Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Pa iskreno, meni je mts za sada odličan. Ja sam ga lično, pljuvao na sva usta, što se kaže[emoji23]
Ali promenio sam mišljenje potpuno. Za 2000din imam 115GB, neograničene minute i poruke, neograničen internet za yt, tvič, insta, fb, wa i viber. Plus ima neke roming dodatke za CG, BIH i Austriju, pojma nemam. Takođe, kod kuće mi je telenor na speed testu jedva izvlačio 20mbps download, retko kad dođe do 30. Mts ima oko 70, noću pređe i stotku. Svuda u gradu mi je pun signal, stvarno nije loše kao što sam mislio.


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro
 
Meni je isticao stari Total paket, placao ga 999 dinara sa popustom 24 meseca (redovna 1699) i ponudili su mi u u "Telenor na ti" ponudi Total 2 za 1249 (ili prenesi 400 isto za 1249).
Ok mi je ponuda jer sad imam i HBO, kojeg nije bilo u mom starom Total paletu, a neta sam nagomilao preko 10Gb.
 
Čitajući temu ovde svi prenosite neke gb, gomilate itd. Troši li neko nešto ili plaćate samo da imate dobru mrežu?

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Licno placam samo dobru mrezu i HBO.Net ne potrosim ni 1gb od 10 koje imam,plus ono prenesi[emoji1787].

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Imam prepaid broj u Telenoru i imam učitan popust od 50% ali me radnica u njihovoj exp danas ubeđivala kad sam hteo da potpišem ugovor da ne mogu i popust i duple gigabajte tj dve promocije ne mogu. Dok mi je pre 7 dana radnica u drugoj exp radnica rekla da može. Ko je upravu? Vidim da ste pisali da ste dobijali i popust od 50% i duple gb.

Ako ne može ovako regularno u exp recite mi gde da se obratim?

Hvala :)

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Može.
Twitter
Pa će te pozvati.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Je l može online ili pozivom da se podnese zahtev za prenošenje broja u drugu mrežu ili mora poslovnica?
 
Glupo pitanje, da li se dupli gb koji se dobiju potpisivanjem UO vide u aplikaciji? Dobio sam sms da su aktivni :
Dodatni internet na odabranom tarifnom paketu je uspesno aktiviran i vazi u domacem saobracaju u toku trajanja ugovorne obaveze. Nepotroseni dodatni internet saobracaj se ne prenosi u naredni mesec.

Ne vidim ih u aplikaciji, imam samo 4 gb koji se dobiju uz Total 4. Da li se vide kad potrošim gb koji su u paketu ili mi ih ipak nisu dali?

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
na mom jednom broju se vidi taj dodatni net, tj u aplikaciji je spojen sa ovim "redovnim" netom.. ali trebalo je 2-3 dana da prodje da bi se pojavio.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
E pa hvala ti, nadam se da će se pojaviti [emoji3]

Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Ni meni se na jednom broju nije pojavio dupli net a na drugom koji je u decembru potpisan ugovor se pojavio odmah.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Za ovaj drugi sam isto dogovorio ali još nisam dobio.
Trenutno je natezanja na Twitteru

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Za ovaj drugi sam isto dogovorio ali još nisam dobio.
Trenutno je natezanja na Twitteru

Sent from my LEX720 using Tapatalk
Natezanje?

Meni su rekli da dobijam i popust od 50% i duple gb. Inna riteru i kad me je zvala neka cura iz njihove službe za brigu o korisnicima...


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
 
Natezanje?

Meni su rekli da dobijam i popust od 50% i duple gb. Inna riteru i kad me je zvala neka cura iz njihove službe za brigu o korisnicima...


Sent from my EVR-AL00 using Tapatalk
Tako sam i ja dogovorio.
Prvi put sve ispoštovani.
Sada 50% ispoštovani ali dupli net još ne ali dogovoreno.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Čekam da se pojavi dok ne vidim ništa ne verujem.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Kako sam bio ispizdeo. Pisao sam da sam otplatio telefon ranije i zaključno sa 30.06.2020. izmirio sva dugovanja vezana za aparat, i uredno platio prethodni mesec za broj koji sam ugasio 30.06.2020. Vidim ja u aplikaciji da mi je broj prebačen na prepaid i ako sam explicitno tražio da se broj ugasi jer je bio kod nekog SNS-ovca, zatrovali su me ljudi sa porukama. Rekli su prvo da će neko zvati, naravno niko nije zvao. Pozovem ja korisnički i prijavi problem prvi put. Kažu ok, ali moraćemo i ova 2-3 dana da obračunamo za naplatu, ja pitam zašto? Oni kažu takva je procedura. Kakva procedura ako gasim tog dana. Ništa nisam dobio kao odgovor. Pozovem opet i javi mi se devojka koja sredi sve za par sati ali i dalje u aplikaciji vidim taj broj. Da ih zovem opet?
 
Trebao bi biti u aplikaciji najduze 15 dana od raskida. To ce ti naplatiti, srazmerno broju dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A na osnovu čega to naplaćuju? Nije problem 500, 600 dinara nego me zanima odakle im pravo da to urade ako podnesem za taj dan raskid.
 
Navodno im tako stoji u ugovoru da je rok za raskid 15 dana. Meni nisu toliko racunali ali jesu 7,8 dana.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Hteo bih da deaktiviram HBOgo uslugu, kad odem na sajt moj telenor, pise da je aktivna do 31.07. kako da deaktiviram? moram cekati kraj meseca?
 
Da, tek na kraju meseca prestaje da važi svaka aplikacija koja se deaktivira u toku tekućeg meseca.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Izgleda da se mora cekati kraj meseca meni je isto tako bilo kad san deaktivirao twitter dodatak.

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno