitala da li želim da mi ide preko računa umesto preko banke, kako mi je išao prethodni telefon.
Hvala za info, za mesec dana kada budem uzimao Telefon idem u Knez Mihajlovu. U Delta City-ju i preko [email protected] su mi odgovorili da preko računa može telefon samo do 14500 din. Ako u Knezu daju odoh tamo.

Sent from my FIG-LX1 using Tapatalk
 
Jel se moze ugovor obnoviti mesec dana pre isteka? Istice mi za mesec dana pa razmisljam da im se obratim za popust.
 
Gotov ugovor?
abaef472c76c271bb861a46a2724a9fe.jpg


Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Jel se moze ugovor obnoviti mesec dana pre isteka? Istice mi za mesec dana pa razmisljam da im se obratim za popust.
Ja sam obnovio 2 meseca ranije, nisam uzimao telefon... Probaj, iscimaj ih na Fb ili Twitter-u ako imaš.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
Što se tiče ovog superseta, ako sam dobro razumeo. Promenim danas uslove ugovora, superset će se deaktivirati, ali mogu ponovo da ga aktiviram do kraja 3. meseca. I to će trajati do septembra kada se superset definitivno ukida.
 
Koristi li neko bookmate? Vredi li? Skinula sam aplikaciju i vidim da bas ima veliki izbor knjiga, ima li neka caka ili su sve dostupne za citanje nakon pretplate?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nude li ovi telesmordzije nesto zanimljivo ako se predje sa prepaida na postpaid?

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Koristi li neko bookmate? Vredi li? Skinula sam aplikaciju i vidim da bas ima veliki izbor knjiga, ima li neka caka ili su sve dostupne za citanje nakon pretplate?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam ga koristio par meseci kada se pojavio kod Telenora. Nema caka, sve je dostupno. Ranije, na srpskom nije bila neka ponuda, ali zato na engleskom ima skoro sve .
 
Nazad
Vrh Dno